Birçok kişinin severek yaptığı hobilerden biri olan avcılık, belli kurallara bağlı olarak yapılan bir spor branşı olarak tanımlanıyor. Av silahı kullanarak çeşitli yabani hayvanları yasal izin doğrultusunda avlamaya dayanan spor, avlanacak hayvan türüne göre birçok farklı malzeme gerektiriyor. Özellikle doğayla iç içe bir spor kolu olduğu için daha özenli seçilmesi gereken ekipmanlar gerektiren avcılıkta temel malzemelerin yanında kıyafet seçimi de büyük önem taşıyor. Özellikle kamuflaj için özel temalarda tasarlanan avcı kıyafetleri arasında kazaklar da yer alıyor.

Avcı kazakları, desenli ürünler ve tek renk ürünler olarak piyasada bulunuyor. Tek renk ürünler, konforlu kullanımları ile tercih ediliyor. Kazaklar, bilhassa doğa sporlarına yönelik üretiliyor ve kahverengi, haki, yeşil, bej gibi doğal alanda göze çarpmayacak renklere sahip oluyor. Renginin yanı sıra kumaş tercihinde de %100 polyester kumaşlardan üretilen kazaklar, polar dokusu ile konforla kullanılıyor. Tasarımsal açıdan ise uzun kollu tasarıma ve balıkçıl yakaya sahip olan kazaklar, soğuk aylarda iç giysi olarak kullanılacağı gibi bahar aylarında tek parça olarak da giyilebiliyor. Tek renk kazak çeşitleri arasında fermuarlı ürünler de bulunuyor. Desenli kazak modellerinde ise tek renk ürünler ile aynı tasarıma sahip olan yalnızca renk açısından farklılık gösteren ürünler yer alıyor. Karışık orman kamuflajı renginde üretilen kazaklar, polar kumaş özelliği ile vücut ısısını muhafaza etmeye yardımcı oluyor.

Polar avcı kazakları arasında yine orman kamuflajı renginde yaka tasarımı açısından farklılık gösteren kazaklar dikkat çekiyor. Balıkçı yakaya oranla daha rahat bir kullanım sunan ürünler de bulabilirsiniz. Aynı zamanda kapüşonlu önden cepleri olarak kazaklara da erişebilirsiniz. Salaş bir tarza sahip olan modeller, başlıklı tasarımı ile kafa kısmını da örttüğü için tercih edilebiliyor ve üst giysi olarak da kullanılabiliyor. Kazak çeşitleri dışında iki parçadan oluşan avcı elbisesi tarzında ürünler de bulunuyor. Desen açısından çakıl taşı deseni gibi desenlere sahip ürünlerin ölçülerini öğrenebilirsiniz.

Avcı Kazağı Fiyatları

Modelleri ile değişiklik gösteren avcı kazağı çeşitleri, ürün türüne uygun fiyatlar ile satılıyor. Pantolonu ile birlikte iki parçalı takımlar, fiyat açısından öne çıkıyor. Kendi içinde farklı modellere sahip oldukları için standart bir ücreti olmayan avcı elbiselerinde markalar da fiyatları etkileyen başlıca faktörler arasında yer alıyor. Farklı bir avcı kıyafeti gerektirmeden tek başına kullanılabilecek olan ikili avcı elbiseleri ile aynı model tarzında fakat yalnızca üst parçasından oluşan ürünlere de erişebilirsiniz. Fiyat açısından aynı bütçelere hitap eden ürünlerin markalarını ve kamuflaj desenlerini incelemeniz tavsiye ediliyor. Özellikle kara avcılığının yanında dere kenarı gibi alanlara özel desenlere sahip ürünlere de erişebilirsiniz.

Aynı markanın desenli ve desensiz ürünleri, küçük fiyat farklarına sahip olsa da ürünler, yaklaşık olarak aynı bütçelere hitap ediyor. Desenli ürünlerde yaka tasarımı, cep dizaynı gibi özellikler ile birbirine benzer niteliklere sahip olan ürünleri bulabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerinde ise fiyatlar, ürün modeline paralel şekilleniyor. Özellikle başlıklı ve başlıksız tasarımlar olarak değişen ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Başlıklı ürün çeşitlerinde fiyatların küçük de olsa değiştiğini görebilirsiniz. Desenleri aynı olan ürünlerin kumaş özelliklerini ve bedenlerini öğrenebilir; tercihlerinizi alanınıza uygun yapabilirsiniz.

Avcı kazakları arasında yer alan kısa kollu ve şort şeklindeki kıyafetler ise deniz avcılığı için tasarlanan ürünler oluyor. Sırttan fermuarlı tasarımı ile sulak alanlarda kullanım için tasarlanan ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Farklı arazi yapılarında ve hava koşullarında giyilmek için tasarlanan farklı modellerde avcı kazaklarından kullanım amacınıza uygun olanlara erişebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Avcı Kazakları

3 ürün var
 1. Markalar
  1. Dark Forest
  2. Discovery
  3. Hillman
 2. Beden
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
 5. Satıcı
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/60007044
Başa dön