3 Kişilik Çadır

Kamp yaparken barınma olanağı sağlayan 3 kişilik çadırlar sayesinde geceyi korunaklı ve güvenli bir yerde geçirmek mümkün hale geliyor. Isı yalıtımı sayesinde içerideki sıcaklığı muhafaza ederek aynı zamanda hava sirkülasyonuna yardımcı olan çadır kaplaması ile doğa sporları daha da keyifli hale geliyor. Su geçirmez yüzeyi ve destek ekipmanları ile iklime adapte olmayı kolaylaştıran çadır modelleri olası tehlikelere karşı koruma vadediyor. 3 kişinin rahatça kullanımına olanak sağlayan çadırlar, geniş iç hacim ve portatif yapılarıyla kolay kurulum ve yerleşim imkanı sunuyor. 

3 Kişilik Çadır Modelleri 

Kapalı tabanı ile ısı yalıtımını maksimum seviyeye taşıyan 3 kişilik çadırlar, daha fazla alanda daha daha az ısı kaybı vadediyor. Kolay kurulum avantajlarıyla öne çıkan 3 kişilik çadır modelleri kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Bunun yanı sıra kapalı taşıma çantası ile uzun süreli koruma sağlayarak temiz kalmasına yardımcı oluyor. Ortadan otomatik olarak açılabilen çadır fermuarı sayesinde fonksiyonel kullanım sağlıyor. Ortalama vücut ölçülerine sahip bir kişinin kolayca hareket edebilmesine olanak tanıyan geniş fermuarlı kapı sayesinde çadırın iç bölümüne ulaşılabiliyor. 

Kurulum ve toplama sürelerini önemli ölçüde azaltan 3 kişilik portatif çadır modelleri daha kısa sürede daha kolay kullanım sağlıyor. Kompakt ve sağlam yapısıyla 3 kişiye rahatça koruma vadeden çadırlar, en sert iklim şartlarında dahi günlerce ayakta kalabiliyor. Entegre edilebilen su geçirmez kumaşı sayesinde açık ve kapalı olarak kullanılabiliyor. Taşıma çantası üzerinde sahip olduğu bantlar yardımıyla kolayca sıkıştırılarak rahat taşıma özelliği sunuyor. Bakteriyel özelliğe sahip iç tentesi ile steril bir ortam vadediyor. Daha iyi su yalıtımı için yüzeyden yukarıya doğru yerleştirilen dikişler ise, su sızıntılarına karşı üstün koruma sunuyor. Fiberglas korumasıyla olağanüstü koruma sunan iç tente uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Çadırlar nefes alabilen kumaşları ve görünmez dikişleriyle fonksiyonellik ve güvenliği bir arada sunuyor. 

3 Kişilik Çadır Fiyatları

Kullanışlı yapısı ile en sert ortamlarda dahi hayatta kalmaya yardımcı olan çadırlar, güvenli bir gece geçirmeye yardımcı oluyor. Üstün performansı ve bağlantı aparatlarıyla kolayca ayarlanarak kullanıma hazır hale gelen çadırlar farklı fiyat seçenekleri sunuyor. 3 kişilik çadır fiyatları, malzeme türü, harici ekipmanlar ve ürünün ağırlığına göre farklılık gösterebiliyor. Sağlam ve dinamik yapısıyla her türlü ortama uyum sağlamayı kolaylaştıran çadır modelleri rahat ve keyifli gece geçirmeye yardımcı oluyor. Hafif yapısıyla daha az yer kaplayarak kolaylık sağlayan 3 kişilik çadır modelleri her yere taşınabiliyor. Taşıma çantası sayesinde kir ve tozdan korunabilen 3 kişilik çadırlar bir sonraki kullanıma uygun şekilde saklanabiliyor.

İklim şartlarına özel sunduğu avantajlarla öne çıkan çadır modelleri, yağmur, rüzgar ve güneşe karşı farklı destek ekipmanları sunuyor. Harici ve dahili olarak ulaşılabilen ürünler sayesinde kamp süresi uzatılarak daha fazla zaman geçirmeye olanak sağlıyor. Zorlu hava koşullarına uygun özellikler sunan çadırlar, çok aşırı olmamak kaydıyla su geçirmez yapılarıyla daima kuru ve temiz kalmaya yardımcı oluyor. Sıcak yaz aylarında büyük bir sorun haline gelen sivrisineklere ve diğer zararlı haşerelere karşı savunma amaçlı yerleştirilen sineklik sayesinde maksimum koruma vadediyor. Çadır kazıkları gibi kurulum aparatlarıyla desteklenerek güçlendirilebilen ürün, her türlü hava koşuluna karşı üstün dayanıklılık ve konfor sunuyor. Hafif yapısıyla kolayca istenilen yere taşınabilen ve anında kurulumu yapılabilen 3 kişilik çadırlar, huzurlu konaklama imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleri ve detaylarıyla doğada kolayca uyum sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3 Kişilik Çadır Fiyatları

332 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 332 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/1307141