Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ats Master Paket (Yeni Nesil Ticari Ön Muhasebe Programı)

ATS
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/41/60000208
Ats Master Paket (Yeni Nesil Ticari Ön Muhasebe Programı)
Ats Master Paket (Yeni Nesil Ticari Ön Muhasebe Programı)

ATS Master Paket içeriği :

Stok, Cari, Fatura, Kasa, Banka, Çek, Senet, Kredi Kartı, Hizmet Faturaları, Tevkifatlı Fatura, Müstahsil Makbuzu, Serbest Meslek Makbuzu, Ötv 'li fatura giriş çıkışı, Barkod cihazıyla hızlı satış modülü, depo sayım modülü, mutabakat mektubu, Ba - Bs Raporu, xml veri aktarımları, yönetici ekranı ve gün sonu raporu . Raporlama esnek yapıdadır, filtrelerle raporlar sadeleştirilebilir veya detaylandırılabilir. Raporlar her türlü yazıcıdan ve pdf, html, word, excel formatlarında çıktı alınabilir.

ATS Master Pakette ayrıca Sipariş ve Teklif modülleri + Temko (Mağaza Modülü), Üretim Modülü bulunmaktadır.

ATS,

 • Piyasadaki mevcut ticari programların git gide kullanıcıların isteklerinden uzak ve kullanımı zor hale gelmesinden,
 • Yazılım fiyatının ve servis hizmetlerinin yüksek meblağlarda olmasından,
 • Yazılımın çalışması için gereken donanım maliyetinin yüksekliğinden yakınan Küçük ve orta büyüklükteki (Kobi) firmaların ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yazılmıştır.
 • Program fiyatı diğer büyük programların fiyatının 1/4 oranında olmasına rağmen işlevselliği ve yönetilebilirliği çok daha iyidir.
 • Eğitim dökümanlarıyla kullanıcı servis hizmetine gerek duymadan programı yıllarca güven içerisinde kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dökümanlarını izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler.
 • Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler.
 • En çok zorlanılan yeni şirket açılması, fatura, irasaliye form dizaynı, numaratör kurulumu, yıl sonu devir işlemi, kullanıcı tanımlama ve kullanıcılara ayrı ayrı yetki verme gibi konular ATS programında bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.
 • www.armaticarisistem.com ATS programının resmi internet sitesidir. ATS programı ve sitesi 2009 yılında Selçuk Nuray ve yazılım ekibi tarafından yazılmıştır ve sürekli güncellenmektedir.
 • ATS Programı ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan heşeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır.
 • Ayrıca pdf eğitim dökümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir.
 • Ticari programlardan beklentilerinizin hepsi ve daha fazlası ATS ile bir kaç tık uzağınızda...

Demo Adresi : www.armaticarisistem.com

Broşür Adresi : www.armaticarisistem.com/brosur.jpg

Reklam Filmi : https://youtu.be/7zXpcybgIm4

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön