El işini seven herkesin alanına ilgi giren hobilerden biri olan örgü, Türk kültüründe yer alan geleneksel el sanatlarından biri oluyor. Farklı teknikleri ve yöntemleri ile giyim ürünlerinden ev tekstil ürünlerine kadar birçok alanda kullanılan örgü için farklı malzemeler kullanılıyor. En temel örgü malzemelerinden biri ise örgü ipleri oluyor. Örgü ipleri yapılacak örgü tekniğine bağlı olarak kalınlık, doku gibi özelliği ile değişiyor ve marka açısında da örgü ipleri farklılık gösteriyor. Geniş renk ve iplik yelpazesi ile adını duyuran örgü ipi markalarından biri Spagetti Yarn oluyor. Spagetti Yarn markasının geniş iplik koleksiyonu arasında penye iplik, ribbon iplik, xxlarce iplik gibi iplik çeşitleri bulunuyor ve markanın ürün koleksiyonu örgü tekniğine bağlı olarak birçok farklı iplik çeşidini içeriyor.

Spagetti Yarn örgü ipleri arasında düz penye ipler, baskılı ipler, iki veya üç renkli ipler, tüylü örgü ipleri ve daha birçok ip modeli bulunuyor. Markanın en çok tercih edilen ip çeşitlerinden olan penye ipler, pastel tonlarından ara tonlara kadar birçok renk seçeneğine sahip oluyor. Penye kumaşa benzer dokusu ile farklı alanlarda kullanıma uygun üretilen tüylü penye iplikler özellikle giyim ürünlerinde tercih edilebiliyor. Düz renk tonuna sahip olan tüylü penye iplik modelleri dışında markanın abrajli iplik çeşitleri de ilgi görüyor. Renk tonlarının eşit olmadığı abrajli iplikler, farklı renk seçenekleri ile bulunuyor ve modern örgü tekniklerine uygun bir seçim oluyor.

Markanın baskılı iplikleri arasında ise farklı desenlerle süslü ürünler yer alıyor. Çiçek baskılı, puantiye baskılı, yıldız baskılı birçok ürüne ulaşılabilirken iplik renginin pembe, yeşil, mor gibi farklı renklerde olduğu baskılı penye ipliklere de erişilebiliyor. Modern baskıların süslediği penye iplikler, yün ipliğe oranla daha kalın bir formda olduğu için dokumada hoş bir görünüm elde edilebiliyor. Tekli ipliklerle birlikte kit halinde satılan setli ürünlerde bulunuyor. Set halindeki Spagetti Yarn örgü kitleri, iplikler dışında şiş, astar kumaşı, astar bağı gibi parçalar içeriyor. Yardımcı bir malzemeye gerek duyulmayan kit çeşitlerini farklı modellerde bulabilirsiniz.

Spagetti Yarn Örgü İpi Fiyatları

Farklı örgü iplerine sahip olan Spagetti Yarn, fiyat açısından da makul bir marka oluyor. Spagetti Yarn örgü ipi fiyatları, iplerin türüne göre fiyat alıyor. Uzunluğu 130 metre olan penye ipler, iplik uzunluğuna göre fiyat alırken ipliğin modeli ve ağırlığı da fiyatları değiştirebiliyor. Penye iplikler arasında yer alan tüylü penye iplikler ise aynı fiyat aralığında alıcıya sunuluyor. %80 pamuk içeren yapısı ile öne çıkan ribbon iplik çeşitleri uygun fiyatlara satılıyor ve uzunluk açısından daha kısa olan iplerin fiyatları daha düşük oluyor. Ribbon ipliklerde ayrıca set halinde satılan ürünlerde bulunuyor ve dört adet yumak içeren setler fiyatları ile daha cazip bulunuyor.

Markanın desenli iplikleri ise fiyat açısından ufak değişiklikler gösteriyor. Genellikle fiyatları tek renk penye ipliklerle aynı olan desenli iplikler arasında hem uzunluk açısından değişen hem de daha özel desenlere sahip olan ürünler küçük farklarla satılıyor. Spagetti Yarn markasının kit halinde sattığı iplik setleri ise daha üst bütçeleri hedefliyor. Kit içeriğine bağlı olarak üç veya beş altı yumak içeren setler, şiş veya kit kumaşı gibi diğer malzemeleri ile birlikte alıcıya sunuluyor.

Örgü örerken ihtiyaç duyacağınız birçok iplik modelini ve kit çeşidini bulacağınız Spagetti Yarn markasından yenilikçi ürüne erişebilirsiniz. Doğaya zarar vermeden tekstil sektöründen geri kazandırılan malzemelerden üretilen Spagetti Yarn ipliklerini farklı model seçenekleri ile bulabilirsiniz. 

Spagetti Yarn Örgü İpleri

13 ürün var
 1. Markalar
  1. Nako
  2. Spagetti Yarn
  3. Beysüs
  4. Alize
  5. Ust
  6. Wilson
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Spagetti Yarn
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005936/60007976/60007977/spagettiyarn
BAŞA DÖN