Türkiye’nin yerli teknoloji markalarından Vestel, geniş bir ürün koleksiyona sahiptir. Ev elektroniğinden beyaz eşyaya kadar birçok farklı kategoride üretim yapan marka, yenilikçi ürünleri ile hem iç hem de dış pazarda tercih edilir. Son teknoloji ürünleri ile sektöre öncülük eden marka; mobil cihazlara, bilgisayar ve bilgisayar aksesuarına da sahiptir. Markanın bilgisayar ve mobil cihazlar için tasarladığı ses sistemleri arasında kulaklık modelleri bulunur. Kulaklık modelleri, şık ve çağa uygun tasarımları ile dikkat çeker. Özellikle kulak üstü kulaklıklar başarılı özellikleri ile alıcıyı cezbeder.

Vestel Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

Vestel markasının kulaklık koleksiyonunda kulak üstü olarak adlandırılan kafa bantlı klasik kulaklık modelleri yer alır. Kulaklık koleksiyonu, modern ve yenilikçi özellikleri ile öne çıkan K550 serisi modellerini, kullanışlı tasarımları ile öne çıkan 450BT modellerini ve standart bir kullanım sunan kablosuz kulaklık modellerini kapsar. Markanın farklı seriler halinde alıcıya sunduğu kulaklık çeşitleri, fiyat açısından farklı rakamlar ile alıcıya sunulur. Çalışma şekilleri açısında da değişen Vestel kulaklıklar, kablosuz modeller olup bağlantı kurma biçimleri ile farklılık gösterir.

Vestel Kablosuz Kulaklıkların Özellikleri

Vestel kablosuz kulak üstü kulaklıklar serilerine göre farklı özellikler taşır. K550 serisi modelleri  bluetooth bağlantılı ürünlerdir. Bluetooth seçeneğinin yanında Wi-Fi ile bağlantı kuran tekli kulaklık modelleri de bulunur. Markanın en popüler serisi olan K550 kulaklıkların genel özellikleri şöyledir:

 • Kablo sorununu ortadan kaldıran kulaklıklar, uzun pil ömrü ile 12 saate kadar müzik dinlemeyi mümkün kılar.
 • USB kablo bağlantısı ile şarj edilen kulaklıklarda şarj kablosu kutu içerisinde yer alır.
 • Kulaklık modellerinde dâhili mikrofon bulunur. Tek tuşla açılan mikrofon, kolay bir şekilde telefon görüşmesi yapmayı sağlar.
 • Serinin kulaklık modelleri kolay bir kullanım sunar. Kenar kısmında yer alan kontrol düğmeleri ile kontrol edilen ürünler kulaktan çıkarmadan müziği durdurma, ses açma, ses kısma ve telefona bağlanma işlerini yapabilir.

Zengin Renk Seçeneği

Vestel K550 kulaklık serisi, şık ve renkli tasarımları ile dikkat çeker. Mavi, turuncu, siyah, beyaz, gri gibi renk seçeneklerine sahip olan kulaklıklar, canlı renkleri ile enerjisini yansıtmak isteyenlerin tercihidir. Kulaklıklar, materyal seçimi açısından uyumlu bir görünüm sergiler. Gri metalik renk seçeneğinin yanında metalik sarı ve bakir rengi derisi ile nostaljik bir hava taşıyan ürünler, deri kısımları sayesinde oldukça konforlu bir kullanıma sahiptir. Kulağa oturan kısımları ve kafa bandı kısmı deri kaplama olan ürünler, konforlu yapısı ile uzun süreli kullanımda dahi rahatsızlık vermez.

Fonksiyonel Vestel Kulaklıklar

Vestel P351 ve 450BT serisi kulaklıklar fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker. Markanın diğer serilerinde olduğu gibi kablosuz olan ürünler, modeline göre fiyat ve teknik özellikler açısından değişiklik gösterir. Kulaklık modellerinin genel teknik özellikleri şöyledir:

 • Bekleme süresi minimum 18 saat olan kulaklıklar, kesintisiz 5 saat çalışma gücüne sahiptir. Azami kullanım süresi bakımında ise kulaklık modelleri, 4 saat ile 8 saat arasında çalışabilir.
 • Ses seviyesi 108dB olan modeller, harmoni düzenleme özelliği ile ses netliğini arttırır.
 • Seride yer alan kulaklık modellerinin en ayırt edici noktası, hafıza kartı desteğidir. Çeşitli müzik dosyalarını hafıza kartından dinlemeye imkân veren ürünler, pratik ve keyifli bir kullanım sunar.
 • Yüksek ses çözünürlüğünün yanında kulaklıklarda gürültü önleme özelliği bulunur. Böylece gürültülü ortamlarda oldukça başarılı bir kullanım sunar.
 • Kulaklık modellerinde radyo özelliği yer alır. Herhangi bir cihaza bağlanmadan radyo dinlemeyi mümkün kılan ürünler, şık tasarımları ile de beğenilir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Vestel Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

10 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
 4. Kullanım Alanı
 5. Markalar A-Z
  1. Vestel Kulak Üstü Kulaklıklar
  2. JBL Kulak Üstü Kulaklıklar
  3. Sony Kulak Üstü Kulaklıklar
  4. Logitech Kulak Üstü Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulak Üstü Kulaklıklar
  6. Philips Kulak Üstü Kulaklıklar
  7. SteelSeries Kulak Üstü Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulak Üstü Kulaklıklar
  9. Jabra Gn Kulak Üstü Kulaklıklar
  10. Bose Kulak Üstü Kulaklıklar
  11. Razer Kulak Üstü Kulaklıklar
  12. Beats Kulak Üstü Kulaklıklar
  13. HP Kulak Üstü Kulaklıklar
  14. HyperX Kulak Üstü Kulaklıklar
  15. Urbanears Kulak Üstü Kulaklıklar
  16. Bang & Olufsen Kulak Üstü Kulaklıklar
  17. Rampage Kulak Üstü Kulaklıklar
  18. Gamepower Kulak Üstü Kulaklıklar
  19. Hadron Kulak Üstü Kulaklıklar
  20. Snopy Kulak Üstü Kulaklıklar
  21. Onikuma Kulak Üstü Kulaklıklar
 6. Mikrofon
 7. Kullanım Tipi
 8. Kulaklık Modeli
 9. Gürültü Önleme
 10. Renk
 11. Kablo Uzunluğu
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Vestel
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/vestel
Başa dön