Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından birisi olan Aqua, anne-bebek giyim, hamilelik ürünleri ve hamilelik yardımcı aparatları ile ilgili pek çok ürünü sunmaktadır. Kaliteli ve nitelikli ürünleri ile tüketicilerin gönlünü fethetmeyi başarmış Aqua, genellikle anne ve bebek ürünleri sunuyor olduğundan dolayı, kumaş ile ilgili pek çok detaya dikkat eder. Kullanıcı yararına üretim yapan ve bunların satışını gerçekleştiren firmalar arasında yer alır.

Hem erkek hem de kadın ürünleri sunuyor olmasının yanı sıra gebelik kategorisinde de son derece başarılı olması, birçok hanımın kullandığı üründen memnun kalması, bu markanın gebelik kategorisinde daha çok tercih edilen bir marka olmasına yol açmıştır. Tam adı Cossy by Aqua olan, ancak genelde kısaltılmış ismi ile bilinen "Aqua", özellikle hanımlar için sunmuş olduğu çeyizlik ürünler ile son derece revaçtadır.

Ürünlerinin büyük bir çoğunluğunu fabrikalarında kendisi üreten ve seri üretim yapan marka, bugün plaj grubu da dahil olmak üzere tüm  iç giyim konusunda uygun fiyatları ile ürün sağlayan markalar arasında yer almaktadır. Henüz ağını genişletmemiş olan; ancak, süren çalışmalar ile kısa sürede Türkiye içinde şubeleşerek "mağazacılık" sistemine girmeyi planlayan marka, online yollar ile alışveriş yapabileceğiniz kaliteli iç giyim markaları arasında yer almaktadır.

Ürün grubu itibarı ile 34-46 bedenler arasında seri üretim yapılmakta olup, birçok sitede markanın ürünlerini görebilmek mümkündür. Aqua'da kumaşlar, özenle seçilmekte olup, özellikle markanın her mevsim çıkarmış olduğu birbirinden farklı özellikteki ürünler, "mevsime uygun" bir kullanımı da müşteriler için sunmaktadır. Yalnızca yetişkin grubu değil; çocuklar için de pek çok ürün sunan marka, aktif satışın yapıldığı önemli İnternet ağlarına sahiptir.

Sürekli olarak kampanyaların uygulanmış olduğu, hanımların iç giyim; çeyiz ve plaj giyimine dair birçok ürün seçeneklerinin bulabildiği bu marka, her geçen gün ürün stoklarını yenilemekte; yeni modelleri üretime geçirip piyasaya sürmektedir. Büyük beden grupları için de birçok ürünü bulunan markadan alışveriş yapan çok sayıda müşteri, olumlu geri bildirimleriyle markanın ürünlerine olan beğenilerini göstermektedir.

Anne-çocuk-lohusa grubu da markanın oldukça sık tercih edilen, özel üretimin çok olduğu alanlar arasında yer almaktadır. Hem annenin hem de bebeğin rahatının sağlanması; emzirme ve anneyle çocuk arasında geçirilen özel zamanlarda iki tarafın da kendini rahat hissetmesi açısından ürünler; özel kumaşlardan üretilmektedir. Çoğunlukla pamuk tercih edilmekle beraber, anne ve bebeğin her mevsim markayı tercih etmesine gerekçe yaratan birçok avantaj bulunmaktadır.

Özellikle "homewear" adı verilen, ev içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve arzu edenler için gündelik hayatta da kombinlerde kullanabileceğiniz birçok farklı parça da markanın ürün grupları arasında yer almaktadır. Uygun fiyatları ve rahat ettirecek kumaşları ile elbise grubundan da beğendiğiniz ürünleri satın almanız mümkündür. Homewear grubu, özellikle ev içerisinde rahat etmek, ancak bir yandan da şık olmak isteyenlerce tercih edilebilecek ürünler arasında yer alır.

Yalnızca giyim ürünleri değil; yine büyük bir keyifle kullanabileceğiniz ev terlikleri, babet ayakkabılar ve diğer panduflar da markanın satışını gerçekleştirmiş olduğu ürünler arasında yer alır. Özellikle anne-çocuk grubunda, ürünleri perakende olarak birer birer satın alabileceğiniz gibi, markanın lohusa dönemi için hazırlamış olduğu "set" ürünleri de tercih edebilmeniz mümkündür.

Çocuk grubu ürünlerinde pijama ve eşofmanlara dair geniş bir ürün yelpazesi bulabilir; beğenmiş olduğunuz ürünü İnternet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Cossy by Aqua, hem kendiniz hem de çocuklarınız için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz markalar arasında yer almaktadır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Aqua

381 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Başa dön