Tv Spor Ürünleri

TV Spor Ürünleri

Kimi zaman motivasyon eksikliğinden kimi zamansa vakit darlığından spor yapılamaması, dengesiz beslenme ve uzun süreli hareketsizlikle birleşince kişiye, fazla kilo olarak dönebilir. Televizyon programlarının aralarında ya da advertorial saatlerinde karşınıza çıkan kilo verme ve fit olma amacıyla geliştirilen ürünler, bu noktada sizin için işe yarayan çözümler haline gelebilir. Eğer televizyonda gördüğünüz spor aletlerini edinmek istiyorsanız, bu sizin için iyi bir fırsat olabilir.

Kol, bacak, basen ve karın kısmına yerleştirilerek bu bölgelerin çeşitli yöntemlerle hareket etmesini ve ilgili alanlardaki kan akışının hızlanmasını sağlayan TV spor ürünleri, denemeye değerdir. Titreşim yayarak etkisini gösteren aygıtlar, kolay taşınabilir boyutlarda olmaları dolayısıyla tercih edilebilir. İş ya da öğrencilik hayatının getirdiği monotonluktan bir an olsun sıyrılmak ve gerek evde gerekse açık alanda zıplayarak formda kalmak istiyorsanız, farklı markalar tarafından geliştirilen zıplayan ayakkabı modellerine yönelebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği şekilde üretilen modeller, bacak kaslarınızın etkili şekilde çalışmasına yardım edebilir. Kol, sırt, bacak ve karın gibi üst ve alt gövde kas gruplarını harekete geçiren çok amaçlı TV spor ürünleri ise arzu edilirse belirli bölgelerin güçlendirilmesi için değerlendirilebilir. Karın kaslarınızın zayıf olmasından şikayetçiyseniz ve sıradan mekik hareketlerinin belinize bindireceği yük yüzünden bu egzersizlerden uzak duruyorsanız, disk mekanizmalı egzersiz aletleri, beklentilerinizi karşılayabilir. Antrenman sırasında karın kaslarınızla birlikte triceps (arka kol) kaslarınızın da tetiklenerek verimli bir egzersiz süreci yaşamanıza yardım eden TV spor ürünlerinin ulaşılabilir fiyatları, model tercihi noktasında sizi etkileyebilir.

Elektro-kas uyarımında bulunan ve bel kısmına geniş yapılı bir kemer gibi takılan modeller, antrenman yapmadan sıkılaşmayı hedefleyenler için ideal olabilir. Titreşim etkili olan ve üzerinde birden fazla çalıştırma programı bulunan TV spor ürünleri, kolay kullanımlı olmalarıyla dikkat çeker. Spor salonlarında bulunan özelleştirilmiş kalça ve basen çalıştırma aygıtlarına gerek kalmaksızın ev ortamında bu bölgelerinizi sıkıştırmak arzusundaysanız, metal aksamlı egzersiz aygıtlarını seçebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda katlayarak kaldırabileceğiniz ürünler, gün içindeki egzersizlerinizin daha eğlenceli hale gelmesini sağlayabilir. Göğüs kaslarınızı geliştirmek için şimdiye kadar uyguladığınız klasik şınav hareketlerinden beklediğiniz sonucu alamadıysanız, göğüs kaslarının farklı açılarla çalıştırılabilmesine imkan tanıyan kondisyon aletlerini tercih edebilirsiniz. Farklı noktalara yerleştirilen tutamaçları sayesinde el bileğinizi zorlamadan etkili ve doğru şekilde egzersizinizi gerçekleştirmenize olanak veren TV spor ürünleri, dayanıklı aksamlarıyla ön plana çıkar. Hem oturduğunuz yerde sağa sola dönüş (Twist) hareketi yapmayı hem de farklı karın kası gruplarınızı, aynı aletin yardımıyla çalıştırmak istiyorsanız Twister özellikli mekik aletleri aradığınız model olabilir. Bunların yanı sıra daha farklı amaçlara hizmet eden çok fonksiyonlu egzersiz aletleri de bulunur. İlgili ürünler; Twister, şınav, mekik gibi beden ağırlığıyla gerçekleştirilen egzersizlerin yanı sıra, jimnastik lastikleri aracılığıyla kol, omuz ve sırt gibi kas gruplarınızın çalıştırılmasına yardımcı olabilir. Barfiks çekmek için stabil bir alan bulamıyorsanız, kapı barfikslerine gönül rahatlığıyla yönelebilirsiniz. Kapı çerçevelerinin yıpranmasını engelleyecek şekilde dizayn edilen modellerle ister barfiks çekebilirsiniz isterseniz de asılı konumdayken farklı açılarla mekik çekerek kaslarınızın üst seviyede güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Doğru bir beslenme programıyla orta ve uzun vadede sonuç almanızı ve hedeflediğiniz kilo ya da ölçülere ulaşmanızda etkili olabilecek ürünler, uzun süreli kullanımlara dayanıklı olacak şekilde üretilir. Edindiğiniz TV spor ürünlerini kullanmadığınız zamanlarda temizleyerek kaldırmanız, antrenman sırasında cildinizde oluşacak ter dolayısıyla ilgili aygıtların etkilenmemesini sağlar. Gereksinimlerinizi karşılayacak modellerden dilediklerinizi alarak siz de hayalinizdeki vücuda kavuşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tv Spor Ürünleri

11 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/27012456