Popüler edebiyatın en güzel eserlerini okuyucu ile buluşturan Arkadya Yayınları, son yılların en dikkat çeken yayınevlerinden biri olma özelliği gösteriyor. Bestseller kitapları, romantik aşk romanlarını, gerilim türünün en iyi örneklerini ve klasik çocuk masallarını bulabileceğiniz geniş skalası ile yayınevi her kitleyi okumaya davet ediyor. İyi çeviriler, kaliteli tasarım ve baskılar ile okuyucunun beğenisine sunulan kitaplar aracılığı ile literatüre büyük katkılarda bulunan Arkadya; Sarah Jio, Kimberley Freeman gibi başarılı ve dünyanın her yerinde popüler olan yazarların en bilinen ve okuyucular tarafından en sevilen kitaplarını okuyucularla buluşturmaya devam ediyor. Romantik edebiyatın en güçlü örneklerini bulabileceğiniz gibi Arkadya Yayınevi'nin raflarda yerini alan kitapları arasında gerilim dolu polisiye romanlar ile de karşılaşabilirsiniz. Ayrıca kişisel gelişim, pedagoji kitapları ve tarihi klasik romanları da yine aynı yelpazede bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Arkadya ilkeli yayıncılık anlayışıyla Türk yayın dünyasında fark yaratmaya devam ediyor. 

Aşk ve Romantizm Dolu Romanlar 

Edebiyat tarihi boyunca ilgisini hiç yitirmeyen ve ellerden düşmeyen bir tür olarak romanlar günümüzde Arkadya Yayınları tarafından okuyucuya sunuluyor. Kaliteli çevirileri ile göz dolduran bu eserler; etkileyici ve hayata dokunan konuları ile zihinlerde ve kalplerde yer edinmeyi başarıyor. Ünlü Amerikalı yazar Sarah Jio'nun etkileyici, dokunaklı ve okuyucudan tam not olan kitapları da en kaliteli baskıları Arkadya yayınevinin yayınları arasında yer alıyor. Aynı zamanda uygun fiyatlı Sarah Jio setleri de aşk romanı tutkunları için oldukça elverişli fırsatlar sunuyor. Jio'nun dışında Kimberley Freeman da en güzel ve dikkat çekici eserleri ile Arkadya Yayınları tarafından okuyucu ile buluşturuluyor. Pek çok farklı kitabı ile Freeman, Arkadya aracılığı ile aşkı ve hayatı anlatmaya devam ediyor. Siz de usta kalemlerden çıkmış, romansın en güzel halini; en saf ve kaliteli hali ile burada bulabilirsiniz. Arkadya yayınlarının aşk ve romantizm dolu romanlarını kendinize başucu kitabı yapabilirsiniz.  

Gerilimin Doğru Adresi Arkadya

Gerilim romanı tutkunları da Arkadya Yayınevi'nde aradığını buluyor. Heyecan ve macera dolu polisiye romanları ile dikkat çeken pek çok yabancı ismin doyumsuz gerilim romanları marka tarafından okuyucunun beğenisine sunuluyor. Kaçma ve kovalamacanın nefes nefese sürdüğü bu romanlarda kimi zaman heyecan doruğa yükselirken kimi zaman korkudan kalbi durduracak anlar yaşanıyor. Bu benzersiz keyfi okuyucuya sunan Arkadya; Andrew Gross'un eserleri ile polisiye severlere okuyup büyülenecekleri geniş bir alan yaratıyor. Popüler dünya edebiyatında polisiye romanları ile adından sıkça söz ettiren Gross, Arkadya'nın iyi çevirmenleri ve kaliteli baskıları ile hayat buluyor. Ayrıca siz de polisiye roman okumayı tercih ediyorsanız Arkadya'nın farklı yazarlardan oluşturulmuş gerilim setlerini deneyebilirsiniz. 

Çocuklar İçin de Arkadya Yayınları

Yalnızca yetişkinler için yazılmış eserler değil çocukların okuma alışkanlıkları ve gelişimlerine katkıda bulunacak kitapları da Arkadya Yayınları'nda bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Tam bir klasik haline gelmiş olan Pollyanna ve Alice Harikalar Diyarında gibi birbirinden kıymetli eserlerin kusursuz tasarlanmış yeni baskıları ile çocukların da ilgisini çekmeyi başaran yayınevi aynı zamanda koleksiyonerler için de alternatifler oluşturuyor. Masal ve hikâyelerin yanı sıra ebeveynler için bilgilendirici el kitapları da Arkadya Yayınları bünyesinde okuyucuya sunuluyor. Kişisel gelişim içerikli, anne çocuk odaklı hatta hayvan eğitimi içerikli değerli eserleri de aynı aracı ile raflarda bulma şansına sahip olabilirsiniz. Arkadya Yayınları'nın her yaş ve tarza hitap eden yayınları ile aşkın, gerilimin ve gelişimin en kaliteli halini tercih ederek ruhunuzu doyurabilirsiniz. 

Arkadya Yayınları

94 ürün var
  1. Yazar A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Ürün Puanı
  5. Basım Dili
  6. Boyut
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN