Soğuk kış günlerinde sizi özenle koruyan Thermoform outdoor bere modelleri sayesinde başınızı, kulaklarınızı ve boynunuzu dondurucu soğuğun etkisinden koruyabilirsiniz. Farklı model özellikleri ile üretilen bereler, erkek ve kadın kullanıcıların renk tercihlerine, fiziksel ihtiyaçlarına ve beğenilerine uygun detaylarla tasarlanır. Markanın ürün çeşitleri arasında, sade ve koyu renkli modellerin yanı sıra desenli ve çok renkli bereler de yer alır. Thermoform bere seçenekleri, ısı yalıtımı teknolojileriyle tasarlandığı için konforlu kullanım olanağı tanır. Açık alan etkinlikleriniz, spor çalışmalarınız ve günlük kullanımınız için tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri, ekonomik bütçeli Thermoform outdoor bere fiyatları sunar. İhtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Dondurucu Soğuklara Karşı Etkin Koruma

Termal ürün konseptiyle tasarlanan Thermoform outdoor bere modelleri doğal ve sentetik kumaş çeşitleri ile üretilir. Pamuk ve yün dokuma ile üretilen bere modellerinin yanında, %100 polyester kumaşla tasarlanan ürün çeşitleri de mevcuttur. Micro polar dokuma ile üretilen bere ve boyunluk modelleri sizi sıcacık tutmayı başaran ürünlerdir. Askeri faaliyetler, spor antrenmanları, kamp ve balıkçılık aktiviteleri, kayak, snowboard, dağcılık gibi aktif kış sporları için ideal olan Thermoform outdoor bere çeşitleri kullanıcılarına birçok fayda sağlar:

  • Nefes alabilen micro polar kumaştan üretilen lastikli boyunluk modelleri, ihtiyaç hâlinde lastiği büzülerek bere olarak da kullanılabilir.
  • Motosiklet kullanıcıları ve bisiklet sporcuları için tasarlanan Thermoform bere çeşitleri, ısı ve nem kontrolü sağlayan ürünler olduğu için sporcuların performansını artırır.
  • Çift katmanlı olarak üretilen Thermoform profesyonel bere modelleri zorlu doğa koşullarına karşı etkin koruma sağlar. Outdoor aktiviteler ve spor çalışmaları için ideal ürünlerdir.
  • Thermoform outdoor bere seçenekleri vücut ısınızı korumanıza yardımcı olarak en soğuk havalarda bile üşümenize izin vermez.
  • Spor antrenmanları sırasında oluşan teri başınızdan uzaklaştırarak sizi kuru tutmayı başarır. Nemi çekme ve buharlaştırma özelliğine sahiptir.

Çok Amaçlı Thermoform Kar Maskesi Modelleri

Kayak, snowboard ve kış mevsiminde yapılan dağcılık için özel olarak tasarlanan Thermoform kar maskesi modelleri, askeri tatbikatlarda da kullanılan ürünlerdir. Markanın kar maskeleri alerji yapmayan kumaş özelliğine sahiptir. Şiddetli kış koşullarında bile vücut ısınızı korumanıza yardımcı olur. Tüylendirilmiş yüzey özelliğine sahip kar maskesi modellerinin sunduğu faydalar şöyle sıralanabilir:

  • Yüksek nefes alma özelliğine sahip modellerdir. Yüz ve boyun bölgenizin çok sıcak ya da çok soğuk olmasına izin vermez. Bedeninizle uyumlu ısı dengesi sağlar.
  • Soğuk kış günlerinde kaskla veya kasksız giyilme imkânı tanıyan ürün modelleri mevcuttur.
  • Thermoform kar maskesi seçeneklerinin ağız kısımları yüksek hava geçirgenliği sağlayan özel örgü sistemi ile tasarlanır.
  • Ürünlerin kulak kısımları da duymayı engellemeyen dokuma ile üretilir.
  • Hem kar maskesi hem de bere olarak kullanabileceğiniz ürün seçenekleri sunar.

Thermoform Outdoor Bere Fiyatları

Bere, boyunluk, atkı, kar maskesi ve kulak bandı modelleri ile kış mevsimini sıcacık geçirmenize yardımcı olan Thermoform outdoor ürün çeşitleri birçok renk ve desen özelliği ile tasarlanır. Lacivert, siyah, gri, beyaz, turuncu, bordo ve yeşil gibi renk alternatifleri ile üretilen bere modelleri arasından size hitap eden ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Kamuflaj desenli bere, atkı ve boyunluk çeşitleri ise hem kadın hem de erkek kullanıcıların ilgisini çeken modellerdir. Soğuk kış günlerinde yapılan aktiviteler ve spor antrenmanları için üretilen kulak bantları, nefes alabilen ve çabucak kuruyan kumaş detayları sayesinde çok tercih edilir. Hayatınızı kolaylaştıran bere modellerine cazip Thermoform outdoor bere fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz. Ürünlerin tasarım ve kumaş özelliklerine göre değişim gösteren fiyatları size avantajlı alışveriş seçenekleri sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Thermoform Outdoor Bere Fiyatları

91 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 48 / 91 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?