Bir Hazal Tekstil markası olan Thermoform, Türkiye’nin önde gelen outdoor termal içlik ürünleri markasıdır. Amaca uygun kalitede kumaşlar kullanan markanın tüm kumaşlarında, OEKO-TEX® sertifikası bulunur. Thermoform outdoor termal içlikler; polyester, pamuk, polyamid ve yün gibi kumaşlarla üretilir. Kadın, erkek ve çocuk modelleri olan termal içliklerin her birinde kullanılan kumaş içeriği farklıdır. Çünkü içlikler farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanır. Termal içlikler sporcular tarafından da kullanılan ürünlerdir. Sağlıklı ve konforlu bir kış mevsimi geçirmek için şık tasarımlı Thermoform termal içlik çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Termal İçlik Nedir? Hangi Amaçla Kullanılır?

Konforlu bir iç giyim ürünü olan termal içlikler, vücudun ısı dengesini korumaya yardımcı olan giysi çeşitleridir. Yaz aylarında bile kullanılan bu giysiler, soğuk kış günleri için idealdir. Çünkü vücut ısısını sabit tutarak sıcak kalmanızı sağlar. Terleme anında ise nemi vücuttan uzaklaştırıp kuru kalmanıza yardım eder. Vücut ısısının neredeyse tamamını dışarı veren pamuklu ürünlerin aksine, beden ısısının yüzde 80'ini vücutta tutmayı başarır.

Aktif spor yapanlar için çok faydalı bir üründür. Hareket halindeyken oluşan terin, tende kalmayıp hemen üst katmanlara aktarılmasını sağlar. Pamuklu içlikler terleme sırasında hep ıslak kalırken termal içlikler nemi bir üst giysiye aktararak teninizin kuru kalmasına yardımcı olur. Bu da sizi hastalanmaktan korur. Her zaman hareketli olan çocuklar için de ideal bir iç giyim ürünüdür. Thermoform outdoor termal içlikler içerisinde, çocuklar için üretilen içlik takımları, tulumlar ve polar yelekler en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Thermoform Outdoor Termal İçlik Çeşitleri Nelerdir?

Thermoform’un kadın, erkek ve çocuklar için ürettiği termal içlikler; yarım ve uzun kollu t-shirt, kısa ve uzun altlık, atlet, boxer ve slip, pantolon, çorap ve boyunluk gibi çeşitlerden oluşur. İçlikler takım olarak alınabileceği gibi tek tek de alınabilir. Unisex üretilen içlik takımları; siyah, beyaz, mavi, yeşil, bej ve ten rengi gibi faklı renk seçenekleri sunar. Termal içlik üstleri ise balıkçı, sıfır ve V yaka gibi alternatiflere sahiptir.

Thermoform termal içlikler direkt vücut üzerine giyilen giysilerdir. Nefes alma özelliğine sahip olan ürünler, vücudunuzun çok soğumasına ya da çok sıcak olmasına izin vermez. Böylece bedeniniz her zaman sıcak ama kuru kalır. Vücut ısınız sabitlenir. Teninize uyumlu olan termal ürünler, esnek ve ergonomik yapılarıyla konforlu kullanım imkânı tanır. Günlük kullanımın yanı sıra askerlik, dağcılık, kayak, snowbord, bisiklet, avcılık, balıkçılık ve trekking gibi doğa sporları alanında da yaygın olarak kullanılır.

Neden Termal İçlik Kullanmak Gerekir?

Thermoform termal içlikler, yumuşak ve vücudu ikinci cilt gibi saran özel bir dokuya sahiptir. Rahat hareket etmenizi sağlar. Vücut doğası gereği hareket ettikçe terler. Terli ya da hafif nemli bir vücut ise soğuk hava koşullarına karşı korumasız kalır. Terliyken vücut ısısı düşeceği için hastalanma riski de artar. Thermoform termal içlik çeşitleri, vücudunuzdaki teri emerek bir üst giysiye aktarır ve teninizin kuru kalmasını sağlar. Böylece soğuk havanın getireceği hastalıklardan korunmuş olursunuz.

Thermoform termal içlik ürünlerinde doğal veya teknik ipliklerle dokunmuş kumaşlar kullanılır. Bu kumaşların özelliği; vücutta oluşan teri alıp buharlaştırarak üst giysi katmanlarına aktarmalarıdır. Nefes alabilen sentetik ve doğal kumaş karışımlarından üretilirler. Thermoform tarafından üretilen tüm içlik çeşitleri konforlu ve kullanışlıdır. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ve çabuk deforme olmayan ürünlerdir. Thermoform termal içlik ürünlerin büyük çoğunluğu anti-bakteriyel özellikli ve yüksek yalıtımlıdır. Genellikle çift yüzlü örme kumaştan üretilen içliklerin iç yüzeyleri tene uyumlu Micro-Polyester, dış yüzeyleri ise viskon ipliktir. Thermoform outdoor termal içlikler kategorisini inceleyerek ürünler hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Thermoform Outdoor Termal İçlikler

201 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 201 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1302822/thermoform