Soundmax Oto Hoparlör Fiyatları

Stereo sistemi söz konusu olduğunda, en önemli bileşenlerden biri olarak oto hoparlörleri dikkat çekiyor. Doğru araç hoparlörleri, müziği en kaliteli şekilde ulaştırmanın kısa yolunu ifade ediyor. Araç hoparlörleri, aynı zamanda yoldayken en sevdikleri müzikleri dinlemeyi sevenlere hitap ediyor. Bu anlamda Soundmax mühendisleri de, günümüzün popüler müziğinin güçlü baslarını ve keskin tizlerini işlemek için etkili araç hoparlörlerini tasarlıyor ve arabanızın standart hoparlörlerine göre önemli bir yükseltme sunuyor.

En iyi araç hoparlörlerinden olan Soundmax, müziğin geri bildirimini müzisyenlerin arabanızda canlı performans sergiliyormuş gibi yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda kurulduktan sonra göz alıcı bir görüntüye sahip olmalarını sağlıyor. Siz de bu etkiye sahip bir hoparlör sahibi olmak istiyorsanız Soundmax Oto Hoparlör Fiyatları hakkında en kısa sürede bilgi toplamaya başlayabilirsiniz.

Güçlü Bir Subwoofer Kullanmanın Eşsiz Deneyimine Sahip Olun

Soundmax, en fazla tercih edilen hoparlör olarak standart bir 2 ve 3 yollu woofer ve tweeter içeren modeller sunuyor. Bu hoparlörler tam aralıklı ve dengeli bir karışım için ideal performans sağlıyor. Ayrıca daha fazla bas içeren karışım için subwoofer kurulumu da sunuluyor. Aynı frekans dâhilinde çalışan amplifikatör ve subwoofer'ı içeren 3 yollu bir hoparlör, hem düşük hem yüksek ses seviyelerinde herhangi bir titreşim ve senkron sorunu da barındırmıyor. Tercih edilen modele göre tweeter'ları sürücüye / yolculara kulaklarıyla aynı hizada yönsel dağılım için daha uygun bir seviyeye yerleştiriyor. Bu amaçla başka bir ses kurulumunu göstermek için bir bileşen hoparlör seçeneği de yer alıyor. Bu durum, daha fazla surround ses hissi verdiği için ses kalitesini yükseltiyor ve dinlediğiniz müziğin gerçekliği için önemli olan ses kısmına boyutsal bir kalite ekleyerek alan yaratıyor. Bütün bu özellikler itibarıyla Subwoofer temelli Soundmax hoparlörleri, arabada ekstra bas ihtiyacı hisseden ve özellikle yüksek seste müzik dinlemek isteyen bütün bireyler için tam uyum gösteriyor.

Bütün Ses Düzeylerinde Kusursuz Geri Bildirime Şahit Olma Fırsatını Kaçırmayın

 • Çevreleyen kauçuk koruma, hoparlörün dayanıklılığını artırıyor.
 • En yüksek ses seviyelerinde bile pürüzsüz geri bildirim oluşturuyor.
 • Harici amplifikatörlerle birlikte uyumlu şekilde çalışıyor.
 • Daha fazla verimlilik ve daha yüksek ses çıkışı için maksimum hassasiyet içeriyor.
 • Tatmin edici bir şekilde sürekli güç işleme kapasitesi barındırıyor.
 • Güçte yüksek, performansta verimli olma anlayışıyla hayata geçiyor.

Soru 1: Araç hoparlörü tercihinde ilk olarak hangi faktörlere dikkat etmem gerekir?

Cevap 1: En önemli faktör, amplifikatörünüzün onları ideal güç seviyelerine getirip getiremeyeceğidir. Amplifikatörünüzün kanallarının nasıl çalıştığını anlamak da önemlidir, bazılarının gücü kısıtlayan empedans seçenekleri vardır. Bu nedenle satın almanız gereken hoparlörlerin empedansını bilmek de çok önemlidir. Amplifikatör özelliklerinden sonra, hoparlör boyutunu ve montaj derinliğini de düşünmeniz gerekir.

Soru 2: 2 ve 3 yollu hoparlörler arasındaki temel fark nedir?

Cevap 2: Bunlar, bir araç için en ideal ve popüler hoparlör türüdür. Düşük frekanslar için woofer ve yüksek frekanslar için tweeter içeriyorlar. 3 yollu hoparlörlerde ayrıca bir tweeter ve woofer bulunuyor. Orta aralık frekansları için de tam performans sağlıyorlar.

Soru 3: Hoparlörler yüksek duyarlılık derecesine sahip olursa daha iyi ses alabilir miyim?

Cevap 3: Hassasiyet verimlilik derecelendirmeleri, hoparlörün ne kadar iyi ses çıkaracağını bildirmez. Derecelendirme, yalnızca hoparlörlerinizin gücünü sese dönüştürmede ne kadar etkili olduğunu gösterir. Düşük hassasiyet derecesine sahip hoparlörlerin, özellikle iyi bir harici amplifikatörle birleştirildiğinde her zaman iyi ses çıkardığını görebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Soundmax Oto Hoparlör Fiyatları

69 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Soundmax Hoparlörler
  2. Pioneer Hoparlörler
  3. Sony Hoparlörler
  4. Alpine Hoparlörler
  5. For-x Hoparlörler
  6. Jameson Hoparlörler
  7. Hertz Hoparlörler
  8. Edison Hoparlörler
  9. Cadence Hoparlörler
  10. Kenwood Hoparlörler
  11. Morel Hoparlörler
  12. Bm Audio Hoparlörler
  13. Reiss Audio Hoparlörler
  14. Mobass Hoparlörler
  15. Fullsound Hoparlörler
  16. Mtx Hoparlörler
  17. JVC Hoparlörler
  18. Magicvoice Hoparlörler
  19. Massive Hoparlörler
  20. Pilippo Hoparlörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Çaplarına Göre A-Z
 7. Çıkış Güçleri
 8. Hoparlör
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Soundmax
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26090/soundmax
Başa dön