Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Suzuki Keman Okulu 1

299,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

325,00 TL
335,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483641/411138/10792

Suzuki Keman Okulu 1

Suzuki Keman Okulu 1

Suzuki çocukların hayatını müzikle zenginleştirecek büyük bir potansiyel gördü ve tüm çocukların ana dillerini kolaylıkla konuşmaları ve öğrenmeleri her çocuğun dil ediniminde kullandığı disiplinlerin aynısını kullanarak müziği de öğrenebileceğini fark etti.

öğrencilere mantıksal ve birbirini izleyen dikkatlice seçilmiş müzikal ve teknik noktaları sistematik bir şekilde sunan parçaların seçildiği bir dizi keman repertuarı kitabı ve kayıt düzenledi. Her enstrüman için standart hale getirilen bu repertuar çok değerlidir ve Suzuki metodunun tamamen uluslar arası olmasını sağlamıştır. 1969'da " Sevgiyle Eğitmek" kitabını yazdı.

Ana dil yaklaşımı müziğin sesi ile değişmez ve tam bir benzerliğe dayanır, bu da doğal olarak etkili okuma becerilerini geliştirmeye yarar. Tüm çocuklar bireysel olarak eğitilir ve aynı zamanda becerilerini pekiştiren, orkestrada çalmayı geliştiren ve en önemlisi motivasyon ve performans olanağı sağlayan düzenli grup derslerine katılırlar. çocuklar genellikle derslere 3 ila 4 yaşlarında ailelerinin sürekli ve istekli katılımlarıyla başlarlar. Bu öğretmen/aile/çocuk ilişkisi Suzuki metodu başarısının esasıdır.

"Müzik, kalbin sözsüz dilidir"

1.Bölümde İşlenen Konular
Ana dil metodu ile müziksel hafızayı, çocukların dinleme becerisini geliştirir.
Enstruman çalışması bireysel ve grup dersleri ile yapılır. Twinkle ile başlıyarak çocukta sağ ve sol el becerisi, mi ve la tellerinden başlıyarak Enstrumana hakimiyet sağlanır.

Teknik özellikler

Sayfa Sayısı: 44
Baskı Yılı: 2010
Dili: Türkçe
Yayınevi: Porte Müzik Eğitim Yayınları
İlk Baskı Yılı : 2010
Sayfa Sayısı : 44
Dil : Türkçe
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000G8TOA
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön