Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

xDrive Atak Profesyonel Oyuncu Koltuğu Gri/Siyah

xDrive
6.306,78 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073
Koltuğunuz ilk günkü kadar iyi görünmeli ve hissettirmelidir. Ayrıca uzun süreli oturma deneyimi için ergonomi ve konfor kadar kumaş yapısı da büyük önem taşır. Laboratuvar testlerinden yüksek not alan ürünümüzde hybrid kumaş sistemi kullanarak uzun süre oturmaya bağlı terleme, darbe veya alkol dökülmelerinden oluşacak hasarları engellemenin yanı sıra ürünümüzün sportif ve estetik görünümünü korumasını sağlıyoruz.  
MANYETİK BAŞLIK TEKNOLOJİSİ
Manyetik başlık teknolojisi ile kendinize en uygun konumda yastığınızı konumlandırabilmeniz için yastığımızı yeniden tasarladık.
Fizyoterapi ve ortopedi alanında uzman kişilerle danışarak yaptığımız çalışmada. Kişilerin oturma esnasında baş ve boyun kısımlarının  basınç ve temas dağılımının farklılık gösterdiğini tespit ettik. Buna göre boyun desteğini baş ve boyun kısmına dengeli destek sağlaması için yeniden tasarlayıp özgür, rahat ve yenilikçi kullanım için manyetik boyun destek sistemini geliştirdik. 
3D KOLÇAK TEKNOLOJİSİ

Kolçaklar metal iç iskelet ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden yapılmıştır ve en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için üç farklı yönde ayarlanabilir. 
Kişiselleştirilebilir kolçağı kendiniz için en mükemmel konumda sabitleyin. Kol dayama yeri esnek pu malzeme ile kaplı olmasından dolayı dirseklerinizi rahatça destekler ve kaymasını engeller. 
ERGONOMİ VE KONFOR 

Ürünleri̇mi̇zden maksi̇mum veri̇m almanız ve memnun kalmanız bi̇zi̇m i̇çi̇n çok önemli̇. Hi̇zmeti̇ni̇ze sunduğumuz her ürün daha fazla insanın en uygun oturma pozi̇syonunda oturmasını amaçlıyor bu da kan basıncı i̇çi̇n önemli̇ olan, di̇zleri̇ni̇zi̇n yere 90 derece bükülü bi̇r şeki̇lde ayaklarınızı yere düz basabi̇lmeniz anlamına geli̇r. 
Günlük yaşamımızın büyük bir kısmını oturarak geçiriyoruz. İyi tasarlanmış ve vücudumuzu destekleyen ergonomik bir koltuk sağlığımızı ve verimliliğimizi korur. xDrive endüstriyel tasarım uzmanlarımız tam da bu noktada e-sporcular, uzman fizyoterapi ve ortopedi doktorlarının danışmanlığı ve destekleri ile vücut sağlığına uygun oyuncu koltuklarını tasarlamaktadır.
YÜKSEK DANSİTE PU SÜNGER
Alanında uzman kişilerden oluşan AR-GE ekibimiz sizler için en ince ayrıntıya dikkat etmektedir.Çalışma koltuğu üzerinde geçirilecek uzun sürelerde kullanıcıların maksimum konfor sağlaması ve herhangi bir ağrı oluşturmaması için xDrive ürettiği ürünlerde sünger yoğunluğunu +/- 68 DNS, sünger kalınlığını (10 ila 15 cm) ve yumuşaklığını  Avrupa standartlarına uygun olarak ürünlerinde kullanmaktadır. 
 

YATAR SIRT MEKANİZMASI
Neredeyse tamamen düz uzanabilmeniz için 160 ° yaslanma özelliğine sahip yan mekanizması sayesinde Arkanıza yaslanın ve rahatlayın! Yoğun çalışma temposuna biraz ara verme zamanın geldiyse gevşemek, rahatlamak ve öğle uykusu çekmek istediğinizde koltuğunuzun sırtını yatırmak mükemmeldir! 
4CLASS AMORTİSÖR SİSTEMİ
Uluslararası SGS Bifma sertifikalarına sahip en üst kalite sınıfı olan 4Class amortisörlerimiz yüksek basınçlarda 600.000 oturumda test edilmiştir. 
4Class amortisör sistemi sayesinde boy ölçünüze uygun konumda koltuğunuzun boyunu ayarlayabilir, ayaklarını yere düz bir şekilde basarak ergonomik duruş elde edebilirsin. 
YÜKSEK KALİTE KUMAŞ TEKNOLOJİSİ
İnsanın bedensel ölçülerine, beden gücüne ve kişisel özelliklerine uygun olarak tasarladığımız oyuncu koltuklarımız kullanıcısına doğru oturuş ve duruş imkanı sağlamaktadır. Koltuğunuz ilk günkü kadar iyi görünmeli ve hissettirmelidir. Ayrıca uzun süreli oturma deneyimi için ergonomi ve konfor kadar kumaş yapısı da büyük önem taşır. Laboratuvar testlerinden yüksek not alan ürünümüzde hybrid kumaş sistemi kullanarak uzun süre oturmaya bağlı terleme, darbe veya alkol dökülmelerinden oluşacak hasarları engellemenin yanı sıra ürünümüzün sportif ve estetik görünümünü korumasını sağlıyoruz. 
SAĞLAM METAL AYAK
 Ürettiğimiz her ürünün uzun süreli kullanımına uygun ve dayanıklı olması için iç iskelet, kolçak, mekanizma, ayak gibi yüksek basınca maruz kalan kısımlarında metal alaşımı kullanıyoruz. Oyuncu koltukları uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlandığından dolayı en uygun ayak tipi metal ayaklardır. xDrive tüm ürünlerinde çapı 70 cm olan elektrostatik boyalı, maksimum dayanıklı metal ayak kullanmaktadır.
 DAYANIKLI TEKER TEKNOLOJİSİ
Ürünlerimizin kullanıcı dostu olmasının yanı sıra kullanıldığı ortama ve her zemine uygun olacak şekilde tasarlanmasına dikkat ediyoruz ve ürünlerimizin her parçasını buna göre tasarlıyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız yüksek kilolara dayanıklı tekerlekler poliüretan malzeme ile üretilmiştir. Parke, halı, fayans gibi zeminlerde çizik ve iz bırakmayan sessiz bir hareket kabiliyetine sahiptir.
Ayak Malzemesi Metal
Derinlik 60 cm
Genişlik 65 cm
Kaplama Kumaş
Kolçak Süngeri Var
Kolçak 3D
Maksimum Taşıma Kapasitesi 100 - 119 kg
Oturak Derinliği 50 cm
Oturak Eğimi Ayarlanabilir
Oturak Genişliği 56 cm
Sırt Genişliği 54 cm
Sırt Yüksekliği 87 cm
Yastık Bel + Boyun Yastığı
Yatma Açısı 180 Derece
Yükseklik 120 cm
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV0000163I8K
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön