En Ucuz ve Kaliteli Tekstil Süsleri

Tekstil Süsleri

Tekstil süsleri, satın aldığınız ya da sizin yarattığınız, tasarladığınız bir tekstil ürününü zevkinizi yansıtacak, kullanışlı bir hale getirecek şekilde donatmanızı sağlayan malzemelerin genel ismi oluyor. Birçok kişi tarzını sergilemek için kendi kıyafetlerinde kendi yaratıcılıklarının bir parçasını görmeyi tercih ediyor bu durumda kıyafetinizi ya da aksesuarınızı kişiselleştirebileceğiniz tekstil süsleri yardımınıza koşuyor.

Tekstil süsleri arasında en sık kullanılan gruplardan biri düğme çeşitleri oluyor. Ahşaptan metale, plastikten dekoratif seçeneklere birçok düğme modeli kıyafetlerinizi süslemek için sizi bekliyor. Düğme seçimi yaparken kıyafetinizin rengi ve tarzı kadar iliklerinin genişliği de önemli bir kriter oluyor. Bebek ve çocuk kıyafetleri için ise sevimli figürlerden oluşan düğmeleri tercih ederek çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Düğmeler kadar çok kullanılan ve yaklaşık olarak aynı işlevi gören bir başka ürün grubu ise çıtçıtlar oluyor. Çıtçıtları da düğmeler gibi birçok farklı renkte ve büyüklükte bulabilirsiniz. Fermuarlar da tekstil ürünlerinde çok sık kullanılan bir ürün olarak bu kategoride yer alıyor. Fermuar seçimi yaparken en önemli unsur fermuar uzunluğu oluyor, kıyafetinize uygun renkte ve uygun uzunlukta bir fermuar tercih etmeniz gerekiyor. Son yıllarda kıyafetin zıt renginde fermuar kullanmak da bir trend olarak moda dergilerinde yer buluyor. Fermuarlarınızla fark yaratmak isterseniz, fermuar ucuna takmak için satılan dekoratif aksesuarlardan da satın alabilirsiniz.

Tekstil ürünlerini tamir etmek ya da daha kullanışlı hale getirmek için de tekstil süsleri kullanılıyor. Vatkalar, yamalar gibi pratik ürünler, kıyafetlerinizi ideal formuna kavuşturmanıza ya da tamir etmenize yarıyor. Özellikle çocukların çok sevdiği bir detay olan rengarenk ponponlar da berelerin, atkıların vazgeçilmezi oluyor. Bu ponponları kolayca yapmak için basit ponpon yapma aletlerini kullanabilirsiniz ya da hazır olarak satılan ponpon çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Çocuk tekstilinde çok kullanılan bir diğer aksesuar ise yama çeşitleri. Miniklerin sevdiği kahramanlar ile bezenmiş armaları kıyafetlerine dikerek onları sevindirebilirsiniz.

Tekstil süsü modelleri içinde özellikle bayan kıyafetlerinin vazgeçilmezi olan danteller ve oyalar da önemli bir yer tutuyor. Çeşit çeşit, renk renk danteller ile en sade kıyafetleri bile gösterişli bir şıklığa kavuşturabilirsiniz. Dantel çeşitleri birçok renkte beğeninize sunuluyor, bu dantelleri kıyafetlerinize dikebileceğiniz gibi sadece dantelleri kullanarak da tasarımlar yapabilirsiniz. Üstelik dantelin çok moda olduğu son yıllarda aksesuarlarda da dantel detaylar sıklıkla tercih ediliyor. Danteller gibi her zamanın ve her moda trendinin içinde yer alan bir başka detay ise kurdeleler oluyor. Renk renk, çeşit çeşit kurdeleler ile tekstil ürünlerinizi farklılaştırabilirsiniz. Eğer kurdele kullanmayı çocuksu ya da fazla sade buluyorsanız oya çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.Oyalar narin ve elegan görüntüsüyle kıyafetlerinize zarif bir şıklık katacaktır. Dekoratif şeritler yaratmak için kullanacağınız oya çeşitlerini kıyafetlerinizin, aksesuarlarınızın üzerine dikebilir, yatak ve masa örtülerinde de kullanabilirsiniz.

Birbirinden değişik yüzlerce çeşitteki kumaş şeritler ve biyeler arasından seçim yaparak tekstil ürünlerinizi süsleyebilirsiniz. Biye ve şeritlerin her zevke, her yaşa uygun modelleri bulunuyor. Uçuk renkli, puantiyeli, sevimli hayvanlarla bezenmiş seçenekler çocuk kıyafetleri, battaniyeleri, örtüleri için uygun oluyor. Bunun yanında gece kıyafetlerinizde dahi kullanabileceğiniz yaldızlı, dantel işlemeli seçenekler de beğeninize sunuluyor.

Tekstil süsü çeşitleri, hayalinizdeki tekstil ürünlerini yaratmanıza yardımcı oluyor. İster hazır bir tekstil ürünü üzerinde çalışıyor, ister kendi ördüğünüz ya da diktiğiniz bir ürünü süslüyor olun, yaratıcılığınızı konuşturarak farklılık yaratabilir, tarzınızı en doğru biçimde yansıtabilirsiniz. Amacınıza en uygun ve en kaliteli tekstil süslerini seçerek en şık tasarımlara imzanızı atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tekstil Süsleri

10.000+ ürün listeleniyor
Gönülden Tasarım
Haicheng Shop
F17 Ajans
Hayalperest Boncuk
Lovoski
Bimotif
Passing
Alka Dantel
Dyenote
Nazarone
Leff28
Fantastic
Nazik Endam
Fday Aksesuar
Waroom
Lucest
Lotin
Blesiya
Hobigram
Bidoluhobi
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?