vip ahmet

Vip Ahmet ürünleri son derece geniş bir alanda kullanıcılarına hizmet vererek pratik çözümler oluşturur. Markanın temizlik ürünleri yaşamınıza kolaylık katan birçok özelliğe sahiptir. Su kovası, mop ve bez gibi ürünleri içeren temizlik setleriyle evinizin zeminini kolayca silebilirsiniz. Yıkanabilir şekilde üretilen mop bezleriyle verimli ve hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Yedek bezleri de bulunan setlerle uzun süreli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Temizlik setlerinde yer alan çelik saplar da oldukça pratiktir. Çelik sapların ergonomik tasarımı sayesinde evinizin zeminini silerken hız elde edebilirsiniz. Setlerde yer alan kovalar derin yapılarıyla dikkat çeker. Derin kovaları kullanarak evinizi tek seferde silebilmenizi sağlayacak kadar suya rahatça ulaşabilirsiniz. Temizlik setlerini deterjanlarla beraber kullanarak hijyenik bir şekilde evinizi silebilirsiniz.

Temizlik İşlerinde Pratik Bir Destek Oluşturan Ürünler

Kirli su ve temiz su tanklarının birbirinden ayrıldığı kovalarla evinizi, ofisinizi ya da iş yerinizi pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kirli ve temiz suyun birbirine karışmaması sayesinde hijyeninizi koruyabilirsiniz. Kovanızı doldururken, mopunuzu kovaya soktuğunuzda oluşabilecek su taşması sorununu önlemek için pay bırakmanız gerekir. Kovaların ergonomik saplarından yararlanarak suyunuzu kolayca taşıyabilirsiniz. Sıkma bölümü bulunan kovalar sayesinde suyunuzu sıkabilirsiniz. Sıkma işlemi sayesinde zemininizin fazla ıslanması önlenir. Kovalar ve saplar kırılmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilir. Mopların emici yapısı tozları ve kirli maddeleri kolayca zeminden alabilmenizi sağlar. Mopların yumuşak yüzeyi parkenizin ya da mermerinizin çizilmesini önler.

Ev İşlerine Yardımcı Aksesuarlar

Vip Ahmet markası kullanışlı aksesuarlarıyla yaşamınıza konfor katmayı başarır. Dayanıklı kapları kullanarak makarna, tarhana gibi ürünleri güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Kapaklı kaplar yiyeceklerinizin dökülmesini önler. Vakumlu kapak özelliği bulunan kaplar yiyeceklerinizin daha taze kalmasını sağlar. Kapların genişlemesine ve uzunlamasına üretilen modelleri içermesi birçok opsiyona bir arada ulaşabilmenize olanak tanır. Yiyeceklerinizi saklayacağınız alanın özelliklerine göre siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Şeffaf gövde özelliğine sahip olan kaplar sayesinde yiyeceklerinizi kapların iç kısmını açmadan rahatça görebilirsiniz. Vip Ahmet ürünleri arasında baharatlıklar da yer alır. Baharatlıkların üstüne çeşitli çıkartmalarla içlerinde bulunan ürünlerin adlarını yazabilirsiniz.

Kullanışlı Ürünlerin İşlevsel Özelliklerinden Yararlanın

Askı raylarıyla dolaplarınızı daha işlevsel şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok sayıda kancaya sahip olan raylar sayesinde aynı anda birden fazla giysinizi askınıza asabilirsiniz. Askı raylarını dolabınızın yanı sıra kapınızın arka kısmına monte ederek de kullanabilirsiniz. Vip Ahmet markasının geliştirdiği ürünler evinizi daha dekoratif hale getirir. Bu ürünlerden alan çiçeklikler sayesinde çok sayıda çiçeği aynı anda sergileyebilirsiniz. Çiçekliklerin birçok bölmeye sahip olması işlerinizi kolaylaştırır. Ahşap malzemeyle üretilen çiçeklikler estetik görünümleriyle evinize şıklık katar. Çiçekliklerin bölmeleri düz alanlara sahiptir. Bu alanlara çiçeklerinizi vazolarıyla ya da saksılarıyla beraber yerleştirebilirsiniz.

Ev temizliği yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Evinizi temizlerken moplarınızın fazla ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz. Bunu sağlamak için temizlik setinizde yer alan kovanın sıkma bölümünü kullanabilirsiniz. Kovanızdaki temiz su bölümünde yer temizleme sıvılarını kullanabilirsiniz. Suyla karışan temizleme sıvıları kolayca köpürür ve hoş bir koku yayar.

Saklama kapları nasıl kullanılır?

Saklama kaplarını kuru halde kullanmanız gerekir. Saklama kaplarının kapasitelerine bağlı olarak bu aksesuarlara bakliyat ürünlerinizi ya da baharatlarınızı yerleştirebilirsiniz. Kullanım sonrasında kaplarınızı bulaşık makinenize ters şekilde yerleştirerek yıkayabilirsiniz.

Mutfaklarda kullanışlılık yaratan gereçler hangileridir?

Mutfak askılarını kullanarak mutfak gereçlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Çırpıcı ve spatula gibi ürünlerle soslarınızı ve yiyeceklerinizi lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi konuklarınıza ikram ederken ahşap tepsilerin zarif ve kullanışlı tasarımından yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vip Ahmet

455 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön