Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı D4 Intel B760 Lga1700 DDR4 5133 Dp Hdmı 3X M2 Usb3.2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı D4) Anakart

ASUS
11.735,25 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

17.599,00 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

Strix B760-A D4 ön yüzünde saf bir estetik taşır ancak gri alüminyum soğutma bloklarının altında yüksek performanslı donanıma sahip koyu renkli bir PCB bulunur. Intel® 13.nesil işlemcilerin yüksek çekirdek sayılarıyla baş edebilmek için bir VRM yapılandırması, ekran kartları için PCIe 5.0 bant genişliği ve yeni nesil WiFi 6E bir araya gelerek bu saf anakarta devasa bir oyun performansı veriyor. DDR5 ile oyunlar ve uygulamalar için daha da fazla bant genişliği sağlıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

TAM PERFORMANS

Strix B760-A 'nın zarif estetiği, anakartın güç dağıtımı ve termal dizilerini oluştururken sürekli dikkatimizi çekti. Bu canavar gücündeki anakartla eksiksiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

GÜÇ MİMARİSİ

12+1 güç aşaması, en güçlü Intel 13.Nesil işlemcileri besleyebilecek akım sağlayarak tüm görevlerin üstesinden kolayca gelmelerini sağlıyor.

ALAŞIM BOBİNLER VE DAYANIKLI KAPASİTÖRLER

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.

ALTI KATMANLI PCB

Çok katmanlı devre kartı tasarımı voltaj regülatörü etrafındaki ısıyı hızla uzaklaştırarak sistem kararlılığını artırır.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

DDR5 ÜSTÜNLÜĞÜ

ROG her zaman en hızlı bellek performansını sunmasıyla bilinir. DDR5’te de bu durum değişmedi. Gelişmiş sinyal yönlendirme sayesinde, Strix B760-A ile en üst seviye kitler 7 GT/s seviyesini geride bıraktı. Gelecek DIMM’lerin ne kadar ileri gidebileceğini kim bilebilir? Tecrübeli uzmanlar UEFI’deki geniş ayar seçenekleriyle yeteneklerini test edebilir.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

AEMP II

ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), genel bellek modülleri için sunulan özel bir donanım ve yazılım çözümü. AEMP’nin ikinci sürümü sistem başlatılırken kitleri otomatik olarak hız aşırtma işleminden geçirme imkanı veriyor ve Strix B760-A'nın PCB iletken hattı optimizasyonlarından yararlanarak frekansları her zamankinden de yükseğe çıkarıyor. Geniş uyumluluk arşivi, diğer türlü XMP desteği olamayan neredeyse tüm DDR5 modüllerine kadar uzanıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

M.2 SOĞUTMA BLOKLARI

Soğutma blokları, kararlı performans ve güvenilirlik için dahili NVME SSD’leri uygun çalışma sıcaklıklarında tutmak amacıyla tüm yuvaları soğutuyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

PCIE PERFORMANSI

Üst kısımdaki x16 genişletme yuvası, PCIe 5.0’ın inanılmaz bant genişliğiyle gelecek için hazır. Ayrıca, bu genişletme yuvası en yeni ekran kartlarının ağırlığıyla baş edebilmek için SafeSlot sabitleme braketleriyle korunuyor. Üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvasıyla çok sayıda depolama seçeneği, performansı en üst düzeye çıkarmak için sağlam soğutma bloklarına sahip.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

WIFI 6E

Dahili WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlayan 6 GHz bandından yararlanıyor ve yedi adede kadar 160 Hz bandıyla son derece yüksek kablosuz ağ performansı elde ediyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

USB

20 Gbps’e varan veri aktarım hızları sunan USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® bağlantı noktası.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

SupremeFX

ROG SupremeFX benzersiz donanım ve yazılım kombinasyonuyla üstün ses kalitesi sunuyor. Strix B760-A, tüm kanallarda 32-bit/384 kHz’e varan yüksek çözünürlüklü ses oynatma için ALC4080 kodeğe sahip. Ön panel çıkışı, çok çeşitli hoparlör ve kulaklıklara yüksek netlikte sesler aktarabilen entegre Savitech amplifikatöründen faydalanıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

PCIE® SLOT Q-RELEASE

İlk PCIe yuvasının güvenlik mandalı fiziksel bir düğme sayesinde tek dokunuşta açılıyor. Böylece yeni bir GPU veya uyumlu başka bir cihaz bağlamak istediğinizde PCIe kartı anakarttan çıkarmak çok kolaylaşıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

M.2 Q-LATCH

Yenilikçi Q-Latch sayesinde SSD’yi M.2 yuvasına takıp çıkarmak çok kolay. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

BIOS FLASHBACK™

BIOS FlashBack™, BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

Q-LED

Dört adet dahili LED hızlı tanılama amacıyla işlemci, bellek, ekran kartı yada önyükleme aygıtının güç durumunu ve olası problemlerini belirtir.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

AURA SYNC - RAKİPLERİ GÖLGEDE BIRAKIN

ROG Strix anakartların sunduğu ASUS Aura teknolojisi, dahili RGB LED’ler ve üçünü taraf aksesuarlar üzerinde tam kontrol sağlamanın yanı sıra çeşitli ön ayar seçenekleri de sunuyor. Efektleri; uyumlu ROG ekran kartları, monitörler, klavyeler ve fareler ile kolaylıkla senkronize ederek tek tip bir görünüm elde edebilirsiniz.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

UYUMLULUK

ROG Strix B760-A D4, Z690 ve B660 modelleriyle aynı LGA 1700 soketi barındırıyor. Bu sayede, ASUS ve ROG’nin sunduğu tüm AIO soğutucular da dahil bir çok mevcut soğutucuyla uyumluluk sağlıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

ROG STRIX EKOSİSTEMİ SİZİ BEKLİYOR

ROG Strix ile oyun deneyiminizi üst seviyeye taşıyın. AIO soğutucular, kasalar, çevre birimleri ve çok daha fazlasıyla birbirini tamamlayan estetik görünüme, kontrole ve uyuma kavuşun. ROG diğer tüm markalardan daha fazla seçenek sunuyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

İKİ YÖNLÜ YAPAY ZEKA DESTEKLİ GÜRÜLTÜ ENGELLEME

Devasa bir derin öğrenme veri tabanından yararlanan bu araç, gelen ve giden seslerden 5 milyondan fazla tür arka plan görüntüsünü temizleyerek oyunlarda ve görüşmelerde net iletişim sağlıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

AI AĞ BAĞLANTISI

GameFirst VI gerçek zamanlı uygulama kullanımına ve öğrenebilen yardımcı algoritmalara göre bant genişliğini dağıtarak ağ performansını artırıyor. En yeni güncelleme, GeForce NOW için özel destek sağlayarak oyun yayınları sırasında en düşük gecikmeye sahip olmanıza olanak tanır.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

UEFI BIOS

Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

AI Suite 3

AI Suite 3, direkt olarak işletim sisteminden dijital güç kontrolleri ve donanım görüntüleme olanağı sağlar. Kullanımı kolay kaydırma çubukları ve kadranlar, gerçek zamanlı olarak önemli CPU değerlerini ve fan hızlarını izlerken çizgisel yük ayarlaması, frekans değişimi ve voltaj düşüşü de dahil olmak üzere VRM ayarlarınızın kontrolünü almanızı sağlar.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

Sonic Studio III

Sonic Studio, başlıkları için HRFT (kafayla bağlantılı aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir es deneyimi meydana getiriyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

DTS® Sound Unbound™

ROG Strix B760-A GAMING WIFI, yüklü olarak gelen DTS® Sound Unbound™ uygulaması aracılığıyla sizi zengin seslerle sarmalıyor ve olağanüstü oyun ve eğlence deneyimi için yeni seviyede sürükleyicilik ortaya koyuyor. Microsoft uzamsal ses teknolojisinden yararlanan DTS Sound Unbound, sesleri üç boyutlu sanal bir alanda sunuyor. Kullanıcıyı ses alanının tam ortasına yerleştiren bu uygulama ile her patlamanın, ayak sesinin ve gürültünün nereden geldiğini sanal ortamınızda hissedebileceksiniz.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

AIDA64 Extreme

ROG Strix B760-A, altmış günlük AIDA64 Extreme aboneliğiyle birlikte geliyor. Donanım ve yazılım hakkında ayrıntılı bilgi veren bu araçta tüm sistemin veya ayrı ayrı bileşenlerin performansını ölçen testler de bulunuyor. AIDA64 Extreme’de ayrıca donanım sorunlarını tespit edip önleyen takip ve teşhis özelliği bulunuyor. Tüm önemli sistem sensörleri gerçek zamanlı olarak izlenebiliyor. Böylece voltaj değerleri, fan hızları ve sıcaklık bilgileri masaüstünde görülebiliyor, özel ekranlara gönderilebiliyor veya ROG AIO sıvı soğutucularındaki LCD panellere gönderilebiliyor.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

Armoury Crate

Desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlanan yazılım aracı Armoury Crate sayesinde sisteminizin görünümünü kolayca düzenleyin. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. ASUS Fan Xpert 4 yazılımı, fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada(AIO) soğutucular için kapsamlı kontrol imkanı sunar.
Armoury Crate’i kullanarak, sürücüler, araçlar ve kullanıcı kılavuzları indirebilir veya ürünlerinizi kaydedebilirsiniz. Ayrıca, sizi global ASUS oyuncu topluluğuna bağlayan özel haberlere de erişebilirsiniz.

ROG STRIX B760-A GAMING WIFI

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Asus Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı D4 Intel B760 Lga1700 DDR4 5133 Dp Hdmı 3X M2 Usb3.2 Wifi 6E + Bt Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı D4) Anakart Özellikleri

Paralel Port Belirtilmemiş
Wi-Fi Var
USB 3.1 Yok
PCI Slot 3 Adet
PS/2 Girişi Yok
M.2 Slotu 3 Adet
İşlemci Soket Tipi LGA 1700
USB C 2 Adet
PCI-E x16 Slot 2 Adet
HDMI Çıkışı Var
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Belirtilmemiş
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Var
Ram Slotu 4 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 5.0
Ram Tipi DDR4
Bluetooth Var
PCI-E x1 Slot 2 Adet
USB 2.0 4 Adet
Ram Kapasitesi 128 GB
SATA 2 Yok
SATA Express 4 Adet
SATA 3 Yok
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Yok
Ses Çıkışı 7+1
Anakart Boyutu ATX
DVI Çıkışı Yok
VGA Yok
RAM Frekansı 5300 MHz
Chipset Intel B760
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003MQPPF
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

MSI MPG Intel Z690 4800MHz DDR5 LGA1700 ATX Anakart ASUS TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 Intel B760  DDR4 5333 LGA1700 ATX TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 GAMING ANAKART Asus Prime X670E-PRO Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Anakart (Prime X670E-PRO Wifi) ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Intel B760  DDR4 5333 LGA1700 mATX  PRIME B760M-A WIFI D4 ANAKART ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI ATX 5x M2 USB3.2 WiFi 7 (ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II) Anakart ASUS ROG STRIX B650-A GAMING  AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX ROG STRIX B650-A GAMING WIFI ANAKART ASUS PRIME Z790-P Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX ANAKART (PRIME Z790-P) MSI Mpg Z790 Carbon Wıfı Soket 1700 Ddr5 7600MHZ(OC) PCı-E Gen5 M.2 Usb3.2 hdmı 1x2.5g Lan  Wı-Fı 6e Atx Asus Tuf Gaming B650-PLUS WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Tuf Gaming B650-PLUS WIFI) Asus Rog Strix B650E-E Gaming WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Rog Strix B650E-E Gaming WIFI) ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI Intel B760  DDR5 7800 LGA1700 ATX  ROG STRIX B760-F GAMING WIFI GAMING ANAKART Asus Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı-6e Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Atx Asus Tuf Gaming X670E-PLUS Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart (Tuf Gaming X670E-PLUS Wıfı) Asus Prime B650-PLUS-CSM AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Anakart (Prime B650-PLUS-CSM) ASUS TUF GAMING B650-PLUS AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX TUF GAMING B650-PLUS ANAKART Asus Rog Strix B650E-F Gaming WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Rog Strix B650E-F Gaming WIFI) Asus Prime X670-P-CSM DDR5 AM5 ATX Anakart ASUS ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4 Intel B760  DDR4 5333 LGA1700 ATX  ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4 GAMING ANAKART ASUS PRIME B760M-A D4 Intel B760  DDR4 5333 LGA1700 mATX  PRIME B760M-A D4 ANAKART ASUS PRIME B650M-A WIFI AMD B650 6400 DDR5 AM5 mATX (PRIME B650M-A WIFI) Anakart ASUS PRO Q670M-C-CSM Intel Q690 LGA1200 DDR4 3200 MHz mATX Asus Prime B760M-K DDR5 1700 Pin Matx Anakart Asus TUF Gaming Z790-Pro Wi-Fi DDR5 1700 Pin Atx Anakart ASUS PRO H610T-CSM Intel H610 DDR5 5600 LGA1700 Mini ITX - PRO H610T-CSM Anakart
Başa dön