Aydın Yayınları 

Aydın Yayınları, yayıncılık serüvenine 35 yıl önce başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana, farklı kaynak kitapları çıkararak öğrencilerin eğitim öğretim hayatına destek vermiştir. Özellikle, o dönemde çıkardığı Fen Liseleri, Meslek Liseleri Hazırlık Kitabı, Askeri Okullar ve benzeri kitap seçenekleriyle ön plana çıkmıştır. Yeşil kitap ismi verilen kitapla farklı ders içeriklerini yayınlamıştır. Aydın Yayınları, kurulduğu günden bu yana, tek odak noktasını eğitim üzerine sabitlemiştir. Şimdilerde yine aynı motivasyon ve inanç ile tecrübelerini öğrencilerle buluşturmaktadır. Farklı yaş grupları için üretilen çeşitli eğitim kitapları yayınlanmaktadır. Bu nedenle, her yaş grubunda öğrencinin sınava hazırlığı esnasında, bu kitaplardan yararlanabilmeleri mümkün olmaktadır. Aydın Yayınları, kazanmış olduğu tecrübesiyle öğretmen ve öğrenciler için rehberlik etmiştir. Geleceğin güvencesi olan öğrenciler için çeşitli kitap basımları yapılmaktadır. 

İlkokul, ortaokul ve lise çağındaki öğrenciler için Aydın Yayınları soru çözümü kitapları basmaktadır. Bu kitaplar, her yaş grubundaki öğrencinin sınav sürecine hitap etmektedir. Eğitime dayalı olarak geliştirilen soru çözümlü kitapların yanı sıra, konu anlatımlı olarak da eğitim kitapları basılmaktadır. Eğitime gönül vermiş olan her birey için farklı içeriklere Aydın yayıncılıkta yer verilmektedir. Kendini ifade edebilen, bilgi ve teknolojiyi hedef almış, iletişimde başarılı olan yazarlar tarafından eğitim öğretim kitapları basılmaktadır. Dolayısıyla Aydın Yayıncılık, her öğrenci ve öğretmenin ilk tercih etmiş olduğu yayın evlerinden bir tanesidir. Güvenilir ve kaliteli yayıncılık ilkesini benimseyen Aydın Yayıncılık, bu yönüyle sınav formatlarına birebir kitap basmaktadır. 

Aydın Yayınları Kitap Seçenekleri

Aydın Yayınları kimya, biyoloji, matematik, Türkçe, fizik ve benzeri dersler üzerine çeşitli kitap içerikleri üretmektedir. Tasarladığı kitap seçenekleri ise her yaşta öğrencinin eğitim ve öğretim düzeyine uygundur. Genellikle, öğrenciler sınav hazırlığı yaparken, sınav formatına uygun olan yayın evlerinden destek alırlar. Aydın Yayıncılık da farklı yaş aralıklarına düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı sınav formatına uygun olarak kitap basımı yapar. Böylece öğrenciler, sınava girdiklerinde karşılarına çıkan soruları daha rahat yanıtlarlar. Öğrencilerin hedefleri doğrultusunda, Aydın Yayıncılığın bilim kurulu, yazarlar, uzmanlar ve teknik ekip güvenilir basım işlemleri yaparlar. Genellikle, ders programlarıyla uyum sağlayan, öğretmen ve öğrenci ihtiyaçlarına yön veren kitaplar basılmaktadır. 

Ülkemizde, farklı okul çağında olan öğrenciler için çeşitli sınavlar yapılmaktadır. Öğrencilerin akademik başarılarını göstererek, okul seçimi yapmaları için farklı seviyelerde sınavlar yapılır. Bunun yanı sıra, eğitim öğretimini tamamlamış olan bireyler için de meslek sahibi olabilmeleri için Türkiye genelinde sınavlar yapılabildiğini söyleyebiliriz. Ancak bu sınavlara hazırlanmak için farklı konu anlatım kitapları, denemeler, soru çözümleri ve benzeri kitaplar basılmaktadır. Her basılan kitabın farklı yaş grupları ve sınavlara uygun olarak hazırlandığını söyleyebiliriz. Aydın Yayınları deneme seçenekleri ile kendi seviyenizdeki sınava hazırlanabilirsiniz. Çünkü deneme kitapları, KPSS, AYT, TYT, YKS, ALES ve benzeri sınav türleri için özel olarak hazırlanmaktadır. 

Aydın Yayınları Ürünleri 

Aydın Yayıncılığın farklı yaş aralıklarında olan öğrencilere aynı zamanda öğretmenlere uygun olarak tasarladığı kitap seçenekleri vardır. Seçenekler arasında yer alan kitap türleri arasında; Aydın Yayınları 11. sınıf kimya, biyoloji, fizik, matematik, Türkçe gibi derslere ait soru bankası ve konu anlatım kitapları yer alır. Bu kitaplar, okul öncesi eğitimden başlayarak, üniversiteye kadar olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde basılır. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, akademik kitaplar, TYT ve AYT hazırlık, bireysel deneme kitapları, set ürünler, LGS hazırlık ve benzeri kitap türleri seçenekler arasında yerini alır. Aydın Yayınlarının farklı eğitim uygulamalarının olduğunu söyleyebiliriz. 

Eğitim alanında yapılan farklı tip uygulamalar da Aydın Yayınlarında yer almaktadır. Örneğin, akıllı tahta uygulamaları, android uygulamaları, İOS uygulamaları, öğretmenlere uygun PDF’ler, deneme sınavları, üniversite hazırlık kitapları ve benzeri çalışmalar, seçenekler arasında yerini alır. Aydın Yayıncılığın yer verdiği kitap seçenekleri, her öğrenci ve öğretmenin ihtiyaçlarına yön verecektir. Tasarımı son derece kuvvetli olan, özgün ve kaliteli baskılar, Aydın Yayıncılığın ürün gamı içinde yer alır. Çünkü Aydın Yayınlarının farklı ihtiyaçları göz önüne alarak kitap baskılarını yaptığını söyleyebiliriz. Özellikle, smart uygulamalar yapan ve bu yönüyle öğrencilerden beğeni toplayan Aydın Yayıncılık çalışmaları, dikkat çekicidir. Aydın Yayıncılığın tasarladığı Fen liseleri sınav hazırlık kitapları, en fazla dikkat çeken kitap türlerinden bir tanesi olmuştur. Eğitimini geliştirmek ve yön vermek isteyen bireyler için zorlu derslerin daha kolay hale gelmesi için çeşitli çalışma kitapları da basılmaktadır. Çünkü Aydın Yayıncılık, teknolojiyi ve bilgiyi öğrenci hedeflerine endeksleyerek, kitap basımı yapar. Bütün bunların yanı sıra, düşünceye, ahlaka, insani değerlere da saygı gösteren kitap üretimleri yapmaktadır. 

Aydın Yayınları Lise Hazırlık Kitapları

Aydın Yayınları 10. sınıf matematik, Türkçe, kimya, fizik, biyoloji gibi dersler üzerine farklı baskı kitaplar yayınlamaktadır. Lise çağı, zorlu geçen seneler ve aynı zamanda öğrencilerin ergenlikte olduğu dönemlerdir. Bu nedenle, doğru kaynaklardan ders çalışmak ve sınava adapte olmak lise dönemlerinde büyük önem taşır. Aydın Yayıncılığın uzman yazarları tarafından ele alınan kitap seçenekleri, lise çağındaki öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları konusunda onlara yardımcı olacaktır. Çünkü kitapların birebir sınav formatıyla eşdeğer olarak basılması, sınavdaki başarı yüzdesini artıran bir durumdur. Lise çağındaki öğrenciler için 9, 10 ve 11. sınıflara özel olarak basılan hazırlık kitapları vardır. Örneğin, 9. Sınıfta olan öğrenciler için konu özeti kitapları, ders işleyiş modülleri, konu özetli soru bankaları, ödev fasikülleri ve benzeri kitap türleri vardır. Bu kitapların yanı sıra, farklı dersleri ele alan defterler de not şeklinde düzenlenerek, 9. Sınıf öğrencilerinin ihtiyaçlarına sunulmaktadır. 

 1. sınıf öğrencilerinin yanı sıra, 10. ve 11. sınıflar için de aynı sistem göz önüne alınarak kitap basımları yapılmaktadır. Öğrencilerin her dönemde başarılarının korunması ve sınava hazırlığın lise birden başlaması için farklı kitaplar yayınlanmaktadır. Seçenekler arasında yer alan Aydın yayınları z kitap ise smart özelliklere sahip olan baskılar arasında yerini alır. Aydın Yayınları, lise çağlarındaki öğrenciler için deneme sınavları da hazırlayarak, sınava daha iyi hazırlanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Deneme sınavlarının, liseye giriş sınavları formatına uygun olması öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda, öğretmenlerin de öğrencilerine Aydın Yayıncılık kitap seçeneklerini önerdiğini söyleyebiliriz. Aydın Yayıncılığın Türkiye geneli olarak da farklı deneme kitapları yayınladığını söyleyebiliriz. Bütün sınıf kademeleri için tüm konuları içeren baskılar, Aydın Yayıncılığın kitaplarında yer almaktadır. 

Aydın Yayınları LGS Hazırlık Kitapları 

LGS sınavı, liselere giriş sınavı olarak açılımı olan bir kısaltmadır. Ortaokul çağında olan öğrencilerin hazırlık kitaplarından LGS sınavına çalışarak, hayallerindeki liseyi kazanabilirler. Çünkü bu kitapların içerik yönünden zengin olması ve sınava uygun şekilde hazırlanması, öğrencilerin başarı yüzdesini olumlu yönde etkiler. LGS sınavına uygun olarak hazırlanan hazırlık kitapları ve denemeler yayınlanmaktadır. Aydın Yayıncılığın kaleme aldığı kitap seçenekleri arasında; 8. Sınıf soru bankaları, denemeler, ders işleyiş modelleri, ödev fasikülleri, deneme setleri, İngilizce soru bankaları, konu özetleri ve benzeri içerikler yer alır. LGS sınavı için farklı dersleri ele alan yayınlar yapılmaktadır. Bu nedenle, her ihtiyaca uygun olan soru bankası, deneme ve ödev fasikülü kitapları seçenekler arasında yerini alır. 

Aydın Yayıncılığın baskısı olan deneme sınavları, beceri temelli olarak hazırlanmaktadır. Denemelerin içinde farklı sayılarda sınavlar yer alır. Aynı zamanda, işleyiş modülleri olarak hazırlanan içerikler de farklı dersleri ele alarak hazırlanır. Ortaokul çağındaki öğrencilerin fen bilimleri ödev fasiküllerini kullanarak verimli dersler çalışabilmeleri mümkündür. Hazırlanan ders içeriklerinin farklı seviyedeki öğrencilere uygun olarak içeriklendirildiğini de söyleyebiliriz. Örneğin, matematik dersinde eksik ve geri olan bir öğrenci için matematiğin daha basit şekilde anlatıldığı baskılar, Aydın Yayıncılığın kaleme aldığı kitap türleri arasındadır. Bununla birlikte, hazırlanan soru bankaları da ders bazlı olarak ya da karışık şekilde ele alınmaktadır. Türkçe, fen bilimleri, din kültürü, İngilizce, matematik, inkılap ve benzeri derslerin tek bir kitapta toplanarak soru bankası haline geldiğini söyleyebiliriz. Ancak bu derslerin tek başına basıldığı soru bankaları da seçenekler arasında yerini almaktadır. 

Aydın Yayınları Hazırlık Kitap Türleri

Aydın yayınları ayt kimya ve benzeri dersleri kapsayan kaliteli basım evlerinden bir tanesidir. Lise çağındaki öğrencilerin AYT ve TYT gibi sınavlara çalışmak için çeşitli kitaplara ihtiyaçları vardır. Bu kitap türleri arasında ise AYT soru bankaları ve konu anlatımları da yer alır. Konu anlatımlarında, lise çağında görülen derslere yer verilmektedir. Bu derslerin anlatımı, hem basit hem de anlaşılırdır. Dolayısıyla AYT ve TYT konu anlatımlı kitapları satın alacak olan öğrenciler, hiç zorluk çekmeden dersleri anlayabilirler. Örneğin, AYT kitapları arasında fizik yaprak testleri, fen bilimleri denemeleri, sayısal denemeleri, biyoloji denemeleri ve geometri deneme kitapları gibi içerikler yer alır. Bu kitapları, ders konularını bitirdikten sonra, sınav olmak için kullanabilirsiniz. Özellikle, deneme ve beceri temelli soru bankaları, verimli bir hazırlık yapmanıza olanak sağlayacak içeriklerdir. 

AYT sınavının yanı sıra, Aydın yayınları tyt kimya ve benzeri dersler için de hazırlanan çeşitli yaprak testler, soru bankaları ve benzeri kitap basımları da yapılmaktadır. TYT dil bilgisi soru bankaları, fizik yaprak testleri, dil bilgisi soru bankları, geometri soru bankaları, Türkçe soru bankası gibi kitaplar, Aydın Yayıncılığın kitap seçenekleri arasında yerini alır. Bu kitap türlerine sahip olarak, AYT ve TYT sınavlarına kısa sürede verimli bir şekilde hazırlanabilirsiniz. AYT ve TYT sınav formatına en uygun basımlar, Aydın Yayıncılığın hazırladığı kitaplarda yer almaktadır. Basılan bu kitaplar, alanında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Böylece öğrencilerin sınavda zorlanmayarak, yüksek puanlar almaları mümkün olmuş olur. Genellikle, sınav hazırlıkları, dershanelere yüksek paralar harcanarak yapılır. Ancak anne babaların bütçesini aşan dershane fiyatları, çoğu zaman çokta verimli olmamaktadır. Dolayısıyla, Aydın Yayıncılıktan satın alacağınız kitaplar ile dershanelere yüksek meblağlar vermenize gerek kalmayacaktır. Çünkü birebir sınav formatına uygun olarak hazırlanan kitap türleri Aydın Yayıncılığın ürün gamı içinde yerini almaktadır. 

Aydın Yayıncılığın Çevre Dostu Baskıları

Aydın Yayıncılık, öğrenciler ve öğretmenlerin sınav türü ihtiyaçlarına en verimli yanıtlar veren basım evidir. Çevre dostu kitap baskıları yapan Aydın Yayıncılık, bu anlamda başarılarıyla göz doldurmaktadır. Çocukların sağlığını gözeterek, baskılarını yapan bu yayın evi, geri dönüştürülebilir malzemelerden baskılarını yapmaktadır. Düşük oranlı selüloz içermekte olan kağıtlar üretilerek, ormanlardan elde edilen kağıtla tekrar kullanılmaktadır. Kitaplarda kullanılan mürekkepler de çocukların sağlığına asla zarar verememektedir. Aynı zamanda, dönüştürülebilen polietilen tereftalat kullanılarak, kitap ve defterlerin üretimi yapılmaktadır. Yenilenmiş olan teknolojiden yararlanılarak, akıllı tahta desteğinden öğrenciler yararlandırılmaktadır. Yenilenen bütün dijital kitaplar, her markadaki bilgisayarla uyumludur. Bununla birlikte, smart tahtalarla ve projeksiyon cihazları ile de akıllı tahtaların uyum sağladığını söyleyebiliriz. 

Bütün işletim sistemleri için akıllı tahta uygulamaları sayesinde, ders çalışma işlemlerini kütüphane uygulamasını cihazınıza indirerek takip edebilirsiniz. Binlerce videoyu içinde bulunduran video bulutu da sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bütün bu çalışmalar, Aydın Yayıncılığın teknolojiye getirdiği yeni bakış açısı sayesinde, mümkün hale gelmektedir. Bununla birlikte, Aydın Yayıncılığın kullandığı teknolojiler, öğrencilerin sağlığını tehdit etmemektedir. Bu durum ise hem anne babaların hem de öğrencilerin Aydın yayınlarının üretimi olan kitapları satın almalarına neden olur. Son derece güvenli, bilgilendirici, sınav sistemine uyumlu olan kitap ve teknolojik uygulamaları, Aydın Yayıncılık üzerinden satın alabilirsiniz. 

Aydın Yayıncılık Uzman Yazar Desteği

Aydın Yayıncılığın kitapları yazarken ele aldığı içerikler oldukça kalitelidir. Çünkü kitap yazarları alanında uzmanlaşmış olan eğitmenler tarafından hazırlanır. Sosyal bilimler, tarih, fizik, fen bilimleri, kimya, matematik, Türkçe, İngilizce, sınıf öğretmeni, akademi kültür kitapları, biyoloji, coğrafya, felsefe ve benzeri ders içeriklerine uygun çeşitli kitap baskıları yapılır. Bu branşlarda uzmanlaşmış olan eğitmenler tarafından soru bankası, ödev fasikülleri ve denemeler hazırlanmaktadır. Üstelik Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan sınavların formatına uygun olarak kitap hazırlıkları yapılır. Uzman yazarlar, kendi branşlarındaki çıkmış soruları değerlendirerek ve ele alarak, yeni sisteme uyumlu sınavlar hazırlarlar. Aynı şekilde, değişmekte olan bir müfredat ya da konu varsa, bu unsurlar göz önüne alınarak kitap hazırlıkları yapılır. 

Aydın yayıncılığın branş eğitmenlerinin hazırladığı kitaplar, öğrenciler tarafından beğeni toplamaktadır. Özellikle, soru bankalarındaki soruların kapsamı ve içeriği sınavlar ile birebir olmaktadır. Böylece öğrenciler, sınavlarda görecekleri sorularda yabancılık çekmezler. Bu durum ise öğrencilerin ve akademik çalışmalar yapan bireylerin Aydın yayıncılıktan eksiklerini temin etmelerini sağlar. 

Aydın Yayınları Kitap Fiyatları

Aydın yayınlarının bastığı kitaplar, farklı özelliklerde ve içeriklerdedir. Seçenekler arasında yer alan bireysel deneme sınavları, AYT ve TYT hazırlık kitapları, Lise, LGS, ilkokul, okul öncesi, ortaokul ve benzeri kitap türleri, içerik ve baskı kalitesi yönünden farklı fiyatlara ayrılır. Bu kitap türlerinin sayfa sayısı, hangi konuyu ele aldığı, kapsamı ve içeriği fiyatları etkileyecektir. Ancak genel olarak, Aydın yayınları kitap fiyatları, zaman zaman indirime girerek bütçe dostu olarak satışa sunulur. Fiyatları etkileyen unsurların başında, kitapların soru bankası, deneme, ödev fasikülü olarak ayrılması da yer alır. Çünkü her bir anlatım ve soru bankası kitap türünün içerik yönünden farklı özellikleri vardır. 

Aydın Yayıncılık kitap baskılarını farklı malzemeler kullanarak yapmaktadır. Bu nedenle, kitaplarda kullanılan baskı malzemeleri de fiyat aralıklarını etkileyecektir. Her eğitim kitabının farklı baskı ve içeriği vardır. Örneğin, deneme sınavı olarak basılan içeriklerin farklı sayılarda tasarlandığını söyleyebiliriz. Farklı adetlerde olan deneme kitaplarının fiyat olarak da birbirinden ayrıldığını söylemek mümkündür. Aynı şekilde, soru bankaları, konu anlatım kitapları ve benzeri içeriklerin de kapsamına bağlı olarak fiyatlandırıldığını söyleyebiliriz. 

Aydın Yayınları Kaliteli Mi?

Aydın Yayınları, sınav formatına ve sorulan sorulara uygun olarak kitap baskıları yapmaktadır. 35 yıllık tecrübesiyle Aydın Yayıncılığın sınav hazırlığı kitapları baskısı yaptığını söyleyebiliriz. 

Aydın Yayıncılık Akıllı Tahta Nedir?

Aydın Yayıncılık, teknolojik gelişimlere uygun bir eğitim sistemi belirlemiştir. Bütün yayınladığı dijital kitaplar, her bilgisayar ve benzeri teknolojiyle uyum sağlar. Akıllı tahta desteği sayesinde, farklı teknolojik cihazlar ile tam uyumlu olarak ders çalışabilirsiniz. 

Aydın Yayıncılık Kitapları Hangi Yaş Gruplarına Uygun?

Okul öncesi çağlardan lise ve üniversite çağlarındaki öğrencilere kadar farklı kitap baskıları yapılmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aydın Yayınları

854 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Hemen Al Sonra Öde
 6. HepsiLojistik Ürünleri
 7. Sepette Kampanyalı Ürünler
 8. Yayın Tarihi
 9. Yazar A-Z
 10. Basım Dili
 11. Boyut
 12. Satıcı A-Z
 13. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön