Yerli sanayi kuruluşu olan AYKİM Temizlik Maddeleri San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 1994 yılında hızlı tüketim temizlik ve hijyen malzemeleri üretimi yapmak amacı ile İstanbul'da kurulur. İstanbul ve Lüleburgaz'da yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanmış otomasyon sistemleri ile çevre bilincini ön planda tutarak üretimlerini yapar. Tesislerinde Tex markasının yanı sıra tüm Türkiye'de satışa sunulan Aspirix, Lento, Özcan, Greener ve Babylife markalarını üretir. Dünya standartlarını baz alan üretim anlayışı ile GMP (Good Manufacturing Practice) Standartında çalışmaktadır. Firma ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

TEX markası ile yaptığı üretim gurupları şunlardır; Kişisel Hijyen Grubu, Çamaşır Grubu, Mutfak Grubu, Genel Temiz Grubu, Kağıt & Islak Havlu, Çöp Poşetleri ve Hasta Bezleri gruplarıdır.

Kişisel Hijyen Grubu:

Kişisel temizlik ürünlerinden sıvı el sabunu çeşitleri sunmaktadır. Dört farklı ambalaj boyutunda satılır; 400mL, 750mL, 2Lt ve 5Kg'lık ürünleri bulunur. Her cilt tipine uygun pH değerinde üretilen sabunların altı farklı çeşidi bulunmakta; Gül Yaprağı, Amazon, Nar Çiçeği & Şeftali, Atlantik, Losyon, Lavanta & Papatya gibi kokuları ile özelleştirilmiş ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Grubu:

Yumuşatıcılar, konsantre yumuşatıcıları, sıvı çamaşır deterjanları, yıkama katkı maddeleri, matik ve toz deterjanlar gibi geniş üretim yelpazesine sahiptir. 1 Lt, 2 Lt, 3 Lt ve 4Lt'lik kaplarda ve Çiçek Düşleri, Büyülü Bahçe, Beyaz Çiçekler, Mor Gizem adları ile dört farklı yumuşatıcı ile çamaşırlarınızı korur. Ayrıca 1,5 Lt lik Kaşmir Büyüsü, İpeksi Dokunuş, Pamuksu Narinlik, Kadife Düşler isimleri ile konsantre çamaşır yumuşatıcıları üretir. Sıvı çamaşır deterjanları siyahlar için Siyah İnci, renkliler için Canlı Renkler ve beyaz çamaşırlar için White&Color ürünleri mevcuttur. Zor çıkan lekeler için kir çözücü sprey ve krem katkı maddeleri kullanıcıların yardımcısıdır. Otomatik makineler için geliştirilmiş 3 Kg, 5 Kg ve 9 Kg 'lık poşetlerde toz deterjan üretilmektedir. Kireç önleyici, çamaşır sodası ve elde yıkama için toz deterjan diğer ürünleridir.

Mutfak Grubu:

Tex markasının ürettiği bulaşık deterjanları ve jelleri mutfaklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bulaşık deterjanları 500 Ml, 750 Gr, 4Kg ve 5Kg lık boyutlarda bulunur. Muz, Limon, Portakal, Çilek gibi meyve aromalı kokularla hem ferah hem de hijyeni bir arada sunar. Zor çıkan lekeler için elde yıkamada kullanabileceğiniz jel krem ürünleri bulunmaktadır. Çok köpüren bu jel kremler sayesinde elde tel ile yapılan yıkamalarda kolaylık sağlar.

Genel Temizlik Grubu:

Ev temizliğinde her açıdan size yardımcı olacak ürün çeşidi bulunur. Oda parfümleri, banyo ve tuvalet temizleyiciler, koku gidericiler, ahşap temizleyiciler, korozif (tuz ruhu), elle ovma için toz ve krem deterjanlar, halı temizleyiciler, çamaşır suları, cam temizleyiciler, yüzey temizleyiciler ve arap sabunu çeşitlerini sizlere sunar.

Kağıt & Islak Havlu Grubu:

Pratik temizlik ve kurulama için ıslak havlular ile kağıt havlular, peçete ve tuvalet kağıtları üretimi vardır. Islak 36'lı cep mendili ve havlu grubunun çeşitli koku tipleri bulunur. Mutfaklarınız için kağıt havluların 80 ve 100 yaprak formları, peçetelerin 30 x 30 cm boyutları vardır.

Çöp Poşetleri Grubu:

Her türlü kullanıma uygun farklı ebatlarda çöp torbaları mevcuttur. İnce ve kalın seçenekleri ile mini boy, küçük boy, büyük boy, battal boy ve jumbo boy çöp torbalarının yanında endüstriyel kullanım için daha kalın battal ve jumbo boy poşetler bulunur.

Hasta Bezleri Grubu:

Yetişkin hastalar için özel üretilmiş hasta bezleri bir diğer ürünüdür. Tex markası ile orta boy Medium ve büyük boy Large hasta bezlerinin 7'li, 8'li ve 30'lu paketleri vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tex

1.236 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Miktar A-Z
 7. Deterjan Tipi
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Sepette Kampanyalı Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön