Her cinsiyete ve yaşa uygun yüzücü mayoları üreten Arena markası, 1973 yılında Almanya’da ünlü spor giyim markası Adidas tarafından kuruluyor. Yüzme sporuyla ilgilenenlerin yakından tanıdığı marka, ürünleriyle hem profesyonel hem de amatör yüzücülerin rahatlığını ön planda tutuyor. Mayo kumaşlarını ileri teknolojilerle geliştiriyor ve sporcuların en yüksek performansı göstermesini için özel mayolar tasarlıyor.

Yüzücü mayoları ile başlayan Arena koleksiyonlarında bugün, yüzücü mayoları dışında yüzme ekipmanları da yer alıyor. Yüzücülerin su altında kullandıkları gözlükler, havuz boneleri, havuz kenarı kullanıma uygun terlikler ve spor çantaları gibi aksesuarlar Arena imzasıyla müşterilere sunuluyor. Böylece yüzücüler, Arena’dan aldıkları yüzücü mayosunu uyumlu aksesuarlarla tamamlayabiliyor. Yüzücülerin suyun içinde rahat hareket etmesini sağlayan Arena, suyun dışında da antrenman şıklığı yaratmalarını sağlıyor.

Arena Yüzücü Mayosu Modelleri

Arena yüzücü mayosu modelleri arasından kendinize uygun bir mayo modeli bulmanız hiç de zor değil. Tasarım konusunda zengin bir çeşitlilik sunan Arena, hem yetişkinler hem de çocuklar için mayolar üretiyor. Erkek ve kadın mayoları arasında yüzücünün ihtiyaçlarına göre değişen modeller, teknik özellik, renk, desen ve bedene göre çeşitlerle yer alıyor.

Erkekler için sunulan Arena mayo modelleri arasında; havuz antrenmanları için tayt ya da slip formunda olan modellerin dışında, rahat deniz şortlarının da bulunması dikkat çekiyor. Bu modeller suyun içinde hareketlerini kısıtlayan deniz şortlarını kullanmak istemeyen ve rahat bir tasarım arayan erkekler tarafından tercih ediliyor.

Erkek yarış mayolarında kullanılan Powerskin Xtreme kumaş teknolojisi, yüzücülerin en yüksek hıza çıkması için hafiflik ve rahatlık sağlıyor. Vücudu tamamen saran tayt formundaki mayolar, 200 gramdan daha az ağırlığa sahip. Diz bölgesine harekete serbestliği ve kaslar üzerinde doğru bir baskı yaratıyor.

Tek parçadan oluşan kadın yüzücü mayolarında ise, vücudu saran kesimler ön plana çıkıyor. Arena mayo modellerinde, kadın yüzücü mayolarında sıklıkla kullanılan ve Swim Pro olarak adlandırılan sırt kesimi kullanılıyor. Kaliteli ve sağlam kumaş yapısı kullanıma bağlı deformasyonu önlüyor.

Performansı en üst düzeye çıkaran yarışçı mayoları, hem karbon fiberin kullanıldığı kumaş teknolojisi hem de vücuda uyumlu modeliyle yüzme hızını artıyor. Yarışlarda mayonuzun ağırlığını hissetmemeniz için vücudu kendi teniniz gibi saran bir yapıyla tasarlanıyor. Yüzme sporuyla amatör olarak ilgilenen yüzücüler de bu özel mayoyu kullanarak yüzme keyiflerini artırıyor.

Hem erkek hem kız çocukları için farklı birçok model sunan Arena, çocukların renkli dünyalarına özel desenleri yumuşak kumaşlarla buluşturuyor. Çocukların rahatı ön planda tutularak üretilen mayoların kumaşları, klor ve güneşe karşı dayanıklılık gösteriyor. Hızlı kuruyan mayolar, çocukların sağlığını koruyor. Kumaş yapısı sayesinde, yüzeyinde zamanla oluşan topaklanmalar görülmüyor. Çocukların deniz kenarında kullanabilecekleri modellerin yanı sıra havuz antrenmanları için profesyonel yüzücü mayo modelleri de Arena mayo koleksiyonlarında yer alıyor.

Arena Yüzücü Mayosu Fiyatları

Arena Yüzücü Mayosu Fiyatları, seçtiğiniz mayonun modeline ve özellikleri göre değişik aralıklarda yer alıyor. Havuz suyunda bulunan klorun ve güneş ışınlarının verdiği zararlara karşı dayanıklı kumaşları, satın aldığınız mayoyu uzun süre kullanmanızı sağlıyor. Böylece aldığınız yüzücü mayosu, kullanım süresi açısından ekonomik bir ürün seçimine dönüşüyor.

Kumaş nitelikleriyle ön plana çıkan Arena markası, ürünlerinin kalitesi için garanti veriyor. Satın aldığınız mayonun kumaş performansıyla ilgili topaklanma ya da deformasyon gibi sorunlar yaşamanız durumunda garanti şartlarını yerine getiriyor. Müşterilerine güven sunan Arena markası, kalite anlayışı ve yenilikçi modelleri sayesinde dünyanın dört bir yanındaki müşterileriyle büyümeye devam ediyor.

Arena Yüzücü Mayosu Fiyatları

40 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arena
  2. Speedo
  3. Adidas
  4. Aqua Sphere
  5. Nabaiji
  6. Dolfinus
  7. Mila
  8. Oxbow
  9. Adasea
  10. Joma
  11. NBJ
  12. Remsa Mayo
  13. TRB
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden A-Z
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Arena
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/377028
BAŞA DÖN