İnşaatta ya da diğer tehlikeli ortamlarda mevcut olan zorlu ve tehlikeli çalışma koşulları göz önünde bulundurulduğunda, iş gözlüklerinin ne kadar büyük bir anlam ifade ettiği ortaya çıkar. Bulabileceğiniz en iyi iş gözlüklerini satın almak, herhangi bir ortamda güvende kalmanızı ve gözlerinizi korumanızı sağlar. Ayrıca görüş açınıza herhangi bir engel veya rahatsızlık vermekten kaçınmanıza yardımcı olur. En iyi iş gözlükleri sizi yaralanmalardan korur ve tehlikeli kalıntıları gözünüzden uzak tutar. Bu açıdan bakıldığında, zor şartlar altında çalışıyor iseniz ilk edinmeniz gereken ürünlerden biri 3M iş gözlüğüdür.

Zorlu İş Koşullarının Aranan Ürünü

Uçan nesneler, enkaz, parçacıklar ve havadaki toz, riski yüksek bir alanda çalıştığınızı gösterir. Bu nedenle, gözlerinizi yandan yaklaşan tehlikelerden korumak için yan siperleri olan koruyucu iş gözlükleri tavsiye edilir. Bunun yanında tehlikeli kimyasallarla çalışıyorsanız, her zaman tam kapsama alanına sahip iş gözlüğü takabilirsiniz. Kaynak, lazer veya fiber optik teknolojiyi çevreleyen tehlikeli radyasyonla çalışıyorsanız, özel amaçlı iş gözlükleri, kask veya yüz siperleri tercih edebilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine tam uyum göstermek, yaralanma riskinden korunmanızla birlikte, pişman olmaktan çok daha iyi hissetmenizi sağlar. Böylece hem iş güvenliği kurallarını aşmamış olursunuz hem de sağlığınız için gerekli önlemi alabilirsiniz.

3M İş Gözlüklerinin Ön Planda Olmasının Nedenleri

  • 3M İş Gözlüğü Fiyatları her kesimden kullanıcı için uygun koşullarda sunulur.
  • Yüksek darbe oranlarına karşı maksimum direnç sağlar.
  • Kablo Kontrol Sistemi sayesinde güvenliğiniz için herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek kalmaz.
  • Hafif çerçeveye sahip olması taşınmasını daha da kolay hale getirir.
  • Buğu önleyici kaplama ile en zorlu çalışma şartlarında bile her an net görüntüye sahip olursunuz.
  • Köpük astarlı conta sökülebilir, böylece kullanım alanının esnekliğini arttırır.

Gözlerinizi Koruyabilmenin Paha Biçilemez Değeri

Birçok ürün için satın alma aşamasında ön planda tutulan kriterlerden biri fiyattır. Uzun uğraşlar ile ve sürekli dikkat isteyen meslek gruplarının en sık karşılatığı göz hastalıklarına karşı alınacak önlemlere önemli oranda destek veren 3M iş gözlükleri, kullanıcılarından da tam not alır. Siz de tercih ettiğiniz modele bağlı olarak değişen 3M İş Gözlüğü Fiyatları içerisinden dilediğinizi güvenle seçebilirsiniz.

Koruyucu İş Gözlüğünün Temel Kriterleri

Satın almadan önce 3M iş gözlüklerinde bu özellikleri mutlaka aramalısınız:

Polarizasyon; Işık herhangi bir yüzeye çarptığında, çeşitli yönlere yansır. Kar, su, cam veya metal gibi düz bir yüzeye çarparsa, öncelikle yatay bir şekilde yansıtır. Ayrıca göz kamaştıran ve görme sorunlarını tetikleyen parlamaya neden olabilir. Bundan kaçınmak için, polarize lensler yatay bir yönde iletilen ışığı bloke ederek bu yansıtıcı yüzeylerin göz kamaştırıcı etkisini önemli ölçüde azaltır. Böylece görme sorunlarından kaçınabilirsiniz.

Konfor; Koruyucu gözlüklerinizin konforunu en üst düzeye çıkarmak için, kafa basıncınızı ve rahatsızlığınızı azaltmaya yarayacak burun köprüsünde kauçuk parçalar bulunan iş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, farklı kafa yapılarına daha rahat uymalarını sağlayan ayarlanabilir özelliklere sahip gözlükleri edinerek fayda sağlayabilirsiniz.

Ultraviyole Koruması; İş gözlüklerinizi dış alan aktiviteleri için kullanmayı düşünüyorsanız, UV korumasına ihtiyacınız olacaktır. Açık havada çalışmayı planlıyorsanız, UVB koruması ve buna ek olarak UVC koruması aramanız gerekir. Böylece, bir çift iş gözlüğü satın almadan önce güçlü UV korumasına sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çevresel Koruma; Çevresel kapsama alanı, gözlerinizi beklenmedik yan etkilerden korur ve böylece geri tepme parçalarının olası zararlarından kurtulmuş olursunuz. Bu durum, yan kalkanları veya sarımlı lensleri birçok iş gözlüğü modelinin önemli bir özelliği haline getirir. Siz de bu prensibe sahip olarak çevreye karşı duyarlı olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3M İş Gözlüğü Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 157 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002016/3m