Weller Lehim Fiyatları ve Modelleri

Havya, birçok hobi işi ve profesyonel esnaf için önemli bir araçtır. Bu küçük kalem benzeri araçlar elektronikleri düzeltmek, devre kartları oluşturmak, mücevher yapmak ve el sanatları oluşturmak için kullanılır. İki metalik malzemeyi bir araya getirme yeteneği, beceri ve hassasiyet gerektiren projeleri gerçekleştirmenizi sağlar. Tüm lehim havyaları aynı görevi yerine getirmek için tasarlanmış olsalar da hepsi aynı amaçla üretilmemişlerdir. Farklı seçenekler arasında zengin ısıtma araçlarına ve maksimum kalite düzeyine sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Weller Lehim Fiyatları ve Modelleri hakkında gerekli bilgilere ulaşabilmektir. Bu bilgilere ulaştıktan sonra aradığınız donanıma sahip olduğunu kolaylıkla görebilir ve gerekli satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Verimli Lehim İşlemlerinin Aranan Yüzü: Weller

Bir havya çıkış gücü watt cinsinden ölçülür. Bu lehimleme araçlarından birini kullanırken doğal olarak hızlı bir şekilde ısınmasını ve eşit sıcaklığı korumasını beklersiniz. Bu nedenle bir havya gücü, en önemli özelliklerinden birisidir. Weller, 60 watt gibi oldukça yüksek bir rakama ulaşabilme yeteneğine sahiptir. Bu, projeleriniz için yeterli ısıya sahip olmanızı sağlar. Bunun yanında her zaman için daha fazla güce sahip olurlar. Bu sayede ihtiyaçlarınıza bağlı olarak güvenilir performans aralığında ince ayar yapabilirsiniz.

Her havya ısınır, ancak sıcaklık söz konusu olduğunda iki şeyi düşünmelisiniz. İlk olarak, ayarlanabilir bir sıcaklığa sahip bir model seçmek istersiniz. Bu, çeşitli projelerde lehim yapabilmenize olanak tanır. İdeal sıcaklık derecesine ulaşamayan ya da mevcut sıcaklık dengesini sabitleyemeyen bir havya ile ideal bir lehim gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Bu yüzden tercih edeceğiniz havya modelin iyi yapılmış olduğundan ve değişken sıcaklık kontrolü sunduğundan emin olmalısınız. Burada doğru adres Weller lehim modelleri olacaktır. Böylece bütün alanlar üzerinde etkili olabilecek sıcaklık seviyesine ulaşabilir ve bunu uzun bir süre dengede tutabilirsiniz.

Bütün Teller Üzerinde Başarılı Lehim Performansının Tek Yolu

Lehim, değişen boyutlarda bulunmasından dolayı önemli bir konuma sahiptir. Pek çok kullanıcı çok çeşitli uygulamalara hazırlanmalarını sağlamak için çeşitli makaraları el altında tutmayı tercih eder. Weller ise ortak lehim çapları arasında 0.062 inç, 0.032 inç ve 0.02 inç bulundurur. Bununla birlikte, 0.02 inç lehim ile tüm tek iplikli lehim işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 0.062 inçlik lehim ise çok boyutlu tellerde en iyi sonucu almanızı mümkün kılar. Bu anlamda Weller ile bütün tel türleri üzerinde başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Watt Değeri: 100-250 watt
 • Volt Seviyesi: Ortalama 230 volt 
 • Ağırlık: 1300-1900 gram
 • Tasarım: Kalay ve Demir Kaplı Bakır Uçlar
 • Ekstra: Aydınlatmalı, UL ve cUL onaylı, 7 saniyede ısınma

Soru 1: Bir havyanın ideal sıcaklığı hangi seviyelerde olmalıdır?

Cevap 1: Bu durum elbette kullanım alanınız ile doğrudan ilintilidir. Ancak en yaygın lehim işlemleri 380 derece Fahrenheit'te gerçekleştirilir. Fakat temin edeceğiniz lehim ile ısıyı ayarlamak için sıcaklık kadranını kullanabilirsiniz.

Soru 2: Havya nasıl kullanılır?

Cevap 2: İlk olarak, havyanın istenen sıcaklık ayarına kadar ısıtıldığından emin olmalısınız. Başlamadan önce, ucu ıslak bir temizleme süngeri ile temizlemeli ve ardından işlem boyunca buna devam etmelisiniz. Uç temizlendikten sonra, sıcak uçla lehimlemek istediğiniz nesneye dokunabilirsiniz.

Soru 3: Lehimlemenin sağladığı faydalar nelerdir?

Cevap 3: Lehimlemenin nasıl yapıldığını bildiğinizde, elektroniği onarabilir ve değiştirebilirsiniz. Elektronik ürünlerin düzgün çalışmasını önlemek için tek bir bağlantı kesilmesi yeterlidir. Sadece fişe takın, bağlantınızı yapın ve biraz lehim uygulayın. Böylece çalışmayan elektronik parçalarınızı kısa sürede eski işlevselliğine geri döndürebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Weller Lehim Fiyatları ve Modelleri

56 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Weller Lehim Havyaları
  2. Class Lehim Havyaları
  3. Soldex Lehim Havyaları
  4. TT T-ECHNI-C Lehim Havyaları
  5. Proskit Lehim Havyaları
  6. Pro's Kit Lehim Havyaları
  7. Wellhise Lehim Havyaları
  8. Sunlıne Lehim Havyaları
  9. Kurtel Lehim Havyaları
  10. Feray Lehim Havyaları
  11. Rennway Lehim Havyaları
  12. Pinax Lehim Havyaları
  13. Toolux Lehim Havyaları
  14. Ersa Lehim Havyaları
  15. Gauss Lehim Havyaları
  16. Meşem Lehim Havyaları
  17. Swat Lehim Havyaları
  18. Soykan Lehim Havyaları
  19. Powermaster Lehim Havyaları
  20. Robodinamik Lehim Havyaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Weller
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003177/weller
Başa dön