Ofisler, toplantı odaları, seminer alanları, evler, kurslar ve okullarda kullanıma uygun olan ürün modelleri imal eden Akyazı, kalite ve işlevsel ürünlere öncelik veriyor. Markanın ürün skalasında geniş bir ürün grubu yelpazesi bulunuyor. Ofislerde pek çok ihtiyacın karşılanmasına yönelik kırtasiye malzemeleri üreten marka, duvara monte ya da ayaklı yazı tahtası modelleri ile de ön plana çıkıyor. 25 yıl gibi uzun bir süre yüzey kullanım garantisi veren marka, yazı tahtalarını darbelere ve çizilmelere karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyecek bir formda üretiyor. Markanın bu ürün grubunda beyazın yanı sıra farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Bu ürünler kolay yazma ve kolay silme özelliğine sahip olmasıyla da beğeni alıyor.

Yazı tahtaları ile birlikte kullanıma uygun olan silgi ve board marker yazı kalemi çeşitlerine de bu markanın ürün skalasından ulaşmak mümkün oluyor. Her iki ürün grubunda kaliteye önem veren marka, oldukça geniş renk seçeneği sunuyor. Ayrıca ergonomik bir tasarımla dizayn edildiğinden dolayı ürün çeşitleri tek elle kolayca kavranabiliyor ve kullanılabiliyor. Pek çok mekanda ihtiyaç duyulan mantar pano modelleri de markanın ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Mantar parçalarının sıkıştırma yöntemi ile bir araya getirilmesinden elde edilen mantar panolar ilandan kurala, listeden duyurulara kadar pek çok dokümanın sergilenmesi için ideal bir kullanım şansı sunuyor. Mantar panolar, hemen her ortak kullanım alanının ihtiyaçları arasında yer aldığından markanın ürün çeşitleri de büyük ilgi görüyor. Akyazı, bu ürün grubuna da farklı ebatlarda model seçenekleri kazandırıyor ve ihtiyaca yönelik tercihler yapılmasına olanak tanıyor.

Mantar panoya alternatif arayanlar için de kumaşlı pano modelleri kullanıma sunuluyor. Farklı renklerde kumaş kaplı olarak hazırlanan bu panolar her türlü mekanda kullanıma uygun olması ile de ön plana çıkıyor. Kurum ya da şirketin dekorasyonuna uygun bir görünüm sunan kumaşlı pano modellerini markanın ürün skalasında bulmak zor olmuyor. Bu ürünler de ayaklı ya da duvara monte seçenekleri eşliğinde beğeniye sunuluyor. Seçenekler arasında camekanlı olarak dizayn edilen modeller de bulunuyor. Resmi kurumlarda ya da özel şirketler, okullar, kurslar gibi alanlarda kullanım için özel olarak dizayn edilen milli çerçeve çeşitleri markanın ürün grupları arasında bulunuyor. Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı, İstiklal Marşı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi bulunan bu ürün çeşitleri, farklı ebat seçenekleri eşliğinde kullanıma sunuluyor. Duvara asmaya hazır bir şekilde üretilen milli çerçeve çeşitleri arasında çerçeve bölümü MDF malzemeden üretilmiş olanlar da bulunuyor.

Makam odalarını dekore etmek için gereksinim duyulan malzemeler Akyazı markasının imzası ile gayet şık bir form kazanıyor. Kapitoneli makam arkalığı modelleri farklı ebat seçenekleri eşliğinde sunulurken makam arkalıklarına uyumlu bir görünüm sunan sümen takımı modelleri de markanın ürün çeşitleri arasında yer alıyor. 8 ya da 9 parçalı gibi farklı modellerde dizayn edilen sümen takımları arasında garanti kapsamında bulunan ürün modelleri de yer alıyor. Açılır kapanır ayaklı rondolar, yönlendirme panoları gibi ürün modellerinde ise marka olabildiğince sade ve şık dizaynlara yer veriyor. Kolaylıkla taşınabilecek ağırlıkta üretilen bu tasarımlar yalın görünümü ile duyuru ya da yönlendirme uyarılarının daha fazla dikkat çekmesine olanak tanıyor. Flipkart sistemleri, siyasi ya da coğrafi dünya haritaları, manyetik satranç takımları gibi farklı ürün modellerini Akyazı ürün skalasında bulmak mümkün oluyor. Uzun kullanım ömrü sunan kırtasiye malzemeleri ihtiyacı Akyazı imzasını taşıyan ürün çeşitleri arasından kolaylıkla karşılanabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Akyazı

284 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön