1966 yılında San Francisco’da iki doğa tutkunu tarafından kurulan The North Face, ismini dağların en soğuk, en keskin ve en sert yüzü olan kuzey yamacından alıyor. Çalışma hayatına ufak bir perakende şirketi olarak başlayan The North Face, inovatif hamleleri ve girişimci ruhu sayesinde, dünyanın en ünlü dağcılık malzemeleri firmalarından biri haline geliyor. Şirket, özellikle yüksek performanslı tırmanış ekipmanları ve outdoor giysiler alanında uzmanlaşıyor. Su ve rüzgar geçirmez ceketler, termal yelekler, dayanıklı pantolonlar, dağcılık ve kampçılık çantaları, trekking ayakkabıları, tırmanış botları, çadır ve uyku tulumları gibi birçok giysi ve ekipman, markanın zengin ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor.

The North Face Outdoor Ayakkabı Modelleri

Çok yönlü kullanım özellikleri ile öne çıkan The North Face outdoor ayakkabı modelleri; koşu, yürüyüş, trekking, tırmanış ve alpinizm gibi farklı alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Zorlu iklim şartlarına ve çeşitli zemin koşullarına uygun olarak tasarlanan markaya ait çok sayıda ayakkabı çeşidi bulunuyor. Sandalet, uzun ağızlı bot, kısa ağızlı bot, çizme ve koşu ayakkabısı tarzında dizayn edilen ürünler, açık alan kullanımlarında doğa tutkunlarına esnek çözümler sunuyor. Kaya, taş, toprak, buz, kar, su ve çamur gibi zeminlerde üst düzey performans vadeden modeller, spesifik kullanım ihtiyaçlarını da başarıyla karşılıyor. Zengin renk ve model seçeneklerine sahip olan outdoor ayakkabılar, modern tasarımları ve konforlu yapıları sayesinde şehir hayatında da rahatlıkla giyilebiliyor.

Çıkarılabilir astar içlik, ergonomik dış yüzeyler ve çok katmanlı yalıtım hatları, The North Face ayakkabıları dünyaca ünlü yapan detaylar arasında bulunuyor. Boa® teknolojisi ile geliştirilen kış serisi bot ve çizmeler, sıfırın altındaki düşük sıcaklıklarda ayak ısısının muhafaza edilebilmesini sağlıyor. Gore-Tex® kumaş ve aşınmaya karşı dirençli özel malzemeler ile yalıtılmış outdoor ayakkabılar; zirve tırmanışları, kampçılık faaliyetleri, avcılık etkinlikleri ve soğuk havalarda gerçekleştirilen doğa yürüyüşleri için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. TPU CRADLE denge sistemi, EVA orta taban ve Vibram kauçuk taban teknolojisi gibi inovatif fonksiyonlar ise, ağır ayakkabıların dahi zorlu doğa koşullarında rahatlıkla hareket ettirilebilmesine olanak tanıyor.

The North Face Ayakkabılar ile Outdoor Stilini Şehre Taşıyın

The North Face outdoor ayakkabı koleksiyonunda bulunan tasarımlar şıklığı ve rahatlığı aynı anda kullanıcılara sunar. En kaliteli materyalden üretilen outdoor ayakkabılar dayanıklı yapıları ile ön plana çıkar ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. The North Face tecrübesi ve uzmanlığı ile geliştirilen outdoor ayakkabılar açık havada gerçekleştireceğiniz yürüyüş, koşu, trekking ve tırmanış gibi aktiviteler sırasında sıklıkla tercih edilir.

Zorlu arazi koşullarına uygun olarak üretilen The North Face outdoor ayakkabıları kullanılacak zemin yapısına uygun çözümler sunar. Kaliteli taban tasarımları sayesinde taş, toprak, kar ve çamur gibi zeminlerde üst seviyede performans gösterir. Sahip oldukları çok katmanlı izolasyon teknolojileri ile soğuk havanın ayakkabının içerisine girmesine engel olarak ayaklarınızı korur. Gore-Tex teknolojisine sahip su geçirmez özellikteki outdoor ayakkabı modellerinin dış katmanı yağmur ve karı iterek ayakkabının üzerinde kalmasına izin vermez.

Zengin model ve renk seçeneklerine sahip olan The North Face outdoor ayakkabılar doğada yaşadığınız keyfi şehirdeki günlük hayata aktarmanızı mümkün kılar. Böylece outdoor tutkunuzu her an yaşayabilirsiniz.

The North Face Outdoor Ayakkabı Fiyatları

The North Face outdoor ayakkabı modelleri, hemen hemen her tür patentli teknolojiyi kullanıyor. Dış mekan macerası için gerekli olan kalite, dayanıklılık, su geçirmezlik ve rahatlık markaya ait ürünlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Gore-Tex® ve XCR® gibi kanıtlanmış teknolojileri outdoor ayakkabılar üzerinde başarılı bir şekilde uygulayan firma, yüksek hava geçirgenliği sağlayan iç astarlara ve su geçirmeyen dış yüzeylere sahip ayakkabılar üretiyor. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünler, performansınızı kaybetmeden yolunuza devam edebilmenize yardımcı oluyor. Kauçuk, hafızalı lastik ya da elastan içerikli materyallerden imal edilen ayakkabılar; çakıl, kaya, taş ve diğer sert nesnelerin ayak tabanına zarar vermesini engelliyor.

Sandalet tipi modeller ve yarı açık yürüyüş ayakkabıları, esnek bant desteği ile ayağa uyumlu hale getirilebiliyor. Su tutmayan sentetik deri ya da doğal deri malzemeler ile çevrelenen ürünler, kısa süre içerisinde kuruyabiliyor. Genel anlamda The North Face Outdoor ayakkabı fiyatları ise; ürünün modeli, türü, fonksiyonları, yapısı ve tasarımı gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Model üzerindeki ekipman sayısı artıkça ve üretim teknolojileri çeşitlendikçe fiyat üzerinde de belli artışlar gözlemlenebiliyor. Ayrıca, üst düzey izolasyon ve dayanıklılığa sahip olan kış serisi outdoor ayakkabı modelleri de, sıcak mevsimler için tasarlanan hafif gövdeli ürünlere göre daha yüksek fiyat aralığına sahip olabiliyor.

The North Face Outdoor Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • The North Face outdoor ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken ayakkabıyı kullanacağınız mevsim şartları ve arazi yapısını göz önünde bulundurmalısınız.
  • Alacağınız The North Face outdoor ürününün yapmak istediğiniz aktivite türüne uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Outdoor aktiviteleri genelde uzun süren faaliyetler olduğundan satın alacağınız ayakkabının ayağınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz.
  • Aldığınız The North Face outdoor ayakkabısını günlük hayatınızda da kullanacaksanız tarzınıza uygun ve beğendiğiniz bir modeli seçmelisiniz.
  • The North Face outdoor ayakkabı fiyatlarının satın almak istediğiniz ürünün özelliklerine, sahip olduğu teknolojilere, tasarımlarına, türlerine ve modellerine göre değişiklik gösterebileceğini unutmayınız.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Outdoor Ayakkabı Modelleri

.
Marka
Trekking Ayakkabısı
Bot
Günlük Ayakkabı
Sandalet
Yürüyüş Ayakkabısı
Terlik
Kar Botu
Hiking Ayakkabısı
Koşu Ayakkabısı
Plaj Ayakkabısı
Dağcılık Ayakkabısı
Dağ Botu
Erkek
Kadın
Erkek Çocuk
Kız Çocuk
.
Ürün Tipi
Toplam 24 / 553 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22003663/thenorthface