Udemy, dünya çapında 40 milyonu aşkın öğrencisi, 50 bin eğitmeni ve 130 bin kadar kursu ile online eğitim alanındaki en kapsamlı platform olma özelliği taşıyor. Udemy, öğrencilere sağladığı online kurslar ile süresiz bir eğitim sağlıyor. İnternet çağının kuşkusuz en büyük nimetlerinden olan platform, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan eğitimler ile farklı yaş gruplarından milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Yaşınız, mesleğiniz ya da öğrenim durumunuz ne olursa olsun oldukça cüzi fiyatlarla istediğiniz tüm eğitimlere tek bir tıklama ile sahip olabilirsiniz.

Udemy Online Eğitim Nasıl Çalışıyor?

Hepsiburada aracılığıyla satın aldığınız kursları, mailinize gönderilen bağlantı aracılığıyla aktif ettikten sonra kurs kayıt işlemleriniz tamamlanıyor. Satın aldığınız kurslara zaman ve mekan fark etmeksizin her şekilde ulaşabiliyorsunuz. Satın aldığınız kurslar, ömür boyu size ait oluyor. Bu sayede hem eğitimcilerle sürekli olarak irtibat halinde kalıyor hem eğitimcilerin kurs üzerinde yaptığı güncellemelerden faydalanabiliyor hem de ileri zamanlarda tekrar bu kurslardan faydalanarak bilgilerinizi tazeleyebiliyorsunuz. Udemy online eğitimlerine internet bağlantısı bulunan mobil cihazlar ya da bilgisayarlar ile kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca bazı kurslarda bulunan mobil indirme seçeneği sayesinde seyahatlerinizde dahi eğitimlerinize devam edebiliyorsunuz. Udemy’de her gün birbirinden yeni eğitimler oluşturuluyor. Web geliştirme eğitimi, mobil yazılım eğitimi, oyun geliştirme eğitimi ve dijital pazarlama eğitimi gibi birçok kurs oldukça uygun fiyat seçenekleriyle Hepsiburada’da sizleri bekliyor.

Udemy, Kullanıcılarına Her Sektörden Eğitim Sağlıyor

Kariyer değiştirmeyi düşünenler, kariyerinde bir ileri noktaya adım atmayı düşünenler, kariyer sahibi olmak isteyenler ve üniversite eğitimlerini destekleyici eğitimlere sahip olmak isteyenler Udemy’i tercih ediyor. Yaş aralığı ya da bulunduğu konumu fark etmeksizin birçok insan Udemy’de bulunan eğitimlerden faydalanıyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Udemy eğitim kategorileri şunlar:

 • Yazılım Eğitimi: Çağımızın en önemli alanlarından biri olan yazılım, Udemy’de de kendisine oldukça geniş bir yer buluyor. Sektördeki yetkinliklerini ve tecrübelerini kullanarak sizler için profesyonel bir eğitim hazırlayan yazılımcılar, eğitim sırasında ve sonrasında her türlü sorunuzu ve sorununuzu yanıtlıyor. Hazırlayan eğitimcinin yöntemine ve kursun içeriklerine göre değişiklik göstermekle birlikte Udemy’de tek seferde 80 saate kadar ulaşabilen yazılım eğitimleri bulunuyor. Yazılım eğitimleri, web sektöründen mobil geliştiriciliğine ve veri biliminden veri tabanı mimarilerine kadar oldukça kapsamlı ve çeşitli kurslar barındırıyor. Bu kurslar ile güncel teknolojileri yakalayabilir, yazılım bilginizi tazeleyebilir ve kendinize yeni bir iş alanı yaratabilirsiniz.
 • Yabancı Dil Eğitimi: Yabancı dil kursları bu denli pahalıyken kapsamlı eğitimleri oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunan Udemy, yabancı dil konusunda en çok başvurulan eğitim mecralarından biri haline geliyor. Eğitmen ve kurs çeşitliliği sayesinde hem farklı seviyelerde eğitimleri satın alabiliyor hem de eğitimcinizi kendiniz seçebiliyorsunuz.
 • Ofis Uygulamaları: İş alanı ya da pozisyon ne olursa olsun mutlaka Excel kullanmak durumunda kalınabiliyor. Sıfırdan ileri seviyeye kadar ulaşan ve tüm meslek gruplarına hitap eden kapsamlı kurslar sayesinde Excel’i tamamen öğrenebilir, halihazırda bulunan Excel bilginizi daha ileri bir noktaya taşıyabilirsiniz.
 • Grafik Tasarımı ve Fotoğrafçılık: Standart eğitim kurumlarında almak için yüklü miktarda para harcamak zorunda kalacağınız kurslar, Udemy’nin ve eğitimcilerin iş birliği sayesinde sizlere oldukça uygun fiyatlara sunuluyor. Bu kurslar sayesinde Photoshop ve Illustrator gibi programları nasıl kullanacağınızı öğrenirken aynı zamanda grafik tasarımın nasıl olması gerektiğine dair birçok ipucunu da öğreniyorsunuz. Monoton teorik eğitimlerden uzak, bol uygulamalı ve eğitimcinin tecrübelerini sizlere aktardığı bu kurslar sayesinde düzenli bir çalışma ile herhangi bir yetkinliğe kolayca erişebilirsiniz.
ARA

Udemy Online Eğitim Fiyatları

71 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Markalar A-Z
  1. Udemy
  2. Uzman
  3. E-Sertifika
  4. Sanal Öğretim
  5. Sanal Öğretim Meysa
  6. 365 Akademi
  7. Akademi Duru
  8. Mentalup
  9. 7 Renk Montessori
  10. Berlitz Yayınevi
  11. Kunduz
 5. Satıcı
 • Yayınevi Udemy
DSACategoryId/60001501/2147483645/60002402/udemy
Başa dön