Kara, deniz ve hava avcılığı yapanlar için üretilen avcı pantolonu modelleri farklı özelliklerle tasarlanır. Ürünler, avcıyı koruyan ve rahat hareket etmesini sağlayan kumaş özelliğine sahiptir. Avlanma aktivitesinin daha verimli olması için amaca uygun kıyafetlerin tercih edilmesi önemlidir. Gerçekleştireceğiniz avın çeşidine ve hava koşullarına uygun özellikte seçeceğiniz avcı pantolon modelleri ile performansınızı artırabilirsiniz. En zorlu hava ve doğa koşullarına karşı dirençli olan avcı pantolonlarını kullanarak bedeninizi korumanız mümkün. Kategoride sunulan avantajlı avcı pantolonu fiyatları ile ihtiyacınız olan modele kolayca ulaşabilirsiniz.

Av Türüne Uygun Avcı Pantolonu Modelleri

Farklı av çeşitlerine uygun niteliklerle üretilen avcı pantolonları sizi hem korur hem de hareket yeteneğinizi artırır. Uzun saatleri içeren bir ava çıkmayı planlıyorsanız, değişebilecek hava koşullarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Su tutmayan, ısı yalıtımlı ve yıpranmalara karşı dayanıklı modellere yönelebilirsiniz. Kıyıda veya denizde balık avlayacaksanız suya geçirmeyen avcı pantolonlarını tercih etmeniz önem kazanır. Su tutmaz kumaş kaplamasının yanı sıra su sızdırmaz dikiş ve fermuar özellikli pantolon tasarımları, balık avcılığı için en uygun seçeneklerdir. Kuru havada yapılan kara avcılığında ise farklı arazi koşullarına karşı sizi koruyabilecek modelleri tercih edebilirsiniz. Dayanıklı kumaş ve dikiş ipi, güçlendirilmiş fermuar, bacak arasında çift dikiş, bol cep ve elastik bel detayı ile üretilen pantolonlar bu tür avlar için ideal modellerdir.

Orman Avı için Üretilen Pantolonların Özellikleri

Ormanlık alanlarda yapılan avlar uzun süreçler gerektirdiği için bu amaçla üretilen avcı pantolonları farklı özellikler taşır.

 • Genellikle turuncu kamuflaj rengi ile üretilen pantolonların, askeri kamuflaj renkli seçenekleri ve meşe desenli pantolon modelleri mevcuttur.
 • Ürünler sert doğa koşullarına karşı dayanıklı kumaş, dikiş ve tasarım özellikleri ile üretilir. Pantolonlar kargo ceplerin yanı sıra ön ve arkada yer alan kapaklı ceplere de sahiptir.
 • Bol kesimli, düşük ağlı ve yüksek belli avcı pantolonu modelleri, özel kalibreli fişeklerin yerleştirilebileceği kapaklı cepler içerir. Lastikli plastik kilitlerle tasarlanan fişeklikler, güvenli taşıma imkânı tanır.
 • Bazı modellerde yan taraflarda bulunan fermuarlı ceplerin üzerine de kumaş fişeklikler yerleştirilerek daha fazla fişek taşıma alanı sağlanır.
 • Soğuk havalarda yapılan orman avları için tasarlanan pantolonlar, ısı yalıtımlı kumaşlarla üretilir.
 • Orman ve çalılık alan avlarında kullanılacak pantolonların, diz bölgelerine ekstra güçlendirme işlemi uygulanması gerekir.

Su Geçirmeyen Avcı Pantolonu

Yeni nesil teknolojilerle üretilen su geçirmez avcı pantolonu modelleri konforlu kullanım imkânı tanıyan ürünlerdir.

 • Dupont Teflon teknolojisi ile üretilen pantolonlar nefes alabilen ve su geçirmeyen ürünler oldukları için konforlu kullanım olanağı sunar.
 • Ürünler, 5 cm² alan üzerine uygulanan 25 litrelik su basıncını karşılayabilen sıvı izolasyonuna sahip modellerdir.
 • Pantolonlar, emicilik özelliği taşımamakla beraber hava sirkülasyonuna izin veren geçirgenliğe sahiptir. Nefes alan kumaş yapısıyla kullanıcısına konforlu kullanım imkânı tanır.
 • Yağmur altında ya da açık denizde yapılan balık avlarında, su geçirmeyen pantolonları tercih ederseniz, ıslaklık hissini yaşamadan işinize kolayca odaklanabilirsiniz.
 • Dupont Teflon teknolojisi ile tasarlanan su geçirmez avcı pantolonları, yoğun aktivite sırasında oluşan teri ve nemi dışarı atma özelliğine sahiptir. Her zaman kuru kalmanıza yardımcı olur.

Avcı Pantolonu Fiyatları

Farklı av türlerine uygun niteliklerle üretilen pantolon seçenekleri, ürünlerin kumaş, dikiş ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişen avcı pantolonu fiyatları sunar. Dayanıklı ve su tutmaz kumaş, güçlü dikiş, ihtiyacınız oranında cep, hareket kabiliyeti tanıyan kesim, güçlendirilmiş diz ve ağ detayı sunan avcı pantolonu çeşitlerini tercih ederek kendinizi doğa koşullarına karşı koruyabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Avcı Pantolonu Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 268 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/22008673