Bilgisayar ya da televizyon ekranındaki görüntünün büyütülerek yansıtılmasını sağlayan projeksiyon cihazları; evde, çeşitli iş yerlerinde, seminer salonlarında ve okullarda kullanılan önemli cihazlardan biridir. İş yerlerinde ve okullarda sunumlar ya da konferanslar için kullanılan cihazlar, evde film izlemek veya oyun oynamak için tercih edilir. Kullanım amacına bağlı olarak modelleri değişiklik gösteren ürünleri Sony markasından inceleyebilir, cihazların fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sony Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Cep telefonundan elektronik ev aletlerine kadar çeşitli alanlarda üretim yapan Sony; farklı ihtiyaçlara hitap eden projeksiyon cihazlarına sahiptir. Kısa yansıtma açılı cihazlar, taşınabilir cihazlar, ev sineması ürünleri ve lazer projeksiyon modelleri olarak farklılaşan ürünlerin fiyatları özelliklerine ve modellerine bağlı olarak değişir. Özellikle evde sinema sistemi kurmak için kullanılan projeksiyon modelleri fiyatları ile dikkat çeker. Piksel sayısı, yakınlaştırma oranı, ışık kaynağı gibi özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılan cihazlar arasında fiyatları daha uygun ürünleri bulabilirsiniz. Sabit kurulum cihaz çeşitlerinde ise özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişen ürünler yer alır. Kurulum ürünlerinde ışık gücü 7000 lümen ile 4000 lümen arasında değişen ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Profesyonel kullanım için ideal olan kurulum cihazların yanında uygun fiyatlara sahip taşınabilir masaüstü ürünleri bulabilirsiniz.

Sony projeksiyon cihazı çeşitleri arasında bulunan kısa mesafeli ürünler ise ekrana yakın kurulumu ve pratik kullanımı ile öne çıkar. Esnek ve taşınabilir yapısı ile dikkat çeken ürünlerin ışık gücü ve ses kaliteleri fiyatlarına bağlı olarak değişir. Farklı bütçelere hitap eden kısa açılı ürünlerde uzun ömürlü lambaya sahip modelleri bulabilir, fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz. Lamba teknolojinden farklı olarak lazer teknolojisiyle üretilen ürünler ise kalitelerine ve kullanım ömrüne bağlı olarak farklı fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Lazer ürünlerin ışık kalitesi ve parlaklığını inceleyerek bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Sony Projeksiyon Cihazı Modelleri

Sony projeksiyon cihazı çeşitleri arasında ev için kullanıma uygun ürünler, masaüstü taşınabilir ürünler, profesyonel kullanıma uygun ürünler yer alır. Modelleri ile birlikte üretildiği teknolojide farklı olan cihaz çeşitleri, kendi aralarında lümen gücü, parlaklık, lamba türü gibi özellikleri ile farklılaşır. Ev sineması için üretilen modellerde 4K ultra çözünürlüğe sahip farklı cihazlar, ayrıntıyı gösterme güçleri ile öne çıkar. Kısa açılı projeksiyon cihazları ise sınıf gibi küçük ortamlarda başarılı sonuçlar verir. Kolay kurulan ve ergonomik tasarımı ile diğer modeller ayrılan ürün çeşitlerinin modeline bağlı olarak değişen lümen kalitelerini inceleyebilirsiniz. Kısa açılı modellere benzer diğer bir model ise masaüstü taşınabilir cihazlardır. Hafifliği ile farklı ortamlara götürülebilen aynı zamanda dayanıklı ve kolay bir kullanım sunan ürünler, evde veya iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Sabit kurulum gerektiren Sony projeksiyon cihazı çeşitleri ise geniş alanlar için üretildi. Güçlü performansı, ışık gücü, sürekli parlaklığı, uzun ömrü ve az bakım gerektiren yapısı ile diğer modellerden ayrılan ve çeşitli salonlarda kullanıma uygun olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Teknik özellikleri farklılık gösteren ürünlerden ihtiyacınızı karşılayacak modelleri sıralayabilirsiniz. Özellikleri ile birlikte tasarımları da değişiklik gösteren cihazları siyah ve beyaz gibi renk seçenekleri ile bulabilir, ürün ebatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sony cihazlar arasında lazer teknolojisine sahip ürünler ise lamba değişim gibi sorunları ortadan kaldırarak maliyeti azaltır. Devamlı parlaklık ve hızlı açılıp kapanma özellikleri ile konferans ya da toplantı salonlarında başarıyla kullanılabilir. Kullanılacağı ortama göre farklı serilere sahip ürünlerin teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, enerji tasarrufu olan modelleri tercih edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Projeksiyon Cihazı

Konumseçilmedi
Çözünürlük (Piksel)
DSACategoryId/2147483643/285390/15530/sony