9H

9h samsung galaxy üstün dayanıklı bir yapı sergileyerek koruyuculuk sağlar. Kırılmaz film olan 9H tamperli cam ekran koruyucuya sahiptir. Üzerindeki film sayesinde cam jelatin kırıldığında küçük parçalara ayrılmadan şeklini korur. Parçalar keskin değil ve herhangi bir camdan çok daha güvenli bir yapıya sahiptir. 9H kalemle ekranın çizilemeyeceğini kanıtlar. Oleofobik Kaplama ise bu tip kaplamadan oluşan kasa yağ tutmaz. Bu duruma göre parmak izini çok fazla göstermeyeceği anlamına gelir. Güven veren yapısı ile kolay kullanımı destekler. Ekran koruyucular, ekranın kendisi kadar çizilmelere ve çatlaklara karşı hassastır. Üretim kalitesi ile ekstra bir koruma düzeyi sunar.

Temperli ekran koruyucunun kırılması nano ekran koruyucudan daha kolaydır. Temperli cam, çarpma veya düşme durumunda kolayca kırılabilir. Temperli camın ömrü 6 ay ile sınırlıdır, nanoglass korumanın ömrü ise 2 yıla kadardır. Bu sayede daha yüksek bir koruma imkanı sunar. Cihaz yüzeyi korumalı cam sayesinde çizilmeye karşı önleyicidir. Çizilmeye karşı dayanıklı bir yapı sergileyen koruyucu cam, telefonların içerisine herhangi bir materyal temasını engeller. 9h ekran koruyucu silikon bileşimi sayesinde ekranda cam koruyucular arasındadır. Düşme veya darbe alma gibi sorunlara karşı da yüksek koruyuculuk sağlar. 

Koruyucuları camdan imal edilmiştir. Kırılmaz ve çatlama sorunu yaşatmaz. Temperleme işlemi, camın levhalar oluşturacak şekilde ısıtılması ve hızlı bir şekilde soğutulmasından oluşur.Nano Glass, temperli cama göre ekranda daha fazla yer kaplar ve daha incedir. Her iki ürünün de sertliği 9H'dir. Anahtar gibi sert metallere karşı dayanıklıdır, iz bırakmayan bir yapıya sahiptir. Yağ tutmayan yapısı ile iz oluşumuna izin vermez. 

9H Ekran Koruyucu

Maksimum performans sunan ekran koruyucu, Nano yapısı sayesinde temperli cam yüzeye göre üstün bir yapı sergiler. Sert metallerin yüzeye sürtünmesi ile çizilme oluşmaz. İnce yapısı ile ağır bir yapıya sahip değildir. Kolay takılabilir özelliktedir. 9h ekran koruyucu cam esnek bir formda üretilmiştir. Bu sayede esneme ile kırılma sorunu yaşatmaz. Uzun süre dayanıklı yapısı ile kullanılabilir özelliktedir. Gerçek kırılmaz cam olması ile tercih edilen nano cam, uzun ömürlüdür. Uzun süre kullanım sağlanan ürün herhangi bir çizilme veya çatlama gibi sorunlar yaşatmaz. 

Birçok telefon için uygun modelde üretilir. Uyumlu yapısı ve kolay takılabilir olması kolaylık sunar. Cam yüzeyi telefonun dokunmatiğine etki yapmadan kolay kullanımı destekler. Manyetik alanda sorun yaratmayan cam ekran, telefon kullanımında herhangi bir sorun yaşatmaz. Nanoglasslar sıvı cam malzemelerden üretilir. İnce görünümünün arkasında malzeme yapısı oldukça kapsamlıdır. Diğer seçeneklere göre çok daha az kırılma sorunu gösterir. Sağlam ve güvenli bir malzemeden üretilmiştir. Bu özelliği nanoglass'ı kullanıcıların temel tercihlerinden biri haline getirir. 

9h lg g3 mini cam, hassas yapısı ve dayanıklı cam yüzeyi ile suya karşı direnç gösterir. Telefonun ön yüzünde koruma sağlayarak ekranın zarar görmesini engeller. 9D Temperli cam ekran koruyucu kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş son derece dayanıklı camdan yapılmıştır. Ayrıca ekranın yuvarlatılmış kenarlarını kaplayarak tam koruma sağlar. Çizilmeye karşı dayanıklı Standart cam koruyuculara kıyasla çok güçlü bir yapı sergiler. 

9H Mini Cam 

LG G3 mini cam yapısı sayesinde her kullanıcı için konfor ön plandadır. Telefon yüzeyinde meydana gelebilecek herhangi bir soruna karşı önleyicidir. Fotoğraf çekimleri sırasında optik lensin zarar görmemesini sağlar. Birçok farklı model telefon için geniş kapsamlı bir kullanım imkanı sunar. Camın ince bir tabakayla ısıtılması ve ardından hızla bir şekilde soğutulmasıyla imal edilir. Bu tip ekranlarda koruyucular sert bir tabaka şeklinde olduğu için ekrana yapıştırmak çok daha kolaydır. Telefon markasına göre üretimi yapılan nano cam teknolojisi geniş ürün yelpazesi sunar. Telefon düştüğü sırada kenar kavisleri ile kırılmayı önler. 

Sağlam materyal ile üretilerek kırılmaya karşı dayanıklı bir form ortaya koymaktadır. Bu sayede kullanıcıların memnun kalmasını sağlayarak uzun yıllar kullanılabilir. Oleophobic coating kaplama ile yapılan özel bir cam türüdür. Bu tip camlarda kırılma olmaması için esneklik oranı fazla tutulmuştur. Yağ tutmayan yüzeyi sayesinde iz bırakmadan tutma imkanı sunar. 9h samsung galaxy s3 cam yüksek koruma sağlamaktadır. Telefon ekranına kolay entegre olur. İnceltilmiş yapısı sayesinde ekrana takılırken yapışma sağlar. Böylece Cihazı darbelere ve çizilmelere karşı korurken, ekranda görüntülenen görüntünün kalitesini de korur. 

Ekran kapalıyken ayna etkisi gösterir. Ayrıca ekranı yayılan zararlı ultraviyole ışınlarından koruyan bir işlevi vardır. Böylece gün içinde uzun süre ekrana bakmak zorunda kalınması durumunda sağlık üzerinde de koruyucu etki sunar. Ekran koruyucuları sadece cihazın ekranını korumak için değil, şık bir görüntü elde etmek için de tercih edilir. Bu gibi durumlar için parlak veya mat ekran koruyucular bulunmaktadır. Her ikisi de aynı korumaya sahip olsa da, sadece görsel zevke göre tercih edilebilir.

9H Koruyucu Cam Fiyatları

Her telefon ekranı için üretilen ekran koruyucular farklı materyalden üretilebilir. Bazıları cam kullanımıyla üretilirken bazılarında mat seramik veya tamperli cam tercihi de olabilir. 9H koruyucular, telefonu maksimum korurken aynı zamanda iyi bir görünüm sunar. Birçok çeşit özelliği sunan koruyucu modelleri arasında Apple iphone 7 plus telefonu korur. Üstün koruması ile telefon camında hiçbir deformasyon oluşmaz. Bu sebeple istenilen performansı sunar. Nano cam sınıfına girerek kırılmanın önüne geçer. Apple iphone 7 plus 9H fiyatı ise uygun fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Herkesin alım sağlayabileceği şekilde her bütçeye uygunluk sağlar. 

Sağlamlığı ve direnci ileri teknoloji sayesinde üstün malzeme yapısıyla üretilir. Bu sayede uzun süre kullanım sağlanabilir kaliteye sahiptir. Mat koruma filtreleri ile istenilen dayanıklılığı sunar. Ekranın net görünümü bozulmadan parmak izi bırakmaz. Herhangi bir sıvı dökülmesine karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Telefonun ömrünü uzatan teknolojisi ile ekstra hassaslık sağlar. Dokunmatik ekran yapısına zarar vermeden kullanım imkanı sunar. Telefonun fonksiyonlarını en iyi şekilde çalışmasını destekler. Koruma filtreleri sayesinde telefonda mevcut olan hassasiyet bozulmaz. Akıllı telefonlarda beklentiyi karşılayan yapısı ile fonksiyonel işlev görür. 

Sıvı teması gerçekleşirse yüzeyde biriken suyun içine işlemesine izin vermez. Curved Temperli ekran koruyucu telefonun ekranını full kaplar. Fast stick, diğer ekran koruyuculara göre daha sıkı bir uyum sağlar. Darbe nedeniyle ekranın bozulmasını önler. Ayrıca markaları balon gibi bırakmaz, güçlü ve tek tip yazıt sağlar. HD optik geçirgenliğinde saydam yapısı öne çıkar. 10D eğimli bir kenar tasarıma sahiptir. Tozun girmesine engel olur ve pürüzsüz bir ekran deneyimi sunar. 9h Samsung Galaxy fiyatları ekonomik boyutta uygun aralıklarda satışa sunulur. Herkesin tercih edebileceği ekran koruyucu, yüksek koruma sağlamaktadır. 

9h koruyucu cam ne kadar dayanıklı?

Nano teknolojiyi en iyi şekilde yansıtarak ultra koruma sağlar. Çizilme ve darbelere karşı da dayanıklıdır. 

9h ekran koruyucu su geçirir mi?

Su geçirmeyen yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım amaçlanmıştır. 

9h ekran koruyucu darbeye karşı koruyuculuk sağlar mı?

Nano teknolojinin ultra dayanıklı etkisi ile üstün koruma sağlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

9H

49 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Uyumlu Marka
  6. Telefon Modeli
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön