Türkiye'nin en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında yer alan Arko, oldukça geniş olan ürün yelpazesi ile tüm cilt tipleri için uygun seçenekler sunuyor. Güneşin zararlı etkilerinin çok daha fazla hissedildiği yaz aylarında Arko Güneş Kremi & Losyon çeşitleri en hassas ciltlerde bile etkin bir koruma sağlıyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumasının yanı sıra nemlendirici ve canlandırıcı etkilere sahip olan Arko güneş kremleri güzel kokuları ile de oldukça dikkat çekiyor. 

Arko Güneş Kremi & Losyon

15, 30 ve 50+ koruma faktörlü Arko Güneş Kremi & Losyon çeşitleri yağlı ve kuru cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Koruma filtreleri ile geliştirilen formülü sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin koruma sağlayan Arko güneş kremleri transparan yapısı sayesinde ciltte yağlılık hissi oluşturmuyor ve beyaz leke bırakmıyor. Avrupa Birliği güneş ürünleri tavsiye kararlarına uygun olarak üretilen Arko Güneş Kremi & Losyon çeşitleri suya dayanıklı yapıları sayesinde cildinizde güneşin zararlı ışınlarına karşı uzun süreli bir kalkan oluşturuyor.  E vitamini ile zenginleştirilen içeriği ile Arko güneş kremleri cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda ayrıca hücre yenilenmesine de katkıda bulunuyor.

Güneşe karşı çok hassas olan açık renkli cilt tipleri için geliştirilen 50+ koruma faktörlü Arko Güneş Kremi & Losyon çeşitleri güneşin UVA ve UVB gibi yıpratıcı etkilerine karşı oldukça güçlü bir koruma sağlıyor. Arko güneş kremleri zararlı ultraviyole ışınlarından cildi koruyan yapısının yanında Aloe Vera özleri ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildi güneşin yaşlandırıcı etkilerine karşı da koruyor. Sıcak yaz günlerinde cildin nem dengesini de korumasını sağlayan Arko Güneş Kremi & Losyon çeşitleri en sert cilt tiplerine bile pürüzsüz bir yumuşaklık kazandırıyor.Güneş yanıkları, güneş lekeleri ve erken cilt yaşlanması gibi güneş kaynaklı cilt problemlerinin ortaya çıkmasını engelleyen Arko güneş kremleri ferahlatan etkisi ile de yazın en çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor.

Arko Güneş Yağı

Çocukların hassas ciltleri için özel olarak geliştirilen Arko güneş kremleri ve yağları Şirinler temalı şişeleri ile oldukça ilgi çekiyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı çok daha hassas olan çocuklar için yüksek koruma sağlayan Arko güneş kremleri ve Arko güneş yağı çeşitleri içeriğindeki E vitamini ile cildi besliyor. Hindistan cevizi ve Aleo Vera özleri ile de cildin nem dengesini sağlıyor. Çocuklar için özel olarak üretilen Arko güneş kremleri ve Arko güneş yağı çeşitleri renklendirici içermediği için ebeveynler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Klasik şişelerinde   hem krem hem de sprey şeklinde tüketicinin beğenisine sunulan Arko güneş kremi çeşitleri çocukların narin ciltlerinde ipeksi bir yumuşaklık hissi yaratıyor. 

Yağlı, kuru, sert ve yumuşak her cilt tipi için uygun olan Arko güneş yağı çeşitleri farklı koruma faktörü seçenekleri ile sunuluyor. Arko güneş yağı çeşitleri güneşin UVA & UVB gibi zararlı ışınlarına karşı koruma sağlarken havuç ve kakao yağı ile zenginleştirilen formülleri sayesinde bronzlaşmaya da yardımcı oluyor. Aynı zamanda cilde kazandırdığı bronzluğun uzun süre korunmasını da sağlayan Arko güneş yağı çeşitleri özel formülleri kum yapışmasını da engelliyor. Formülündeki E vitamini sayesinde en kuru ciltlerde bile pamuksu bir yumuşaklık yaratan Arko güneş yağı çeşitleri kolay emilen ve suya dayanıklı yapısı ile ciltte yağlanma hissi vermiyor ve uzun süren bir kalıcılık sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen Arko güneş yağı çeşitleri 150 ml'lik şık tasarımlı şişelerde sunuluyor. Arko güneş yağı çeşitlerinden en verimli şekilde yararlanmak için ürünlerin güneşe çıkılmadan yarım saat kadar önce uygulanması gerekiyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arko Güneş Kremi ve Yağları

19 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Koruma Faktörü
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/arko