Akülü Motor Fiyatları

Çocuklar, dışarıda vakit geçirirken akülü motorsikletler ile hem eğleniyor hem de yeteneklerini geliştiriyor. Kolay kullanımlı oyuncaklar sayesinde kendi başlarına yol almanın keyfine varıyorlar ve kendilerine güvenlerini pekiştiriyorlar.

Çocukların çevrelerini gezerek tanımalarına aynı zamanda da keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olan akülü motorlar, elektrik enerjisiyle çalışıyor. Motorun içerisinde kolaylıkla şarj edilebilen bir akü bulunuyor. Düşük voltajla motorun çalışmasını sağlayan akü, elektrik çarpma riskini ortadan kaldırıyor. Motorun kaplamasında da kaliteli plastik malzemeler kullanılıyor.

Akülü motorsiklet, düşük voltaj kullanımı ile evlerde kullanılan elektrik akımına uyum sağlıyor. Böylece evinizdeki herhangi bir prize takılarak şarj edilebiliyor. Kısa sürede dolan akü, saatlerce sürüş imkanı sunuyor.

Akülü Motorsiklet Modelleri

Akülü motorsiklet modelleri, çocuğunuzun yaşına göre farklı seçenekler sunuyor. İlkokul çağından itibaren küçük çocukların rahatlıkla kullanabileceği modeller bulunuyor. Yerden fazla yüksek olmayan boyutlarıyla minikler motora kolayca biniyor. İleri ve geri seçeneği ile basit bir kullanım sunuyor. Henüz tek başına dengede duramayacakları için küçüklere yönelik motorlar, üç tekerlekli tasarlanıyor.

Farklı renk seçenekleri sunan motorlar, aksesuarlarıyla da öne çıkıyor. Kimi modellerde bagaj kimilerinde ise aynalar yer alıyor. Her ikisini bir arada sunan modeller de bulunuyor. Renkli tasarımlarıyla çocukların beğenisini kazanan akülü motorsikletler, parlak ayrıntılarla göz alıyor. Plastik tercih edilen motorlar, özel boya teknikleri ile metal görünümü kazanıyor.

Daha büyük yaşlardaki çocuklara yönelik tasarlanan modeller, genellikle iki tekerlekli tasarlanıyor. İki tekerli tasarımlara isteğe göre denge tekeri de takılabiliyor. Yaşa göre boyutları da büyüyen motorlarda ise daha güçlü akü tercih ediliyor. Bu sayede büyük motorlar, diğerlerinden daha yüksek sürate ulaşıyor. Motor hacmi genişleyen modellerde çoklu ileri vites seçenekleri de bulunuyor.

Gerçek motorlardan esinlenen akülü çocuk motorları, estetik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yarış motorunu andıran modellerin önünde şeffaf rüzgarlık bulunuyor. Çocukların oyunlarına hareket katan müzikli direksiyon tasarımları, gerçek motor sesi efekti veriyor. Direksiyonun altında gösterge panelinin çizimi yer alarak hız ve kilometre göstergelerini simgeliyor.

Akülü modellerin bir kısmı ayakla kontrol ediliyor. Gaz veya fren pedalı aracılığıyla kontrol edilen modellerde direksiyona kumanda etmek kolaylaşıyor. Bazı modellerde motorun önünde tek ya da iki adet far bulunuyor. Akülü motorsiklet hareket ettirildiğinde farlar da otomatik olarak yanmaya başlıyor. Arka ve ön kısmında far bulunan motorlar, dönüş sinyali de veriyor.

Üç tekerlekli modellerin çoğu, ileri ve geri hareket imkanı sunarken iki tekerlekli modeller, sadece ileri doğru yol alıyor. Akülü motorsikletin yol almasını sağlayan tekerlerin üretildiği malzemeler de modele göre değişiyor. Küçük yaştaki çocukların kullanabileceği üç tekerli modellerin teker kısımlarında sert plastik tercih edilirken iki tekerli modellerde genelde lastik kullanılıyor.

Akülü Motorsiklet Fiyatları

Akülü motorsiklet fiyatları, modele ve modelin üretildiği malzemelere göre değişkenlik gösteriyor. Fiyatların değişmesinde modelin boyutları da önemli oluyor. Akülü motorsikletin boyutu arttıkça motor hacmi de yükseliyor. Hacmi yükselen motorda vitesli sistem kullanılıyor. Bu durum da fiyatlarda değişkenliğe yol açıyor. Motorun ithal ya da yerli üreticiler tarafından hazırlanması da fiyatları etkileyen bir diğer unsur oluyor.

Akülü motorsikletler üzerinde kullanılan aksesuarlar, modelin tasarımını motordan dış görünüşe kadar değiştiriyor. Bagaj, ayna ve denge tekeri, yalnız dış görünümü ve motorsikletin boyutunu etkiliyor. Elektronik aksamlara sahip olan ışıklı ve sesli aksesuarlar ise motorda kullanılan akünün voltajını etkiliyor. Elektronik parçaların çok olduğu modeller, daha büyük aküye ihtiyaç duyuyor. Akünün ürettiği voltaj değeri de fiyatlar üzerinde değişkenliğe sebep oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akülü Motorsiklet

44 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/60006686