Aptamil

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için anne sütünden sonra devam sütleri ve bebek mamaları önemli bir yer tutuyor. Bebeği için en iyisini isteyen anne ve babaların ilk tercihleri arasında Aptamil yer alıyor. Devam sütünden mamaya ve muhallebiye kadar farklı seçenekler sunan Aptamil, içeriğindeki yüksek besin değerleri ve temiz içeriği ile bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Anne sütünden ilham alınarak uzmanlar ve bilim insanları tarafından geliştirilen Aptamil, 40 yılı aşkın süredir sunduğu kaliteli hizmetle bebeklerin gelişiminde önemli bir rol oynuyor. 

Anne Sütü Her Bebeğin İhtiyacı

Beslenme, bebek gelişiminde en çok dikkat edilmesi gereken unsurların başında geliyor. Bebeklerin sağlıkla büyüyebilmeleri, bağışıklık sistemlerinin gelişimi ve anne ile olan bağlarının güçlenmesi için ilk altı ay anne sütü önceliklidir. Altı aydan sonra ek gıdalara geçiş yapan annelerin tercihleri arasında devam sütü ve mamalar önemli bir yer tutuyor. Ancak bunun yanı sıra emzirmeyi bırakan, yeterli sütü olmayan anneler doktor tavsiyesi ile devam sütüne başvuruyor. Uzman ellerle hazırlanan ve anne sütünden ilham alınarak hazırlanan Aptamil sıvı devam sütleri ile bebeğinizi gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz.

Uzmanlar tarafından geliştirilen özel formülü sayesinde içerisinde bulunan zengin besin değerleri ile bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinize uygun içeriklerle hazırlanan devam sütleri ve mamalar ile doğumdan itibaren 36 aya kadar aşamalı olarak değiştirerek bebeğinizin alması gereken besinleri karşılayabilirsiniz. İçeriğindeki prebiyotik bileşenler ile bebeklerin çok hassas olan sindirim sistemlerini zorlamadan sağlıklı gelişimlerine katkı sağlarken, bağışıklıklarını da güçlendirebilirsiniz.

Sağlıkla Büyüyen Bebekler

Temiz içeriği ve kaliteli ürünleri ile dünya standartlarının üzerinde olan Aptamil, sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yalnızca devam sütüyle değil kaşık mamaları ve meyve püreli mamalar ile de altı ayını dolduran bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel olarak üretiliyor. Ek gıdaya geçmek için yardımcı olarak kullanabileceğiniz mamalar ile bebeğinizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Farklı lezzet seçenekleri ile hazırlanan mamalar sayesinde bebeğinize hem lezzetli hem de kaliteli ürünler sunabilirsiniz. Mama takviyesi ile bebeğinizin bağırsaklarını yormadan ek gıdaya gönül rahatlığıyla hazırlayabilirsiniz.

Bebekler doğumdan itibaren saat başı beslenme ihtiyacı duyar. Gelişmeyen çeneleri çabuk yorulduğu için dinlenerek ve sık sık emerler. Özellikle gece beslenmesi bebekleriniz için çok önemlidir. Bebeklerin gelişiminde önemli bir rol oynayan gece beslenmeleri için üretilen gece mamaları ile bebeğinizin gelişimini hızlandırabilir, gece uykularını düzenleyebilirsiniz. Farklı mama seçeneklerinin yanı sıra Aptamil kahvaltı seçenekleri ile bebeğinizin güne enerjik ve güçlü başlamasına destek olabilirsiniz. 

Aptamil Kalitesi 

Dünya genelinde kalitesi ile ses getiren Aptamil ile bebeğinizi güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Bebekleri için en iyisini isteyen annelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Aptamil mama çeşitleri ile bebeğinizin sağlıklı bir gelişim kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Bilim insanları ve uzman eller aracılığıyla özel ve doğal formüllerle hazırlanan Aptamil mamalar bebeğinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. İlave şeker ve koruyucu madde içermeyen Aptamil mamalarda, anne sütünde olduğu gibi karbonhidrat kaynağı yüzde 100 laktozdur. Sütün kendi yapısında doğal olarak bulunan laktoz yani süt şekeri ilave olarak eklenmez. Bebeğinizin vücudunda kalsiyum ve demir emilimine yardımcı olan laktoz, bebeğin enerji ihtiyacını yüzde 40 karşılayarak beslenmesinde büyük önem taşır. Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Birliği önerisine uygun miktar ve cinste prebiyotik içeren ülkemizdeki tek çocuk devam sütüdür.

Siz de bebeğinizi güvenilir ellere emanet etmek isterseniz, Aptamil'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bebeğinize en uygun Aptamil mama seçenekleri için Hepsiburada'da bulunan mamaları inceleyebilir en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
group-circle

Aptamil

1B takipçi
297ürün
Vitrin
Tüm ürünler