Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alfais 4360 4 Port USB 3.0 Hub Switch Çoklayıcı Çoğaltıcı Adaptör

Alfais
100,95 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/42/757/189

4 Port Usb 3.0 Hub Çoklayıcı

Usb Çıkış: 4 Adet Usb3.0

Hız: Usb3.0 - 5Gbit/Sn, 

Renk: Siyah

Kablo Uzunluğu: 30 cm

 

4 Farklı Cihazı Usb3.0 Hızında Tek Noktadan Aynı Anda Bağlayın!

Yüksek Hızlı Usb3.0 Cihazlarınızı Kolayca Konumlandırabilmeniz İçin Gerekli 4 Portlu Usb3.0 Çoklayıcı.. Özellikle Yeni Nesil Ultrabook Ve Macbook Air Bilgisayarlarda Usb3.0 Portların Azlığı Kullanıcıların Harici Cihazlarını Bilgisayarlarına Bağlamasını Olanaksız Kılmaktadır. Yeni Nesil Akıllı Telefonlar, Usb Bellekler Ve Harici Disklerde Bulunan Usb3.0 Bağlantı İle Hem Daha Hızlı Data Aktarımı Hem De Şarj İmkanı Bulacaksınız.

 

Usb3.0 İle Yüksek Hız

Usb 2.0 Bağlantılı Taşınabilir Diskler En Fazla 30Mb/S Veri Aktarım Hızına Ulaşabilirken, Usb 3.0 Arayüzünün Sunduğu Maksimum 5Gbps Bağlantı Hızı Aracılığı İle Diskinizin De Performansına Da Bağlı Olarak 60-70 Mb/S Ve Üzeri Hızlarda Veri Transferi Gerçekleştirebilirsiniz. Usb 2.0 Disk İstasyonlarına Göre Kat Be Kat Daha Hızlı Veri Transferi Yapacak, Gigabaytlarca Veriyi Çok Daha Kısa Sürede Kopyalayacaksınız.

 

Daha Hızlı Şarj İmkanı

Usb2.0 Üzerinden Bilgisayarınıza Bağladığınız Akıllı Telefon/Tablet Gibi Cihazlar 500Ma Güç İle Şarj Olmaktadır. Yeni Nesil Usb3.0 Bağlantı İse 900Ma Şarj Değeri İle Usb2.0'Dan Ayrılmaktadır. Usb3.0 Hub'ın Yüksek Hızlı Portları İle Cihazlarınızı İki Kata Kadar Daha Hızlı Şarj Edebilirsiniz.

Önemli!: Usb3.0 Bağlantı Arabiminin Hızlı Şarj Özelliğini Kullanabilmeniz İçin, Usb Hub Ürününü Usb3.0 Portu Üzerinden Bilgisayarınıza Bağlamalısınız.

 

Az Sayıda Usb Çıkışlı Ultrabook'Lara Mahkum Kalmayın

Ultrabooklar İnce Ve Hafif Yapılarıyla Bize Taşıma Kolaylığı Sağlarken Bağlantı Portlarının Azlığı Nedeniyle Bazen İstediğimiz Donanımları Aynı Anda Çalıştırmamıza İzin Vermemektedir. Özellikle Ofis Ortamında Klavye, Fare, Yazıcı Kullananlar İçin Ultrabook Ve Dizüstü Bilgisayarların Usb Çıkış Sayısı Yeterli Gelmemektedir. Taşınabilir Disk, Usb Bellek Gibi Ekstra Bir Ürün Daha Kullandığınızda Kablo Tak-Çıkar Yapmak Zorunda Kalırsınız. 4 Adet Usb 3.0 Portu İle Usb Cihazlarda Yaşadığınız Tüm Sorunların Çözümü Olacaktır.

 

Usb2.0 İle Geriye Dönük Uyumlu

Usb Çoklayıcı Yeni Nesil Usb3.0 Ürünlerin Yanı Sıra Usb2.0 Hızındaki Tüm Usb Aygıtlarınızı Da Desteklemektedir. Bilgisayarınızda Usb3.0 Portu Bulunmadığı Takdirde Usb Çoklayıcınızı Usb2.0 Portuna Bağlayarak Usb2.0 Çoklayıcı Olarak Da Kullanabilirsiniz.

Önemli!: Usb Çoklayıcıyı Usb2.0 Portundan Bağladığınız Takdirde Veri Aktarım Hızınız Usb2.0 Hızına Düşecek Ve Usb2.0 Portunun Sunduğu En Fazla 500Ma Akım İle Cihazlarınız Usb3.0 A Göre Daha Yavaş Şarj Olacaktır.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000001RTRZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön