2011 yılında Kar Spor bünyesinde kurulan 2AS, dünya standartlarında üretim yapan outdoor giyim markasıdır. Yerli bir marka olarak yenilikçi teknolojileri ve kaliteli üretim anlayışı ile doğaseverlerin beğenisi kazanan marka, farklı kategorilerde oldukça geniş bir koleksiyona sahiptir. Markanın giyim koleksiyonunda outdoor sporların yanında sokak sporları ve kayak gibi kış sporları için ürünler bulunur.

2AS Kış Montu Fiyatları ve Modelleri

2AS outdoor giyim koleksiyonunda kış sporlarına yönelik üst giyim ürünleri bulunur. Temel üst giyim ürünleri arasında farklı kış sporlarında kullanmaya uygun kayak montu ve softshell mont çeşitleri yer alır. Markanın kayak montları kadın, erkek ve çocuklar için farklı seçenekler ile alıcıya sunulur. Kayak montlarında fiyatlar ürün tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte değişiklik gösterir. Softshell mont modelleri ise gerek doğada gerekse şehir yaşamında kullanılabilecek ürünleridir. Softshell 2AS kış montu fiyatları ise daha erişilebilir olması ile dikkat çeker. 

2AS Kış Montu Özellikleri

Markanın kayak montları, cinsiyete göre değişir. Kadın kayak montları uygun ölçüleri ve kürklü yaka tasarımları ile erkek montlarından ayrılır. Erkek montlarında düz kapüşonlu mont serileri bulunur. 2AS kayak montlarının genel özellikleri ise şöyledir:

  • Mont modelleri her açıdan esneyebilen suya dayanıklı kumaşlardan üretilir. Nefes alabilen özel kumaşı sayesinde ara katmanla dış katman arasında hava akışı sağlayan montlar, bağlayıcı noktalardan nefes almayı engellemez.
  • Modelleri değişen montların manşet kısımları elastik kumaştan üretilmiştir. Rüzgâr ve kar girişini engelleyen elastik manşetler, aynı zamanda ayarlanabilir cırtlı bantlarla desteklenmiştir.
  • Montlar dayanıklı tasarıma sahiptir. Kaynak bant ile kuvvetlendirilmiş dikişleri sayesinde açma yapmaz. Agresif hareketlerde dahi dayanıklılığı korur.
  • Mont çeşitlerinde ayarlanabilir kapüşon bulunur. Yaka kısımlarında çift metal düğme veya çoklu metal düğme özellikleri ile önden kapanan ürünler, soğuk havalarda ideal bir kullanım sergiler.

2AS Kayak Montlarının Tasarımsal Özellikleri

Kadın ve erkek olarak değişen mont modelleri farklı kesimlere sahiptir. Düz kesim montlar, hem kadın hem de erkek montları arasında yer alır. Kadın montlar pembe, mavi veya beyaz gibi açık renklere sahiptir ve bel hizasında uzunluğu ile rahat bir kullanım sunar. Kadın mont modellerinde çıkarılabilir kürk kapüşon bulunur. Böylece montlar, ister doğal ortamda ister şehir hayatında kullanılabilir.

Erkek montlarında regular kesim olarak bilinen düz kesimli montlar öne çıkar. Siyah, lacivert, kırmızı gibi renk seçeneklerine sahip olan ürünler, çıkarılabilir kapüşon gibi özellikler ile desteklenir. Mont modelleri işlevsel ceplere ve modeline göre parmak desteğine sahiptir. Sağ ve solda yer alan fermuarlı ceplerin yanında 2AS montlarda yaygın olarak kol kısmında fermuarlı cep bulunur. Kolay erişilebilen ve pratik bir şekilde eşya taşımayı mümkün kılan cepler hem kadın hem erkek montlarında yer alır.

2AS Çocuk Montları

Markanın çocuklar için ürettiği kayak montu modelleri, şık tasarıma ve işlevsel özelliklere sahiptir. Kız ve erkek çocuklar için farklı modellere sahip olan ürünler, farklı yaşlara hitap eder. XXS gibi küçük bedenler ile satılan ürünler, çocuklarınızın doğada keyifli zaman geçirmesine imkân verir.

  • Montlar su geçirmez kumaştan üretilmiştir ve hafif tasarımı ile çocukların rahat hareket etmesine imkân verir.
  • Su geçirmez üst kumaşla güvenli bir kullanım sunan montlar; yalıtımlı gövde, yalıtımlı başlık ve yalıtımlı kollar ile soğuğun iç kısımlara girmesini engeller.

Çocuk montlar arasında softshell kumaştan üretilmiş montlar da yer alır. Ara katman olarak veya mevsim geçişlerinde üst katman olarak kullanılabilen montlar; kalın fermuarları, cepleri ve ayarlanabilir başlıkları ile çocuklar için rahat bir kullanım sergiler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

2AS Kış Montu Fiyatları

Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60000200/60004377/2as