Acer Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Laptop, günümüzün teknolojisinde oldukça önem taşıyan teknolojik ürünlerden biridir. Bu kadar önemli olmasının birçok sebebi bulunmaktadır. Ama en temel sebebi laptopların pek çok alanda kullanılması ve insanlara yarar sağlamasıdır. Laptop ve notebook genelde aynı ürün olarak sayılmaktadır. Ama aslında aynı ürün değillerdir. Laptop, genellikle daha kalın ve ağır olurken notebook ince ve hafiftir. İki ürün de yanında taşımaya uygundur ama notebook daha hafif bir ürün olduğundan her yere taşımaya daha da uygundur. Ayrıca laptop klavyeleri genel olarak daha büyük ve pek çok işlevin bir arada olduğu klavyelerdir. Notebook klavyeleri ise daha küçük ve işlevsel olarak daha da kısıtlamalıdır. Notebook ve laptop farkı bunlardan oluşmaktadır. Piyasada pek çok laptop ve notebook modeli mevcuttur. Hatta modelin yanı sıra bu teknolojik ürünleri üreten pek çok marka bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Acer markasıdır.

Acer, 1976 yılında Tayvan’da kurulmuştur. 1987 yılında ise Acer ismini almıştır. Başka bir amaçla kurulan ama daha sonra bilgisayar üretimi yapan Acer, günümüzün en popüler bilgisayar markalarından biridir. Uzun yıllardır bilgisayar üreten Acer markası, ürettikleri bilgisayarlar ile pek çok kişiye hizmet vermektedir. Acer laptop, yüksek donanımsal özellikleri ve çeşitleri ile laptop isteyen kişilerin tercih ettikleri bir ürün olmaktadır. Kullanım alanı çokça geniş olan bu ürünler, kolay taşınabilir olmaları sebebi ile hayat kurtarıcı olmaktadır. Pek çok alanda kullanılan laptoplar, kullanan kişilerin seçimlerine göre de çeşitlilik göstermektedir. Acer laptop özellikleri her ürün için aynı olmamaktadır. Laptop alacak her kişi aynı amaçla laptop almadığından farklı amaçlara göre üretilen farklı laptop modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin farklılaşma laptop fiyatlarının da daha farklı olmasına yol açmaktadır.

Acer Laptop Notebook Özellikleri

Acer markası, bilgisayar boyundan işlemcisine kadar birbirlerinden ayrışan ürünler üretmektedir. Yani Acer laptop özellikleri bakımından oldukça çeşitli ürün skalasına sahiptir. Evde, işte, okulda ve daha birçok yerde kullandığımız bilgisayarların özelliklerinin birbirlerinden farklı olması son derece doğal olmaktadır. Çünkü herkesin bilgisayarı kullanma amacı aynı değildir. Farklılaşmalar bulunmaktadır. Bazıları bilgisayarı oyun için kullanırken bazıları sadece ders dinlemek için kullanır. Bu gibi farklılaşmalar bilgisayarın özelliklerini belirlemektedir. Örneğin bilgisayarı yalnızca araştırma yapmak için kullanan kişi ile her dakikasını bilgisayar önünde oyun oynayarak geçiren ve bilgisayarına durmadan oyun indiren iki kişinin bilgisayardan beklediği özellikler çok başka olmaktadır. Bunun sebebi arz ve talep ilişkisidir. Yalnızca araştırma yapmak için bilgisayarını kullanan birine oyun bilgisayarlarının sistemi çok da gerekli gelmeyecektir. Bu yüzden de ihtiyaç doğrultusunda ürün üretilmektedir. Acer bilgisayarların işlemcilerinden boyutlarına kadar birçok farklılıkları bulunmaktadır. İşlemci tiplerinden Acer laptop i5 ve Acer laptop i3 işlemcilerini yani Intel Core i3 ve Intel Core i5 işlemcilerini sıkça duyuyor olsak da işlemci tipleri bununla sınırlı değildir. Intel Core i7, AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD A9, AMD A4, AMD Athlon, Intel Celeron, Intel Pentium diğer işlemci tiplerindendir. Bu işlemci tipleri, bilgisayarın temel işlem birimini oluşturmakta ve bilgisayara verilen komutları harekete geçirmektedir. İşlemci seçimi bilgisayarlar için son derece önemlidir. Çünkü işlemci bilgisayarın beyni olarak da bilinmektedir.

Bilgisayarın beyni ne kadar iyiyse komutlar da o kadar hızlı ve düzgün çalışacaktır. Bilgisayarların işlemcilerinin yanı sıra başka özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Ekran boyutu ve ekran kartı bu özelliklerdendir. Ekran boyutu ve ekran kartı ürünlerden ürüne değişkenlik göstermektedir. Ekran boyutu yaklaşık olarak 11 inçten 17 inç aralığında değişmektedir. Ekran kartında da birçok farklı çeşit bulunmaktadır. S SD kapasitesi de aynı şekilde değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bilgisayarların işletim sistemleri her bilgisayarda aynı değildir. Bazı bilgisayarlarda işletim sistemi hazır olarak gelmemektedir. Kişinin kendisinin kurması istenmektedir. Bazılarında ise Windows, Linux, Endless OS sistemleri yüklüdür. Bilgisayar almak isteyenler kendileri kurmak istiyorlarsa Free Dos bilgisayarları tercih edip kendileri kurabilirler. İşletim sistemi hazır olan bilgisayarı almak istiyorlarsa işletim sistemlerini inceleyebilir. İşletim sistemlerinin farklı olmalarının dışında ekran kartı hafızası ve işlemci nesli, hard disk kapasitesi, ekran çözünürlük oranları, ekran kartı tipi, cihaz ağırlığı gibi birçok konuda daha bilgisayarlar farklılaşmaktadır. Acer laptop modelleri, bilgisayarın özelliklerine bağlı olarak farklılaşmaktadır. Ayrıca bilgisayarların özellikleri kullanım alanlarına göre de değişmektedir. Eğer bilgisayarda çok işiniz olmuyor ve nadir kullanıyorsanız daha basit bir bilgisayar size yeterli olacaktır. Ama eğer tüm işleriniz bilgisayarla oluyorsa veya güçlü bir oyun bilgisayarı arıyorsanız daha donanımlı bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. Tüm bu sayılanlar bilgisayarların farklı modellerinin varlığına neden olmaktadır. Çok fazla bilgisayar çeşidinin varlığı bilgisayar özelliklerinin eklenmesine yol açmaktadır. Yani her yeni bilgisayar çıktıkça yeni bir özellik de çıkmış olmaktadır.

Doğru Acer Laptopu Bulabilmek

Doğru bilgisayarı bulabilmek son derece önemli bir konudur. Aldığınız bilgisayardan maksimum verimi alabilmek için öncesinde iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. İyi araştırma yapmadan bilgisayar alırsanız memnun olma ihtimaliz oldukça az olacaktır. Bu tip sorunların oluşmaması adına bilgisayar seçerken ilk olarak bazı durumları belirlemeniz gerekmektedir. Bu durumların en başı kullanım amacıdır. Bilgisayarı alma amacınız sizi doğru bilgisayara ulaştırmada en önemli adım olacaktır. Eğer taşınabilirlik anlamında oldukça pratik olan sizi idare edecek bir laptop arıyorsanız ince ve küçük laptopları tercih edebilirsiniz. Eğer oyun amaçlı alıyorsanız Acer laptop gaming modellerindeki çeşitli ürünlere bakabilirsiniz. Oyun bilgisayarları denilince genelde masaüstü bilgisayarlar akla gelse de laptop şeklinde çok iyi oyun bilgisayarları bulunmaktadır. Bu oyun bilgisayarları taşınabilirlik açısından da oldukça pratik olmaktadır. Gittiğiniz her yere oyunlarınızda sizinle beraber gelebilecektir. Ayrıca oyun bilgisayarı seçecek olan kişilerin alacağı bilgisayardaki ekran kartını iyi incelemelilerdir. İyi bir ekran kartına sahip olan bilgisayarı alması oyun kalitesi adına büyük önem taşımaktadır. Bir diğer adım işletim sistemini seçmenizdir. Eğer işletim sistemi kurulumunu kendim yapabilirim diyorsanız Free Dos bilgisayarları da tercih edebilirsiniz. Laptopların taşınabilirlik açısından pratik olmasını istiyorsanız Acer laptop 14 inch modellerine veya 14 inçten daha küçük laptop modellerine bakabilirsiniz.

Bir laptoptan beklentiniz hızlı olması ise işlemciyi güçlü seçmeniz gerekmektedir. Pek çok işlemci tipi mevcut olarak bulunmaktadır. Bu işlemci tiplerinden kendinize uygun olanı seçebilir, işlemcinin bulunduğu bilgisayarı satın alabilirsiniz. Eğer bilgisayarın performans anlamında güçlü olmasını istiyorsanız donanım özelliklerini iyi incelemeniz gerekmektedir. Laptop alırken hata yapma ihtimalinizi azaltmak için istediğiniz laptopun özelliklerine karar vermeniz gerekmektedir. Şarj süresine kadar her konuda ince düşünmeniz gerekecektir. Laptopun ekran boyutundan ağırlığına kadar her konuda bir fikrinizin olması en doğru laptopu bulma süreciniz için büyük katkı sağlayacaktır. İstediğiniz işletim tipi, dokunmatik olup olmama tercihi, ekran boyutu, ekran kartının kalitesi, ağırlığı gibi her şeye bir noktada karar vermeniz gerekmektedir. En doğru kararı vermek için tek yapmanız gereken laptopu kullanma amacınız üzerine ilerlemek olacaktır. Bir laptoptan ne beklediğinize karar verdikten sonra seçim aşamanız çok daha kolay olacaktır. Çünkü zihninizde yalnızca kendi oluşturduğunuz laptop fikri olduğundan o laptopa en yakın ürünü bulmanız ve satın almanız daha kolay olacaktır. Laptop seçimizin ardından sayfamızda yer alan notebook soğutucuları hakkında bilgi alabilir, bilgisayarınızın ihtiyacı olan popüler aparatları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Acer Laptop Her Yerde Yanınızda

Acer laptop kolay taşınabilirliği açısından oldukça tercih edilen bir markadır. İşe gittiğinizde veya eve geldiğinizde her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde kullanılan laptoplar her yere rahatça taşınabilmesiyle pek çok kişinin tercih edebileceği bir ürün haline gelmiştir. Üstelik laptopların boyutlarını ya da ağırlıklarını seçmeniz mümkündür. Böylelikle seçtiğiniz boyuttaki ve ağırlıktaki laptopu başka bir yere götürmeniz mümkündür. Ama bazı laptoplar çok hafif ve ince olduklarından bu konuda çok daha rahat olmaktadırlar. Eğer siz de küçük ve ince bir laptop arayışındaysanız Acer laptop 14 inch ve 14 inçin altındaki ürünlere bakabilirsiniz. 14 inç üzerindeki ürünlerde taşınabilmektedir. Yalnızca eğer ana beklentiniz cihazın taşınabilir olmasıysa 14 inç altı ürünler bu beklentiyi çok daha rahat karşılayacaktır. Ama bazı kişiler daha büyük laptop istemektedir. Çalışmalarını daha rahat görebilmek adına daha büyük bir cihazı tercih etmektedirler. Her laptopun taşınabilirliği bir noktada kolay olduğundan daha da büyük olan laptoplar büyük bir sorun çıkarmayacaklardır.

Laptop kullanımı pek çok alanda yapılmaktadır. Okullardan iş yerlerine kadar her alanda insanlara eşlik eden önemli bir teknolojik alet haline gelmiştir. Durum böyle olunca insanlar genellikle daha kolay taşıyabilecekleri laptopları tercih etmektedirler. Çünkü ağır olursa taşımak için ekstra güç gerekebilir. Böyle durumların olmaması adına taşınabilirlik özelliğinin çok iyi olmasını isteyen kişiler daha hafif laptoplara yönelmektedir. Acer laptop kategorisi, birbirinden farklı laptopları barındırmaktadır. Kişilerin kullanım amaçlarına göre ya da istedikleri modellere göre laptop seçimleri de farklılaşmaktadır. Hafif ya da daha küçük boyda isteyenler bu aradıkları özellikleri barındıran laptoplara yönelmektedirler. Ya da daha fazla büyük olmasını isteyenler bu isteklerini karşılayan ürünleri incelemektedir. Aksi takdirde aradıkları özellikleri karşılayan bir ürün almadıklarından dolayı sıkıntı yaşayacaklardır. Bu tarz problemlerin yaşanmaması adına mutlaka istenilen özelliklere uygun ürünün satın alınması gerekmektedir. Böylelikle çok daha rahat kulanım sağlayacak ve işinizi gören bilgisayarınızın keyfini yaşayacaksınız.

Oyun Laptopları Acer Kalitesiyle

Günümüzde pek çok kişi bilgisayar oyunlarına bayılmaktadır. Yalnızca çocuklar değil her yaş grubundaki insanlara bilgisayar oyunları oldukça eğlenceli gelen güzel aktivitelerdendir. Bazı oyunların daha rahat oynanması için bilgisayarların o oyunları kaldırabilecek güçleri olması gerekmektedir. Aksi takdirde donma gibi can sıkıcı sorunlar yaşanabilir. Ya da oyun hiçbir şekilde oynanmayabilir. Bilgisayarda çalışan diğer programlarının da kasma sorunu oluşabilir. Yani kısaca bazı oyunlar bazı bilgisayarlara yük oluşturabilir. Böyle durumlar yaşanmaması adına eğer oyun oynamayı seviyorsanız bu ağırlığı taşıyabilecek bilgisayar almanız gerekmektedir. Aksi takdirde sorunlar yaşanır. Çünkü aldığınız bilgisayar beklediğiniz performansı sağlamamaktadır. Bir de bu sorunun üstüne kasma, donma gibi can sıkıcı sorunlar yaşanacaktır. Donma veya kasma gibi sorunlar ise bilgisayarın en kötü sorunlarındandır. Bu tip sorunlarla karşılanmamak için mutlaka oynamak istediğiniz oyunları kaldıracak bir bilgisayar seçimi yapılması gerekmektedir. Bu seçim yapıldığında ve doğru bir ürün satın alındığında aldığınız üründen memnun olma ihtimaliniz çok daha yüksek olmaktadır. Çünkü aldığınız ürünle oyun oynamanız çok daha kolaydır. Bilgisayarın kasma ya da donma sorunu olmayacak ve daha rahat bir şekilde oyun oynayabileceksiniz. Üstelik oyun seven kişilerin beğenisine göre hazırlanan bu bilgisayarlar oldukça da kalitelidir. Yalnızca oyun değil, birçok işin daha yapılmasını sağlamaktadır.

Acer Laptop gaming ürünleri oldukça kaliteli olmaktadır. Bu ürünler sayesinde oyun oynamayı seven kişiler çok daha rahat bir şekilde oyun oynayabileceklerdir. Oyun bilgisayarları oyun severlerin ihtiyacı olan laptop özelliklerine göre üretilmektedir. Özellikler bakımından normal bilgisayarlardan çokça farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde normal bilgisayarlardan ayrılmaktadır. Acer Laptop özellikleri anlamında kendi kategorisinde de ayrılmaktadır. Her laptopun özellikleri aynı olmamaktadır. Farklı farklı özelliklere sahip oyun bilgisayarları bulunmaktadır. Bu oyun bilgisayarların kendi içlerinde de farklılıklara ayrılması seçim çeşitliliği daha da arttırmaktadır. Bunun sayesinde insanlar hem laptop almaya ayırdıkları bütçeye göre, hem de aradıkları özelliklere göre laptop tercihi yapabileceklerdir. Oyun bilgisayarları hem kendi içerisinde, hem de başka amaçlara yönelik üretilen bilgisayarların içerisinde özellikler anlamında farklılıklar barındırmaktadır. Ekrandan depolamaya kadar pek çok özellik anlamında farklılıkları bulunmaktadır. İyi oyun bilgisayarları iyi bir depolamaya ve kaliteli bir ekrana sahip olmaktadır. Bunlar normal bilgisayarlar için de son derece önemlidir. Ama oyun bilgisayarları için artı önem daha taşımaktadır. Bunlar gibi daha birçok farklı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde aranılan ürünü bulmak çok daha kolay olmaktadır.

Farklı Fiyat Seçenekleri ile Acer Laptop

Acer Laptop bünyesinde çok farklı bilgisayar modellerini barındırmaktadır. Her an kullanabileceğiniz daha basit formda laptoplar bulunmaktadır. Bu laptopların dışında eğitim hayatınızın veya iş hayatınızın temeline oturan bu yüzden de daha fazla özelliğe sahip olması gereken laptoplar da bulunmaktadır. Bir diğer laptop çeşidi de oyun bilgisayarlarıdır. Bu bilgisayarlar sayesinde oyun seven kişiler oyunlarını çok daha rahat bir şekilde oynamaktadırlar. Yani Acer markası bünyesinde her derde uygun ürünler bulundurmakta ve satışını yapmaktadır. Bu ürünler arasından tercih yapmak ise laptop satın almak isteyen kişilere kalmaktadır. İstediğiniz özellikleri belirleyip ona göre ürünler incelemeniz gerekmektedir. Anca bu şekilde uzun süre işinizi görecek bir bilgisayara sahip olmanız mümkün olacaktır. Bu özelliklerin yanı sıra ihtiyacınız olan özelliklerin var olduğu bilgisayarların fiyatları da son derece önemlidir.

Acer Laptop fiyatları ürünlerden ürüne değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi her ürünün özelliklerinin farklı olmasıdır. Her ürün aynı özellikler barındırmaz. Hatta çok fazla özellik anlamında farklılıkları olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasından doğru ürünü bulmak kişinin görevi olmaktadır. Hem bütçenize uygun olan, hem de özellikler anlamında isteklerinizi karşılayacak ürünü bulmak Acer markası ile mümkün olmaktadır. Fiyat skalaları son derece değişken olan marka hem özellikler, hem de fiyatlar anlamında bolca çeşitlilik barındırmaktadır. Bu çeşitlilikler arasından istediğiniz ürünün özelliklerine bakıp daha sonra ise bütçenize bakıp ürünü seçmeniz gerekmektedir. Amaçlara uygun birçok farklı ürünler üreten Acer, ürünlerini tercih eden kişileri kaliteli ürünleri ile güven vermeye çalışmaktadır. Birçok kaliteli ürün seçenekleri arasından son tercihi laptop alan kişiler yapmaktadır. Bu laptopları incelemek ve en doğru ürünü satın almak için Hepsiburada’nın ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Acer Laptop Nasıl Format Atılır?

Power tuşuna beş saniye basılı tuttuktan sonra tekrar açma tuşuna basın. Acer logosunu gördüğünüz an Alt+F10 tuşuna basarak “Bir seçenek belirle.” ekranını bekleyin. Daha sonra bu ekran geldiğinde sorun gidermeye tıklayın ve daha sonra “Bilgisayarı sıfırla.” seçeneğine tıklayın. Bu işlem sonucunda bilgisayarınızdaki verileriniz silinmiş olacaktır. En doğru bilgi için Acer teknik servis ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Acer Laptop Nasıl Şarj Edilir?
Acer Laptoplar ürünün içerisinde çıkan adaptörler ile şarj edilir.

Acer Laptop Nasıl Açılır?

Güç düğmesine basılarak açılır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acer Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

1707 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ram (Sistem Belleği)