Altis Koşu Bantları

Koşu bantları, outdoor spor imkanının bulunmadığı yerlerde ve kapalı alanlarda koşma imkanı sağlayan spor aletleridir. Mekanik ve elektronik farklı versiyonları mevcuttur. Koşu bantları üzerinde; hız, zorluk dereceleri ve eğim ayarlamaları yaparak kondisyonunuzu artırabilirsiniz. Altis koşu bantları ile evinizin rahatlığı içinde günlük spor ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Altis Koşu Bandı

Hava sıcaklıklarının değişken olduğu ve yağışların sıkça görüldüğü kış ve bahar mevsimlerinde dışarıda spor yapmak oldukça zordur. Spor yapacağınız koşu alanları, park ve spor tesisleri kar, yağmur ve çamur nedeniyle koşu için tehlikeli bölgeler haline gelir. Bu nedenle haftalık spor aktivitelerini kapalı spor salonları, fitness salonları ya da kendi evinizde gerçekleştirmek daha mantıklıdır.

Koşu bantları, kısıtlı alanlarda yüksek hareket olanağı sağladığı için evinizde bulunması gerekli olan spor aletlerinin başında yer alır.

Altis koşu bantları, tekerlekli olduğu ve kolay monte edilebildiği için eviniz içinde istediğiniz odaya rahatlıkla kurulabilir. Yükseklik ayarı sayesinde farklı eğimlerde koşu yapabilirsiniz. Zorluk derecelerini ve hızını artırarak normalden daha fazla kalori yakabilirsiniz. Tüm modellerde standart olarak sunulan EFS sistemi ile güvenli spor yapabilmek mümkündür. Belinize takacağınız güvenlik ipi ile olası acil bir durum karşısında cihazın kapanması sağlanır.

Hem kapalı alanda hem de açık alanda koşu yaparken, diz ve eklem ağrısı yaşamamak için yumuşak zeminler tercih edilmelidir. Air shock sistemi ile tasarlanan Altis koşu bantları, tempolu koşularınızda ayağınıza ve diz kapağınıza binen yükü önemli ölçüde azaltır. Bant üzerindeki konfor, rahat koşu imkanı sağladığı gibi, koşu esnasında oluşacak sesleri de absorbe eder. Bu sayede, çevrenizi ve komşularınızı rahatsız etmeden rahatlıkla spor yapabilirsiniz.

Altis koşu bandı üzerinde spor yapmaya başlamadan önce ısınma ve esneme hareketleri yapılması son derece önemlidir. 5-10 dakika civarında yapılacak ısınma hareketleri, eklemlerinizin ve kaslarınızın spora hazır hale gelmesini sağlar. Bu sayede, oluşabilecek eklem ağrılarının da önüne geçilmiş olur. Ayrıca, bant üstünde, çıplak ayak ya da çorapla koşmak yanlış bir harekettir. Ayağınızı kavrayan konforlu bir spor ayakkabı veya koşu ayakkabısı ile spor yapmak bacaklarınıza binen yükü hafifletecektir.

Altis Koşu Bandı Fiyatları

Altis koşu bandı fiyatları; modelin özelliğine, büyüklüğüne, motor gücüne ve sahip olduğu teknik özelliklere göre değişir. Masaj ve yağ yakma aksesuarları gibi ekipmanlara sahip ürünlerin fiyatı farklılık gösterir. Aynı zamanda, güçlü bir motora sahip koşu bantları ve nabız ölçme, otomatik yükseklik seçeneği gibi özelliklere sahip ürünler, farklı fiyat aralığına sahiptir.

Altis koşu bandı modelleri üzerinde bulunan ayrıntılı bilgi ekranı sayesinde, kaç kilometre mesafe kat ettiğinizi, saatte kaç kilometre hızla koştuğunuzu ve toplamda kaç dakika antrenman yaptığınızı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde yer alan nabız ve kalori bilgileriniz sayesinde, koşarken ne kadar efor harcadığınızı da gözlemleyebilirsiniz.

Altis koşu bantları önünde yer alan ekstra ekipmanları ile şınav ve mekik çekme, ağırlık kaldırma ve masaj gibi imkanlardan da faydalanabilirsiniz. Anti selülit kemerini, koşu sonrasında vücudunuzu rahatlatmak ve selülit oluşumunu azaltmak için kullanabilirsiniz. Ön panel çevresinde bulunan destek kolları ile yorulduğunuzda ekstra yardım alabilirsiniz. Ayrıca kol üzerinde yer alan bölüm sayesinde, istediğiniz zaman nabzınızı ölçebilirsiniz.

Programlanabilir hız seçenekleri ile arzu ettiğiniz hızlarda uzun koşular veya yürüyüşler yapabilirsiniz. Altis koşu bandı, en üst koşu seviyesinde dahi 50 desibel civarında ses çıkarır. Sessiz çalışması nedeniyle komşularınızı rahatsız etmeniz söz konusu olmaz. Bazı modellerde yer alan dahili MP3 çalar ile motivasyonunuzu yüksek tutarak koşarken aldığınız keyfi artırabilirsiniz.

Altis Koşu Bandı Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Altis
  2. Hattrick
  3. Voit
  4. Dynamic
  5. Dunlop
  6. Fox Fitness
  7. Buffalo
  8. Bebeji
  9. Cosfer
  10. Life Fitness
  11. Rovera
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Altis
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249
BAŞA DÖN