Tenis sporu, diğer spor dalları arasındaki seçkin ve saygı yerini korumaya devam ediyor. Tenis, diğer sporlar gibi her yerde ve her zaman yapılabilen bir spor dalı olmadığı için aksesuarlarının da aynı şekilde özel ve nitelikli olması gerekiyor. Her yaştan insanın oynayabileceği ve alıştığı zaman adeta bir tutku haline gelen teniste başarılı olan sporcular da bu spora çok küçük yaşlarda başlıyor. Özel ve keyifli bir spor olan teniste kullanacağınız raketler için Wilson tenis raketi seçenekleri sizleri bekliyor.  Tarzınızı belli eden farklı renk seçenekler ve ağ desenleri ile özelleşen tenis raketleri, Wilson kalitesi ve üretim deneyimi ile birleşerek sizlerle buluşuyor. Tenis raketini oluşturan her detayın kullanım tercihinize göre ayrı ayrı düşünüldüğü modeller arasından size en uygun Wilson tenis raketi modelini bulabilirsiniz.

Tenis raketi yapımında kullanılan ham maddelerin en optimum ve kaliteli olarak seçildiği Wilson tenis raketi modelleri, birbirinden farklı tercihler ile sunuyor. Dünyaca ünlü tenisçilerin isimleri ile anılan modellerden, uluslararası saygınlığı bulunan Grand Slam turnuvalarına atıf yapan modellerle kortlarda farkınızı belli etme şansı sizi bekliyor. Tenis raketinin çeperi yani baş kısmı olarak bilinen bölümün etrafında alan özel renk dokunuşları ile estetik anlamda özellikler sunuyor. Sap, boyun ve baş kısmı olarak üç ana bölümden oluşan tenis raketinin her bir bölgesi, oynayış tarzınıza ve seviyenize göre ayrı ayrı önem arz ediyor. Wilson tenis raketi modelleri ile sağlam bir tutuş ve etkili bir top hakimiyeti sağlamanıza yardımcı olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Raket baş kısmının büyüklüğünün de 25” ve 26” şeklinde farklılık gösterdiği raket modelleri arasından Wilson markasına ait özel ürünler de bulabilirsiniz. Farklı renk, büyüklük ve kalite seviyelerinde türleri olan Wilson tenis raketi seçenekleri arasında ayrıca çocuk tenis raketi modelleri de yer alıyor. Tüm bölgeleri, yetişkin tenis raketi özelliklerine göre daha küçük olan Wilson çocuk tenis raketi ürünleri, tıpkı yetişkin modelleri gibi şık ve kaliteli tercihler yapma şansını sunuyor. Küçük yaşlardan itibaren tenis sporu ile ilgilenenler için en verimli sonucu almaya imkan verecek şekilde tasarlanan çocuk tenis raketi modelleri Wilson kalitesi ve ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

Wilson Tenis Raketi Fiyatları

Son dönemde hem kadın hem erkek yarış kategorilerindeki üst seviye çekişme ile daha fazla ilgi toplayan ve ülkemizde düzenlenen önemli uluslararası turnuvalarla oynama sıklığı da artan tenis sporu ile uğraşıyorsanız, Wilson tenis raketi modelleri size şık ve kaliteli seçenekler sunuyor. Tenis raketi ile birlikte raketin tarzını ve imajını tamamlayan çanta seçeneklerini de avantajlı Wilson Tenis raketi fiyatları ile değerlendirebilirsiniz. Yetişkin ve çocuk alanından yapacağınız Wilson tenis raketi modelleri tercihinizle birlikte dilerseniz raket çantası ile birlikte sunulan paket ürünleri de bulabilirsiniz. Ayrıca yetişkin tenis raketleri arasında kadın tenis raketi seçenekleri de yer alıyor. Önemli tenis yıldızlarının isimleri ile anıla Wilson tenis raketi modelleri içinde erkek, kadın ve çocuk kategorilerinde ürünlere ulaşabilirsiniz. Raket çantası ve raket kılıfı gibi opsiyonlu tercihlerin yanı sıra yetişkin ve çocuk alanında başlangıç seti olarak sunulan avantajlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Wilson tenis raketleri, profesyonel bir tenisçi ya da hobi olarak tenis oynayan biri için olduğu kadar tenise duyduğu ilgi ile yeni başlayan bir gönüllü için de uygun ve avantajlı ürün seçenekleri sunuyor. Tarzınıza, tercihinize ya da seviyenize göre tenis raketleri Wilson ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

Wilson Tenis Raketi Fiyatları

100 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Wilson
  2. Yonex
  3. Head
  4. Selex
  5. Hattrick
  6. Altis
  7. Delta
  8. WIXON
  9. Busso
  10. Pro-Tech
  11. Avessa
  12. Dunlop
  13. ARTENGO
  14. Babolat
  15. Finspor
  16. Ravel
  17. Tryon
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Wilson
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19005/19017
BAŞA DÖN