Eski zamanlarda bir zorunluluk olarak ortaya çıkan avcılık, zamanla bir hobi haline gelmiştir. Zorlu koşullarda yapılan avcılık, gelişen teknolojiyle şekillenen avcılık malzemeleri sayesinde daha keyifli bir hale dönüşmüştür. Bu doğrultuda av malzemeleri, farklı av koşulları ve ihtiyaçlara uygun dayanıklılıkta üretilir. Bunun yanı sıra, avcılığa yönelik tasarlanan malzemeler çok çeşitli seçeneklere sahip olup, pek çoğu hem kişisel güvenliği, hem de çevre güvenliğini sağlamaya yönelik çözümler sunar. Bu anlamda av malzemeleri, barınma, kıyafet, ayakkabı, aksesuar gibi çeşitli alternatiflerle sunulur.

Avcılık aktivitesinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kıyafet seçimidir. Kıyafet seçiminde doğru tercih yapmak, gerek hareket kabiliyetinin sağlanması, gerekse kişisel güvenlik açısından önem taşır. Avcı kıyafetlerinin tamamlayıcıları arasında yer alan malzemelerden biri de aksesuarlardır. Bu aksesuarlar içerisinde öne çıkan avcı kemerleri, dayanıklı ve işlevsel tasarımları ile rahatlık ve konfor sunarken, aynı zamanda avcı kıyafetlerini tamamlayan şık bir aksesuar olma özelliğine de sahiptir.

Avcı kemerleri dayanıklı olmalarının yanı sıra, hafif malzemelerden üretilirler. Çeşitli şekil özelliklerine göre tasarlanan bu kemerler, ayarlanabilir yapıları sayesinde farklı ölçülere sahip avcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilirler. Sade tasarımlara sahip modeller, deliksiz oluşları ve sıkıştırılabilme özellikleriyle beli tam anlamıyla kavrayarak, konforlu bir kullanım vadederler. İstenen ölçüye göre ayarlanabilir metal tokaları ile şık bir duruş sağlayan bu kemerler, geniş kayışları ile de her vücut yapısında pantolonla uyum sağlarlar. Esnek kayışları ile kolayca giyilip çıkarılabilen bu ürünler, aşınma ve yırtılmaya dayanıklı, su geçirmez özelliğe sahip kumaşları ile her hava koşulunda ve zeminde kullanılabilirler.

Avcı Kemeri Fiyatları

Av malzemeleri arasında hem şık bir aksesuar olan, hem de işlevsel yapısıyla fonksiyonel bir kullanım sunan avcı kemerleri, ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda pek çok farklı renk ve model çeşitliliğine sahiptir. Bu doğrultuda avcı kemeri fiyatları, performans ve tasarım özellikleriyle doğru orantılı olarak değişkenlik gösterir. Cep, saklama çantası gibi çeşitli detaylarla çok yönlü ihtiyaçlara cevap veren avcı kemerleri, sadece aksesuar olarak kullanılabilen tasarımlara göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Yine de avcı kemerlerini her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle bulmak mümkündür.

Avcı kemerleri, özellik ve tasarımları bakımından farklı modellerde piyasaya sunulur. Polyester ve polipropilen karışımı malzemeden üretilen avcı kemerlerinin yanı sıra, deri, süet deri, dokuma kumaş ve benzeri sert kumaşlardan üretilmiş modelleri de bulmak mümkündür. Bu açıdan avcı kemerleri, üretildikleri malzemeler ve işlenme şekillerine göre palaska avcı kemeri, kolon, dokuma, standart kayışlı avcı kemeri gibi çeşitli modellerde satışa sunulur. Palaska ve standart kayışlı modellerde polyester, deri ve suni deri malzemeler kullanılırken, dokuma ve kolon avcı kemerlerinde sıkıştırılmış ve dar dokuma yapılmış ipliklerin tam sıkı örgü ile şekillendirilmesi söz konusudur.

Av sırasında rahatlık sunan bu kemerlerin birçoğu günlük yaşamda da kullanılabilecek tasarımlara sahiptir. Ayarlanabilir toka ve kayış seçeneğine sahip avcı kemerleri en çok tercih edilen modeller olarak kendini gösterirken, yan cepler ve askı aparatları ile farklılaşan kemerler de av sırasında kolaylık sunan modeller arasında yer alır. Diğer yandan farklı renk ve desen seçenekleriyle gerek günlük hayatta, gerekse av ortamında istenen görünümü sağlamaya yardımcı olurlar. Bu doğrultuda kamuflaj avcı kemerleri öne çıkan modeller arasındadır. Yanı sıra siyah, kahverengi, yeşil, haki gibi renkler de avcı kemeri modellerinde sıkça kullanılır. Bu sayede av kıyafetleriyle uyum sağlayan avcı kemerleri, av sırasında ihtiyaca göre saklanmaya ya da fark edilmeye de yardımcı olur.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Avcı Kemerleri

40 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Horizon Av
  2. Türk Hunter
  3. Arslantaş
  4. Kemer Dünyası
  5. Superstorm
  6. Ersav
  7. HUNTERLAND
  8. Mil-Tec
  9. Powerex
 2. Beden
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/60007043
Başa dön