Spor Bileklik & Kol Saatleri

Sağlığına dikkat eden ve hafta içerisinde gerçekleştirdiği antrenmanların kendisine hangi ölçüde fayda sağladığını daha detaylı görmek isteyenler için özel olarak geliştirilen spor bileklikleri ve sporcu kol saati modelleri, şık tasarımlarının yanında üst düzey fonksiyonellik sunmalarıyla da geniş kitlelerin beğenisini kazanır. Çok sayıda marka tarafından farklı formlarda ve özelliklerde üretilen modeller, yeni teknolojileri desteklemeleri sayesinde de günceli kolayca yakalar.

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen akıllı cep telefonu ve tabletlerle uyumlu yapıdaki spor bileklikleri ve sporcu kol saati modellerinin bazıları, iOS ve Android işletim sistemli akıllı aygıtlarla iletişim kurarak, kullanıcının uyguladığı egzersiz ve sportif faaliyetlerle ilgili detaylı verileri, bu aygıtlara Bluetooth üzerinden aktarabilir. Genellikle sahip oldukları titreşim yeteneği aracılığıyla; çalar saat, mesaj/mail/arama bildirimi, ilaç alma anımsatıcı gibi sayısız özelliği kullanıcılara sunan ürünler, seçilen modele göre gelişmiş dahili yazılımlara da sahip olabilir. Adım sayıcı, mesafe, hız ve zaman göstergesi, uyku kalitesi ve süresi hesap etme, hedef belirleme, harcana kalori tespiti, online hizmetler üzerinden geçmişe dönük verileri edinme gibi gelişmiş imkanları da beraberinde getiren spor bileklikleri ve sporcu kol saati modelleri, uyguladığınız antrenmanların şiddetini, süresini ve size olan getirisini en net ve kolay şekilde dökümünü oluşturur. USB ve Bluetooth ile veri aktarımı gerçekleştirerek günlük spor rutinlerinin akıllı aygıtlarda toplanmasını sağlayan ürünlerden bazıları, sahip oldukları kablosuz bağlantı özelliklerini, akıllı cep telefonlarının Handsfree özelliği için de değerlendirebilir. Örneğin gelen aramaları edindiğiniz spor bilekliği ve sporcu kol saatleri aracılığıyla yanıtlayabilir, görüşmelerinizi telefonunuza herhangi bir şekilde dokunmadan tamamlayabilirsiniz.

Bazı markaların belirli alanlar ve spor türleri için özelleştirdiği ürünleri, bilekliklerin yanı sıra kalp atışlarının daha sağlıklı ve hatasız biçimde tespit edilebilmesi için göğüs bandı ile zenginleştirilmiştir. Kalp atış monitörü olarak da değerlendirilebilen modeller, sıkı kardiyo egzersizi yapanların ve profesyonellerin gönül rahatlığıyla yönelebilecekleri ürünler arasında yer alır. Şarj edilebilir şekilde dizayn edilen ve tercih edeceğiniz markanın modeline göre farklı mAh değerinde olan spor bileklikleri ve sporcu kol saati modelleri, uzun süreli kullanımlarda sahiplerini yarı yolda bırakmaz.

Çizilmeye dayanıklı yapıda ekranlarla üretilen modern görünümlü ürünlerin yanında, klasik saat görünümlü modellerin de bulunduğu geniş bir ürün gamını kullanıcılara sunan markalar, aynı zamanda, ekrana sahip olmayan çeşitlerle her türlü beğeniye hitap eder. Yatay yapıda ekranla gelen ürünler, değiştirilebilir temaları ve ekran üzerinden geniş bildirim sağlayabilmeleri ile tercih nedeni haline gelebilir. Birçok markanın ortaya koyduğu ürünler, su ve toza karşı dayanıklı olmalarıyla yüzme sırasında kullanılabilirliği mümkün kılarken, ter kaynaklı oluşabilecek teknik arızaların da önüne geçer. Ayrıca, kullanım sırasında bileği rahatsız etmeyecek yapıda olan ve bu noktada özel materyaller ile geliştirilen bileklik ve saat kordonları, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve terletmeyen tasarımlarıyla kullanılan aygıtın varlığının en az düzeyde hissedilmesine zemin hazırlar. Gelişmiş yazılımlara sahip ürünler, tıklama ya da belirli kısımlarında bulunan düğmeleriyle program değiştirebilme özelliğini kullanıcılarına sunarken, spor yapma konusunda çok istekli olmayan kişilerin de motive olarak antrenman sıklıklarını düzenli hale getirmelerini teşvik eden özellikleriyle de dikkat çeker.

Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılayan spor bileklikleri ve sporcu kol saati modelleri arasından dilediklerinizi edinmeden önce; yazılım yapılarına, hangi akıllı aygıtlarla uyumlu olduklarını ve kullanım alanı ya da gerçekleştirdiğiniz sportif aktiviteye uygunluklarını göz önünde bulundurmalısınız. Zira tüm bu detaylar, aktivitelerinizi en iyi şekilde sürdürebilmek ve ihtiyaç duyduğunuz sağlık verilerini hatasız ve eksiksiz elde edebilmeniz noktasında büyük önem taşır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Bileklikler ve Kol Saatleri

404 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 404 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?