En Ucuz ve Kaliteli Dikiş Malzemeleri

Dikiş Malzemeleri 

Kendi tasarımını yapan kadınlar, terziler ve tasarımcılar dikiş yaparken iplikten düğmeye kadar birçok malzemeye ihtiyaç duyar. Dikiş yaparken renk, ebat gibi farklı özelliklere dikkat edilerek titizlikle seçilen dikiş malzemelerini farklı seçeneklere sahip ürünler arasından kolayca bulabilirsiniz. Sadece giyim ürünü dikiminde değil, hobi ürünleri ve ev tekstil ürünleri de tasarlayanların ihtiyaç duyacağı en temel dikiş ürünlerine ve yardımcı ürünlere ulaşabilir, ürünler arasından çeşitli tekstil dikiş malzemeleri de temin edebilirsiniz. Malzemeler arasında evde dikiş yaparken ya da küçük sökükleri tamir ederken kullanacağınız basit malzemelerden profesyonel terzilerin kullanacağı farklı nitelikteki malzemelere kadar birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Dikiş yaparken kullanılan en temel malzemelerden olan iğneler arasında dikiş makinesine iğnesi, çengelli iğne, toplu iğne ve set halinde satılan iğneler yer alır. Dikiş yapanlar tarafından en fazla kullanılan el dikişi iğnelerini farklı kalınlıklarda ve uzunluklarda bulabilirsiniz. Sivri uçlu ve altın gözlü el iğneleri dışında terzi iğneleri ve kullanışlı iğne takımları da mevcuttur. Temel dikiş malzemeleri arasında iplik çeşitlerini de mevcuttur. Özellikle kumaşın rengi ile uyum sağlamak için farklı renk tonlarında üretilen iplikler, 60 metre uzunluğu ve ekstra sağlam yapısı ile sorunsuz bir kullanım sunar. Dikiş makinesinde kullanım uygun iplikler ise polyester dokusuyla düğüm oluşturmadığı için işinizi zorlaştırmaz. İplik çeşitleri arasında yer alan diğer bir ürün lastikli iplerdir. Kumaşa esneme katmak ve büzgü oluşturmak için kullanılan lastik iplerin metresini ve kalınlığını inceleyerek kullanım amacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Dikiş için kullanılan tekstil ürünleri arasında metre, makas, düğme ve balen gibi çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz. Makas modellerinde uzun ince gagalı ürünler, hassas kesim işleri için idealdir. Metre çeşitlerinde kumaş üzerinde kullanabileceğiniz esnek terzi metrelerini bulabilirsiniz. Düğme türlerindeyse çocuk kıyafetlerine uygun renkli düğmeler, büyük motifli ceket düğmeleri, desenli düğmeler ve küçük gömlek düğmeleri yer alır. İkili setler halinde satılan aksesuarlı düğmeler arasında üzerine dünya, ağaç, kuş veya çiçek gibi şık motifler bulunan ürünleri tek adet olarak satın alabilirsiniz. Ahşap düğmeler ise özellikle renkli tasarımları ve özel biçimleri ile dikkat çeker. Aksesuar olarak kullanıma uygun olan ahşap ürünler dışında yine şık formuyla öne çıkan düğmeler dayanıklı tasarımı ile kıyafetlerde de ideal bir kullanım sunar.

Pratik açılıp kapanma yöntemleri ile tercih edilen ve iki farklı kumaşı birleştirmek için kullanılan çıt çıt çeşitlerini ise hem metal hem de plastik olarak bulabilirsiniz. Farklı boyutlarda 10’lu ya da 20’li setler halinde sunulan ürünleri düğmeler yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bağlantı ve birleşim yerlerini kapamak için aksesuar olarak kullanılan hunilerse bakır, sarı, siyah gibi renk seçeneklerine sahiptir. Düğme ve benzeri ürünler dışında tekstil ürünleri arasında prova mankeni, ışıklı büyüteç, etek boyu işaretleyici, çit çit takma makinesi, takı yapma aletleri ve rulet kesici gibi profesyonel dikiş malzemeleri bulabilirsiniz.

Dikiş malzemesi fiyatları ise ürünün türüne bağlı olarak değişir. İğne ve iplik çeşitleri, ürünün piyasa değerine uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulurken düğme çeşitlerinin fiyatları tasarımına bağlı olarak farklılık gösterir. Motifli, şık ve aksesuar olarak kullanılan düğmeler tek adet halinde farklı fiyatlara sahipken sade işlevsel düğmeler set halinde uygun fiyatlar ile satılır. Tekstil süslerinin fiyatları ise ürün çeşidi ve kalitesi ile paraleldir. Kroşe iplikler, makaslar ve çeşitli yardımcı malzemelere piyasadaki fiyatları ile ulaşabilir; prova mankeni, rulet kesici gibi ürünleri de fiyat açısından değerlendirerek ihtiyacınız olan dikiş malzemelerini kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dikiş Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi & Eğlence
Hobi & Eğlence
Hobi
Hobi
El İşi Malzemeleri
El İşi Malzemeleri
Dikiş Malzemeleri
Dikiş Malzemeleri
Dikiş İpleri
Dikiş İpleri
Dikiş Yardımcı Malzemeleri
Dikiş Yardımcı Malzemeleri
Tekstil Süsleri
Tekstil Süsleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?