Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Başa dön

Milyonlarca müşteriye
Hepsiburada reklamlarıyla ulaşın

Türkiye'nin lider alışveriş platformu, hedef kitlesine ulaşmak
isteyen reklam verenlerin de en etkili platformu!

Hemen ulaşın

Neden Hepsiburada ile e-ticaret reklamcılığı?

%95’in
üzerinde

Hepsiburada marka bilinirliği

34 milyondan
fazla

aylık tekil kullanıcı

20 milyondan
fazla

aylık tekil mobil uygulama kullanıcısı

1.5 milyondan
fazla

ürün araması

12 milyara
varan

reklam gösterimi

%70 ile
ortalamanın üzerinde

reklam alanları görünürlüğü

Sponsorlu Ürünler

Sponsorlu ürünler reklam çözümü ile ürünlerinizin Hepsiburada’daki birçok ürün arasında öne çıkmasını ve ürünlerinizin birçok potansiyel alıcı tarafından görüntülenmesini sağlayarak satışlarınızın artmasına yardımcı olur. Sponsorlu ürünler, tıklama başına maliyetlerle ürünlerinizi ön sıralara taşıyarak hem görünürlüğünüzü artırmanızı destekler hem de müşterilerle etkileşim kurmanıza olanak sağlar. Ürünlerinize trafik çekmek için reklamlarınız arama sonuçlarının, kategori sayfalarının ve ürün listeleme sayfalarının ilk sayfasında görünür.

Neden Sponsorlu Ürünler

  • Satışlarınızı artırın

  • Reklam yatırımlarınızı kendiniz yönetin ve anlık takibini sağlayın

  • Tüketicileri rahatsız etmeden görünürlüğünüzü artırın

  • Tıklama başına maliyetlerle dilediğiniz ürüne reklam verin

  • Detaylı kampanya raporlarına ulaşın

Reklam Çözümlerimiz

Hem Hepsiburada'da hem de Hepsiburada dışında milyonlarca müşteriye
en etkili yöntemlerle ulaşın.

Display reklamları

Programatik Display reklam alanları ile markaların ve ürünlerinin alışveriş yapan kullanıcılara daha görünür olmasını sağlıyoruz. Böylece işbirliği yaptığımız markalar, Hepsiburada’yı medya planlarının bir parçası olarak efektif bir şekilde kullanıyor ve pazar paylarını artırıyor. Ordinolu veya programatik rezervasyon ile display alanlarımızda reklam gösterimi yapabilirsiniz.

Display reklam alanları:

  • Masaüstü

  • Mobil web sitesi

  • Mobil uygulama içi

Çizgi üstü reklamlar

Etkisi çok yüksek olan Hepsiburada televizyon reklamları ile işbirliği yaptığımız markalar daha geniş kitlelere ulaşarak satışlarını artırıyor.

Hepsiburada ortaklığı ile yeni ürün lansmanlarınızı, indirim kampanyalarınızı veya geniş kitlelere duyurmak istediğiniz tüm mesajlarınızı jenerik televizyon reklamlarımız ile hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Dinamik performans

Ürünlerini Hepsiburada’dan da satışa sunan markaların dijital reklam çalışmalarından daha verimli dönüşler sağlamaları için hedefli segment ve dönüşüm hunisi paylaşımı desteği veriyoruz. Böylece, markalar dijital iletişimlerini verimli bir şekilde optimize ederek 5 kata kadar daha iyi performans sonuçları alabiliyorlar.

Segment odaklı hedeflemeler

CPAS reklam teknolojisi ile Hepsiburada olarak Faceebook reklam hesabınıza ürün katalog ve hedef kitle bilgisini sizinle paylaşarak hedeflediğiniz alışveriş yapma olasılığı yüksek kişileri Hepsiburada’daki ürünlerinize yönlendirebilir ve bu şekilde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Şeffaf raporlama

Hepsiburada ile hayata geçecek tüm pazarlama ve reklam çalışmalarının şeffaf raporları, işbirliği yapılan markayla paylaşılır. Performans göstergesi verileriyle bütçeler optimize edilerek daha iyi sonuçlara imza atılır.

İşbirlikleri için iletişim adresimiz

hepsiadsupport@hepsiburada.com