TESBİHANE

Günümüzde hem kadınlar, hem de erkekler çeşitli aksesuarlar kullanırken gümüş tercih ediyor. Değerli elementlerden biri olan gümüş küpe, kolye, yüzük ya da tesbih gibi aksesuarlarda kullanıldığında birçok açıdan fayda sağlıyor. Bunlardan biri özellikle yüzük ve kolye gibi takılarda renk vermemesi ve deformasyonun en az olmasıdır. Küpe gibi takılarda ise hem hijyenik açıdan daha iyi sonuç verir, hem de gümüş antibiyotik özelliğinden dolayı herhangi bir yara yapmaz. Gümüş, stresten uzaklaştırma özelliği ile tesbihte de fazlasıyla tercih ediliyor. Yine de gümüş takılara ya da aksesuarlara özel bakımları uygulamak gerekebiliyor. Başta tesbih olmak üzere alyans, küpe, saat ve kolye gibi birçok aksesuarda özellikle gümüş alanında Türkiye’nin ileri gelen firmalarından biri olan Tesbihane aksesuarlarda iki binden fazla çeşit sunuyor. Gümüş mekanizmalı inci bileklikten kemerli gümüş yüzüklere kadar birçok model arasında tarzınıza uygun olanı bulmak artık çok kolay.

Tesbihane 925 ayar ve 1000 ayar olmak üzere iki gümüş ayarını ürünlerinde kullanıyor. 925 ayar takının %92,5 oranında gümüş içerdiği anlamına gelir. 1000 ayar ise takının “has gümüş” olduğu yani başka hiçbir element kullanılmadığı anlamına gelir. Gümüş ayarı ürünün ağırlığını etkilese de ürün çeşidi ve yapısı da ağırlığı fazlasıyla etkiler. Örneğin; yüzükte numara büyüdükçe ağırlık da artacaktır. Aynı zamanda yüzük, tesbih ve diğer takılar için gümüş dışında da birçok ürün seçeneği sunuyor. Örneğin; deri ve çelikten yapılmış bileklikler ve akik, oltu gibi doğal taşlı tesbihler de bulunuyor. Firmanın tesbih modellerinden sonra yüzük ve bileklik modelleri de oldukça tercih ediliyor. Yüzük modellerinde özellikle doğal taş detaylı 925 ayar ya da el örmesi 1000 ayar çeşitleri dikkat çekerken bileklik modellerinde ise sıralı zirkon taş işlemeli 925 ayar ve yine el örmesi 1000 ayar modeller öne çıkıyor.

Gümüşün İlk Adresi

Bileklikten yüzüğe, tesbihten kol düğmesine kadar tüm takılarınız ve aksesuarlarınız için gümüş tercih ediyorsanız Tesbihane yüzük ve tesbih olmak üzere tüm aksesuarlarında gümüş modellerini sizlere sunuyor. Firmanın en çok öne çıkan ve adından da gelen ürünü tesbihler. Tesbihlerin özellikle zincir ve püskül bölümleri için birçok gümüş seçenekleri bulunuyor. Gümüş ayarları 925 ve 1000 olmak üzere iki çeşitte mevcut. Ayrıca yine taneleri de tamamen gümüşten olan tesbihler de çeşitler arasında bulunuyor. Tesbihane tesbih gümüş modelleri içinden en öne çıkanlardan biri ay yıldız püskül modelli 925 ayar inci taneli tesbih. Öne çıkanlar arasında yine 925 ayar olan kalem işçilikli arpa kesim tesbih çeşitleri de bulunuyor. Bunların yanında Tesbihane gümüş tesbih püskül modelleri de mevcut. Bunlar arasından ise 1000 ayar kazaz püsküllerin tekli, ikili, üçlü ve dörtlü çeşitleri oldukça tercih ediliyor. Gümüş kolyeler ise yine oldukça talep edilen ürünler arasında. Tesbihane gümüş kolye için 300’den fazla çeşit sunuyor. Kolye modellerinde ise zincir kolyeler ve gül tasarımlı, harfli ve sonsuzluk işaretli kolyeler en çok tercih edilenler arasında. Kolyeler, genellikle 925 ayar olmakla birlikte ağırlıkları yine ürünün yapısına göre değişiyor.

Tesbihane gümüş yüzük çeşitleri ise hem erkekler, hem de kadınlar için farklı farklı tasarımlar ile kullanıcıyla buluşuyor. Genellikle fazlasıyla tercih edilenler arasında 925 ayar gümüşten yapılmış gümüş ve gold renkli çeşitler mevcut. Bu çeşitlerde kadınlar için zirkon ve ruby gibi doğal taşlı, kalpli, tam tur, üçtaş ve tektaş gibi pek çok model bulunuyor. Yine ağırlığı boyutuna ve yapısına göre değişen yüzüklerde boyutlar takılacak parmağa göre farklılık gösteriyor. Birçok modelin yanında özel ahşap kutusu da bulunuyor. Erkekler için de hem 1000, hem de 925 ayar el örmesi, motifli ve doğal taşlı yüzükler en çok tercih edilen modeller arasında. Taşlı modeller oniks, zirkon ve kaplan gözü gibi doğal taşlardan oluşuyor. Tesbihane ayyıldız yüzük yine en çok tercih edilen erkek yüzük modelleri arasında yer alıyor. Tek tek ya da çift olarak alınabilen alyans modelleri ise genellikle 925 ayar gümüşten yapılıyor. Tesbihane çift alyans çeşitlerinde ise gümüş, gold, siyah ve gri gibi renkler sunuyor. Yine erkekler için şıklığın vazgeçilmezi olan kol düğmelerinde de birçok renk ve tarz mevcut. 925 ayar gümüş olarak sunulan kol düğmelerinin isim yazılı, doğal taşlı ve motifli seçeneklerinin yanı sıra kare, dikdörtgen ve yuvarlak olarak üç ayrı şekli de mevcut.

Size ve Sevdiklerinize Özel Tasarımlar

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra siz ve sevdikleriniz için birçok üründe farklı renk, model ve yapı seçenekleri de sunuyor. Kendiniz için tarzınıza uygun modeli kolayca seçebilir ya da sevdiklerinize özel tasarımlar, el işlemeli modeller ve renkler arasından rahatlıkla hediye alabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için özel tasarlanan ve gümüş, deri ya da çelik gibi seçenekleri bulunan Tesbihane bileklik modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bileklik gümüş modelleri genellikle 1000 ve 925 ayar olarak sıra ya da tek doğal taşlı, burgu ve gümüş, gold ve gri renk seçenekleri ile sunuluyor. Bileklik modellerinden en çok tercih edilenler arasında olan şahmeranlar ise yine tarza ve zevke uygun olan, şık ve çekici tasarımlar ile çokça tercih ediliyor. Aynı zamanda hem bileklik, hem de kolye olabilen modeller de mevcut. Bunun yanında kolye modelleri için de hem erkeklere, hem de kadınlara özel seçenekler bulunuyor. Kolye modelleri hem klasik, hem de modern tasarımlarda yapılıyor. Kadın kolye modelleri arasından çiçekli, harfli, hayvanlı ve sonsuzluk işaretli kolyeler tercih ediliyor. Erkek kolye modelleri arasından ise zincirli, hayvanlı ve ayyıldızlı modeller öne çıkanlar arasında bulunuyor. Tesbihane kehribar kolye ise hem erkekler, hem de kadınlar için tercih edilen modeller arasında.

Tesbihane tesbih modelleri ise özel tasarımlarıyla göz kamaştıran bir diğer aksesuar çeşidi. Tesbih, özellikle erkekler tarafından stres atmak için tercih ediliyor ve günümüzde tarzı yansıtan bir aksesuar olarak kullanılıyor. Tamamı ya da püskülü gümüşten yapılan tesbih modelleri, çokça tercih ediliyor. Bunun sebebi ise gümüş elementinin stres atıcı özelliğinden geliyor. Gümüş modellerinin yanı sıra Tesbihane kuka tesbih modellerini de sizlere sunuyor. Kuka modellerde taşlar akasya, kızılcık, keçiboynuzu ve zeytin ağacı gibi ağaçlardan yapılıyor. Yine bu modellerde de 925 ve 1000 ayar gümüş püsküller de bulunabiliyor. Püsküller, isim yazılı, harfli ve kalpli ya da tek tek harfli boncuk çeşitleri gibi özel olarak tasarlanabiliyor. Ayrıca amazonit, oltu ve oniks gibi doğal taşlı tesbihler de birçok fayda sağladığı için çokça tercih ediliyor. Örneğin; kuvars doğal taşlı bir tesbih hem direnci artıyor, hem de ruh sağlığına iyi geliyor. Bunun yanında kehribar tesbihler ise birçok ağrıya iyi gelmesinin yanı sıra canlılık ve enerji vererek tüm negatifliği vücuttan uzaklaştırıyor. Ayrıca bu özel tasarımlı aksesuarları iyi şekillerde muhafaza etmeniz için takı, yüzük, tesbih ve bileklik kutuları da ürün kategorilerinde mevcut.

Sizi Yansıtan Tesbihane Küpe Çeşitleri

Gümüş antibakteriyel özelliğe sahiptir ve bakteri enfeksiyonlarının iyileşmesinde sıkça kullanılan bir elementtir. Gümüş küpe kullanmak ise kulağın mikrop kapmasını veya kulakta yara oluşumunu engelliyor. Bu niteliğinden dolayı gümüş, özellikle küpe alırken fazlasıyla tercih edilen modeller arasında. Size özel tasarımlı gümüş küpeleri farklı tarz, renk ve motiflerle birlikte bulunuyor. 925 ayar gümüşten yapılan küpelerde gold, siyah ve gümüş renklerinin yanı sıra taşlı modeller de mevcut. Çokça tercih edilenler arasında olan zirkon taşlı modeller sallantılı, kalp, kelebek, samanyolu ve küre gibi birçok tasarımla özel olarak üretiliyor. Ruby taşlı modellerde de damla ve yuvarlak gibi farklı tasarımlar bulunuyor. Ruby ve zirkonun yanı sıra kehribar ve marcazit taşlı modeller de fazlasıyla tercih edilen modellerden ikisi. Özel tasarım küpe modelleri arasında hem sarmaşık model gibi şık ve sade tasarımlar, hem de sıralı zirkon taşlı gibi göz kamaştıran tasarımlar mevcut. Bu sayede her tarza ve zevke uygun küpe kolaylıkla seçilebiliyor. Küpe fiyatları, ürünün yapısından, kullanılan taşa kadar her bir özelliğine göre değişiklik gösterse de her bütçeye uygun bulunabiliyor. Aynı zamanda bu özellikler ve küpelerin boyutu da ağırlık değişiminde önemli bir etkiye sahip.

Seçtiğiniz küpeler ile uyumlu bilezik ve kolye modelleri için de kategoriler arasında birçok seçenek bulunuyor. Gold renkli gümüş küpeler ile yine aynı renk ve ayarda kolye ve bilezik tercih edebiliyor, aksesuarlarınızda güzel ve şık bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunların yanında benzer bir saat ile uyumu devam ettirebilirsiniz. Tesbihane saat modelleri de çeşitli renk ve tarzlara göre size ve sevdiklerinize özel olarak üretiliyor. Çift olarak bir uyum yakalamak için ise birlikte harfli kolyeler alabilir ya da harfli kolye ile harfli tesbih püskülünü tercih edebilirsiniz. Gümüş yapısı gereği kararma yapabilen elementler arasındadır. Bu sebeple alacağınız gümüş kolye, bileklik ve yüzükler gibi gümüş küpeler de zaman içinde kararma yapabilir. Fakat kolay yöntemler ile basitçe kararmalar giderilebilir. Örneğin; sirke ile hem doğal, hem de basit şekilde gümüş kararmaları yok edilebilir. Kararmaya havada bolca bulunan kükürt sebep olur. Bu yüzden kararmayı önlemek ve geciktirmek için gümüş küpe, kolye ya da yüzük gibi aksesuarlar özel kutusunda muhafaza edilmelidir. Kategoriler arasında birçok aksesuar için kadife ve ahşap gibi seçeneklerde özel kutular da sunuyor. Bu kutuları tercih ederek siz de gümüş küpelerinizi gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

Her Tarza ve Zevke Uygun Tesbihane Alyans Modelleri

Alyans, diğer adıyla nişan yüzüğü evliliğe giden yolda ilk adımı atan, nişanlanan çiftler arasında takılan bir yüzük türüdür. Aynı zamanda bu yüzük evlilik yüzüğü olarak da bilinir. Alyans seçiminde genellikle çiftler birlikte karar verse de sevgilinize sürpriz yaparak aşkınızı yansıtan doğru alyansı hediye edebilirsiniz. Tesbihane alyans modelleri, her tarz ve zevk için uygun üretiliyor. Alyans takımları genellikle 925 ayar gümüşten yapılıyor. Ağırlıkları ise yüzüğün yapısı, kalınlığı ve boyutuna göre farklı gösteriyor. Örneğin; 925 ayar işlemeli ve zirkon taşlı özel tasarım kadın alyans modeli yaklaşık 6 gram ağırlığındadır. Ağırlığı etkileyen özelliklerden biri olan kalınlık ise tarza göre yapılan seçimler arasında. Yine diğer bir özellik olan genişlikte hem ağırlığı etkiliyor, hem de zevke göre seçilebiliyor. 2.00 mm gibi ince modeller de seçilebilirken 8.00 mm gibi geniş modeller de bulunuyor. Geniş modeller genellikle üzerinde motif ya da taş gibi detayların oranına göre tercih edilebiliyor. Aynı zamanda kalınlık ve genişlik birbirine bağlıdır. Bu sebeple genişlik arttıkça kalınlık da artabilir. Eğer siz de mutluluğa giden bu yolda ilk adımı attıysanız aşkınıza yakışacak alyanslar Tesbihane’de sizleri bekliyor.

Renk seçiminde en çok tercih edilenlerden biri olan gri, hem koyu, hem de gümüş olarak da bulunabiliyor. Bunlar arasından ise köşeli tasarıma sahip gümüş kadın alyans model koyu gri ve klasik tasarım gümüş erkek alyans model öne çıkanlar arasında bulunuyor. Bunların yanında başka renkler de mevcut. Alyans renkleri, genellikle gümüş, gold, siyah ve gri olarak değişse de farklı renk kombinasyonlarının birlikte kullanıldığı modeller de bulunuyor. Klasik tarzlardan biri olan su yolu tasarımlı erkek alyans modelinde gümüş ve gold renklerin birlikte kullanıldığı çeşitler de mevcut. Kadın alyans modelleri arasından ise gri ve beyazın birlikte kullanıldığı modeller çokça tercih ediliyor. Bunların yanında özellikle kadın alyans modellerinde zirkon taş kullanımı da farklı bir detay yaratıyor. Zirkon modellerde de taşlar zigzag, tek sıra ya da çift sıra olarak dizilim gösteriyor.  Erkek alyanslarda da ışıltılı tasarımlı ve su yolu tasarımlı gibi göz alıcı modeller mevcut. Aynı zamanda erkek ve kadın alyans modellerinin ayrı ayrı sunmasının yanı sıra çift olarak alınabilecek modeller de sunuyor. Alyanslar hem nişanlanma merasiminde sergilendiği, hem de daha sonra muhafaza etmek gerekebildiği için onlara uygun bir kutu alınması önerilir. Kutu seçimini yine Tesbihane’den güvenle yapabilirsiniz.

Aksesuar Kombinlerinin Vazgeçilmezi: Tesbihane

Günümüzde kıyafet kombini kadar aksesuar kombini de oldukça önem taşıyor. Takıların ya da aksesuarların hem birbirleriyle, hem de giyilen kıyafetle uyumlu olması gerekiyor. Erkekler için hem tarzı ve duruşu yansıtan hem de stresi azaltan aksesuarlardan biri olan tesbih, her kombine uygun tasarımlarla Tesbihane’de. Tesbihane tesbih fiyatları yine modele ve üretimde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Her ne kadar tesbih klasik giyimler için daha uygun bir aksesuar olarak bilinse de özel tasarımlar sayesinde spor ve modern tarza uygun tesbih çeşitleri de bulunuyor. Tesbihane damla kehribar tesbih modelleri daha çok klasik giyim ile kombinlenirken gümüş kazaz püsküllü veya el örmesi bilek boy modeller spor ve modern giyime de oldukça uyumlu olabiliyor. Erkek kombinlerinde özellikle tesbih ve yüzük uyumu büyük önem taşıyor. Geniş ürün yelpazesi ile birçok model arasından uyumlu tesbih ve yüzükler kolayca seçilebiliyor. Ayyıldız püsküllü tesbih ve ayyıldız motifli yüzük ile tesbihane yüzük tesbih kombin kolayca yapılabilir.

Kadın aksesuar seçiminde ise öncelikle kolye ve küpe kombinasyonları büyük önem taşıyor. Yine klasik ve modern giyime uygun modeller bulunmasının yanı sıra birbirleriyle de uyumlu birçok küpe ve kolye bulunuyor. Örneğin; gümüş mekanizmalı doğal inci kolye ile beyaz renk gümüş çiçek küpe kombini incinin zarafeti ile harika bir şıklık katıyor. Küpe ve kolyeden sonra bileklik uyumu da önemli noktalardan biri. Bileklikte de yine birçok çeşit sunan Tesbihane tarza ve zevke uygun seçim yapmayı kolay hale getiriyor. Bu kombin için Tesbihane gümüş bileklik elips tasarım ile zirkon taşlı martı tasarım model uyumlu bir şekilde kombinlenebilir. Bir yüzük eklemek isterseniz kır bahçesi tasarımlı zirkon yüzük ile de harika bir kombin yakalayabilirsiniz. Alyans seçiminde de birbirleriyle uyumlu ya da birlikte satılan alyansları tercih etmek çiftler arasındaki aksesuar uyumunu yakalamayı sağlar. Bunlara ek olarak saat seçimi de hem erkek, hem kadın kombinlerinin vazgeçilmezidir. Kadınlar için bileklik ile uyumlu bir saat önerilirken erkekler için de tesbih ile uyumlu saat modelleri önerilir. Aksesuarları hediye olarak almak isterseniz Tesbihane’de aksesuara özel hediye kutuları da bulunuyor. Gümüşten doğal taşlıya, tesbihten yüzüğe Tesbihane’nin tüm aksesuar modelleri için Hepsiburada adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tesbihane Ürünleri Nasıl Kombinlenir?

Tesbihane yüzük, kolye, bilekli ve tesbih gibi aksesuarlar için pek çok çeşit üretir. Bu çeşitler arasından uyumlu takılar birlikte kullanılabilir. Örneğin; sıra taşlı bir bilezik ile tam tur bir yüzük uyumlu ve şık olacaktır.

Tesbihane Ürünleri Dayanıklı mıdır?

Tesbihane tüm aksesuar çeşitlerini özenli bir şekilde size özel olarak üretir. Takılar, uzun ömürlü element ve en iyi malzemelerden üretilir. Daha iyi bir kullanım için aksesuarları özel kutularında muhafaza etmek önerilir.

Tesbihane Ürünleri Nasıl Takılır?

Tesbihane ürünleri, şık ve tarzınıza uygun klasik ve modern olarak üretilir. Küpelerde geçirmeli ya da vidalı modeller bulunur. Bileklikler ise ayarlanabilir ipli ve klipsli gibi modellerde üretilir ve kolayca takıp çıkartılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tesbihane

4799 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın