ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Asus
Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M Freedos 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarAsus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M dizüstü bilgisayar, bir dizüstü bilgisayardan elde edilebilecek en üst düzey teknolojik deneyimi kullanıcısına sunuyor. Sade, şık tasarımı ile teknolojik donanımının yanında bilgisayarının dış görünüşüyle de ilgilenen kullanıcıları cezbediyor. 2,45 kilogramlık ağırlığı ve 38,0 x 25,1 x 3,17 cm'lik boyutlarıyla ise kolaylıkla taşınabiliyor ve her ortamda kullanılabiliyor. Son teknoloji ürünü dizüstü bilgisayar, Asus markasının kurulduğu günden bu yana edindiği temel prensibe uygun olarak mümkün olan en düşük maliyetle kendisine benzer ürünlerin sağladığı en yüksek teknolojiyi kullanıcılarına sunuyor.

Günümüzde kişisel bilgisayar üretiminin ulaştığı en yüksek teknoloji ile donatılan Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M dizüstü bilgisayar sahip olduğu Intel Turbo Boost teknolojisi ile 3,5 GHz hıza ulaşan 2,60 GHz Intel Core i7 - 6700HQ işlemcisi ve 6 MB büyüklüğündeki ön belleği ile kullanıcısına performans konusunda yepyeni bir deneyim sunuyor. Güçlü ve yüksek hızlı işlemcisi cihazın bünyesindeki tüm yazılımları ve donanımları yüksek performans ile çalıştırmasını sağlıyor. Bu model Asus dizüstü bilgisayar içerisinde işletim sistemi kurulu olmadan kullanıcıya sunuluyor, ancak istenen işletim sisteminin kurulmasına olanak sağlayacak olan FREEDOS 2.0 tabanı cihaz içerisinde kurulu bulunuyor. Cihaz çalışma esnasında yüksek hız sağlayan 8 GB sistem belleğini bünyesinde bulunduruyor. 1 TB büyüklüğündeki 7200 rpm SATA harddiski kullanıcıya geniş bir dahili depolama alanı sunuyor.

15,6 inç büyüklüğündeki ekranı 1080p yani bir diğer deyişle 1920 x 1080 piksele kadar olan görüntüleri destekliyor. Bu da kullanıcının Full HD bir ekrana sahip olması ve bilgisayardan yüksek çözünürlüklü görüntü alması anlamına geliyor. Ekranın kesintisiz olarak yüksek çözünürlüklü görüntü vermesi için bilgisayar, 4 GB büyüklüğe sahip GDDR5 bellek tipi Nvidia GeForce GTX950M harici ekran kartını bünyesinde bulunduruyor. Bu bilgisayar günlük kullanım için tavsiye edilmekle birlikte bu güçlü ekran kartı sayesinde bilgisayar oyunu sevenler için de ideal bir görüntü sunuyor. Ekranın üst kısmında ise görüntü kaydetmeye ya da diğer bilgisayarlarla görüntülü bağlantı kurmaya yarayan bir dahili kamera bulunuyor.

Asus dizüstü bilgisayar üretilen verilerin dışa aktarımı için çok sayıda yöntemi bünyesinde barındırıyor. Elbette bunların en başında günümüzün en önemli bağlantı ve iletişim aracı olan internet geliyor. Bu bilgisayarın kullanıcısına sağladığı kablosuz internet bağlantısı (Wi-Fi) özelliği verilerin çevrimiçi olarak başka bilgisayarlara aktarılmasına ya da depolanmasına olanak sağlıyor. Bluetooth bağlantısı da bilgisayarın sahip olduğu diğer kablosuz veri aktarma özelliği olarak göze çarpıyor. Sahip olduğu 3 adet USB girişi sayesinde veriler taşınabilir belleklere ya da mobil cihazlara kablolu olarak aktarılabilirken DVD-RW sayesinde de bilgisayara takılan DVD'ler okutulabiliyor ve veriler DVD'lere kopyalanabiliyor. Cihaz bünyesinde bulunan kart okuyucular bilgisayardaki verilerin hafıza kartlarına, hafıza kartlarındaki verilerin de bilgisayara kopyalanılabilmesine olanak sağlıyor.

Asus X550VX-DM324D Intel Core i7 6700HQ 8GB 1TB GTX950M dizüstü bilgisayar sahip olduğu tüm bu üst düzey teknolojik özellikleri ile kullanıcı için son derece tatmin edici bir bilgisayar olarak göze çarpıyor. Bununla birlikte sade ve şık görünümünün ve kolay taşınabilir olmasının da etkisiyle kullanıcısına sağladığı her ortamda kullanılabilme olanağı ile dizüstü bilgisayar piyasasında öne çıkıyor. Geçmişten bu yana Asus dizüstü bilgisayar fiyatları her zaman dizüstü bilgisayar piyasasının makul seviyelerini yansıtıyor. Tüm Asus dizüstü bilgisayar modelleri gibi, piyasadaki diğer dizüstü bilgisayar modelleri ve dizüstü bilgisayar fiyatları ile kıyaslandığında cihaz, fiyat ve performans oranına önem veren kullanıcıların ilk tercihlerinden biri oluyor.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön