Saçlar hem kadınlar hem de erkekler için son derece önemlidir. Birçok kadın ve erkek saç bakımına özen gösterir. Saçların daha bakımlı görünmesi için saç şekillendirme yöntemleri kullanılır. Saç şekillendirme aletleri ile güzellik salonu, kuaför veya evde saçlarınız için hem daha az vakit harcayıp hem de daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlı kişiler saçlarını düzleştirmek için çok daha fazla vakit harcamak durumunda kalabilir. Saçlara fön çekmek veya düzleştirmek için çeşitli saç düzleştirme yöntemleri denenir. Saç şekillendirmeyi kolaylaştıran saç şekillendirme aparatları sayesinde kuaförde uzun vakitler geçirmeye gerek kalmadan ev ortamında saç yapmak kolay bir hal alır. Kolay saç düzleştirme imkânı sağlayan saç düzleştirme ürünleri arasından en çok kullanılan aletlerden biri saç düzleştiricilerdir.

Saç maşası benzeri iki dikdörtgen şeklindeki düz plakası olan ve saçları düzleştirmeyi sağlayan elektronik aletlere genel olarak saç düzleştirici adı verilir. 1900’lü yılların başında kullanılmaya başlayan saç düzleştirme aletleri teknolojinin gelişmesi ile saç sağlığını daha çok koruyan ve kullanıcı ihtiyaçlarını gözeten modeller haline dönüşmüştür. Evde saç düzleştirme vakitten tasarruf sağlayabilir. Saçların kuaförde fön çektirmiş gibi dümdüz ve parlak görünmesini sağlayan saç düzleştirici cihazlar oldukça pratiktir. Saç düzleştirme makinesi genel olarak dereceli saç düzleştirici, saç düzleştirici tarak ve saç düzleştirici fırça olmak üzere gruplandırılabilir. Dereceli saç düzleştiricilerin ısı kademeleri vardır ve genellikle minimum 100, maksimum 235 derecede ısı ayarı bulunur.

Dereceli saç düzleştiriciler gelişen teknoloji ile yeni özellikler kazanmıştır. Buharlı, iyonlu, ultrasonik ve nano teknolojik özellikleri ile daha korunaklı ve kullanım kolaylığı sunan ürünler üretilir. Wet to dry özellikli olanlar saçlar ıslakken de saç düzleştirme imkânı sunar. Dereceli saç düzleştiricisi plakaları farklı malzemelerden üretilir. Saç düzleştirici plaka çeşitleri titanyum, turmalin, seramik ve keratinli plakalardır. Titanyum plakalı saç düzleştiricide plaka çabuk ısınan ve ısıyı iyi ileten yapıdadır. Turmalin saç düzleştiricide demir plakaların üstü bir mineral çeşidi olan turmalin ile kaplanmıştır. Seramik saç düzleştiricilerdeki plaka seramikten yapılmıştır. Isı daha dengeli ve eşit yayılır. Keratin saç düzleştirici makinede plaka keratin katkılı seramikler bulunur.

Babyliss Saç Düzleştirici Modelleri

Babyliss Paris 1961’den bu yana saç ve sakal şekillendirme ürünleri üreten Fransız menşeli bir markadır. Saç şekillendirme konusunda uzman olan Babyliss, en iyi saç düzleştiricisi üreticileri arasında yer alır. Kuaförlere ve kişisel kullanıma hitap eden ürünleri ile saç şekillendirme konusunda profesyoneldir. Kullanıcı dostu Babyliss saç düzleştirici özellikleri saç sağlığını korumayı ön planda tutar. Üstün kalite ve ileri teknoloji ürünü Babyliss saç düzleştirici modelleri zengin ürün çeşidine sahiptir. Babyliss saç düzleştiricisi, plakalı saç düzleştirici ve elektrikli fırça ve tarak olarak gruplandırılabilir. Babyliss saç düzleştirici, plakalı ve dereceli olan modelleri arasında Babyliss saç düzleştirici iyonlu ve buharlı olanları ile öne çıkar.

Babyliss saç düzleştirici buharlı saçları nemlendirerek düzleştirmesinden dolayı oldukça ön plandadır. Babyliss buharlı saç düzleştirici, en iyi buharlı düzleştiriciye aday olabilir özelliklere sahiptir. Gelişmiş seramik teknolojileri ile her saç tipine hitap eder. Babyliss saç düzleştirici ıslak kuru kullanılabilen modeli ile kullanıcılara büyük kolaylık sunar. Babyliss ultra slim saç düzleştirici de farklı saç tiplerini düzleştirmek için uygundur. Babyliss saç düzleştirici fırça, Babyliss saç düzleştirici tarak ve Babyliss döner fırçalı saç şekillendirici, saçlarını tarayarak düzleştirmek isteyenler için uygundur. Babyliss Paris’in dereceli saç düzleştiricileri, Babyliss ST, Babyliss Pro, Babyliss Bab modelleri ile ön plandadır. Saç düzleştirici fırça, Babyliss AS ve Babyliss HSB serileri ile kullanıcıya sunulur. Saç düzleştirici modellerinin bazılarında eldiven ve kılıf bulunur. Saçlarınızı düzleştirirken eldiven ısının elinize zarar vermesini engeller. Kılıf sayesinde ise saç düzleştiricinin tüm aksesuarları bir yerde uygun şekilde saklanabilir.

Babyliss Diamond Seramik Teknolojisi

Babyliss Paris üstün saç uzmanlığı ile ister evde ister profesyonel saç şekillendirme konusunda başarılı ürünler sunar. Saçlarınızı evde sağlıklı ve güvenli şekilde düzleştirmenizi sağlayan modelleri arasında en beğenilenlerinden biri olan Babyliss ST birbirinden kullanışlı modelleri ile kullanıcıya sunulur. Babyliss ST420E, seramik saç düzleştiricisi olup maksimum 235 derece ısı ayarına sahiptir. Isıyı her noktaya eşit dağıtan seramik yapısı, saçınız için ideal ısıyı sağlayan termostatı ve aşırı ısınma koruması mevcuttur. Sahip olduğu LED ekranı ile kolaylıkla ısı ayarı yapabilirsiniz. Babyliss ST327E, ıslak-kuru bir düzleştiricidir. LED ekranı, ısı koruması, 6 ısı kademesi ve 140-235 derece ısı aralığı ile farklı saç tiplerinin kullanımına uygundur. 28 mm plaka genişliği ve elmas (diamond) seramik yapısı ile saçlarınızı kırmadan düzleştirmenizi sağlar. Babyliss ST492E, buharlı saç düzleştiricisi seçenekleri arasında yer alır.

Babyliss ST391E, 235 dereceye çıkabilen uzun turmalin-seramik plakaları ile profesyonellerin tercihi olabilir. Evde saç düzleştirmeye de uygun olan Babyliss ST391E, hızlı ısınan Advanced Ceramics teknolojisi kullanılmış olması seramik plakaları ile pratik şekilde ve saça zarar vermeden düzleşme olanağı sunar. Ayrıca bir iyonik saç düzleştirici olması saçlarınızın elektriklenmesini önlemeye yardımcı olur. Otomatik kapanma özelliği ve farklı ısı ayarları olup dijital ekranı yoktur. Babyliss ST250E, 3 ısı ayarı ile 180-230 derece arasında ısınabilen 25 mm titanyum-seramik kaplama plakalarda Advanced Ceramics teknolojisi bulunur. Babyliss ST250E saçlarınıza süper parlaklık vermeye yardımcı olur ve çoklu voltaj özelliği sayesinde ev, yolculuk gibi farklı yerlerde voltaj değişimlerine uygundur. Babyliss ST240E, yüksek performanslı saç düzleştirici olup, 2 ısı ayarı ile 200-230 derece aralığında 30 saniyede ısınabilen 25 mm seramik plakalara sahiptir. Otomatik kapanma ve çoklu voltaj özelliği bulunur.

Babyliss ST335AE, keratin kaplı seramik plakaları sayesinde keratin parlaklığı sunar. Salon tipi bir saç düzleştirici olup, profesyonellerin tercihi olabilir. 6 farklı ısı ayarı ile 140-235 derece aralığında ısı verir. Islak kuru kullanıma uygundur. Babyliss seramik saç düzleştiriciler içerisinde en hassas modellerden biri olan Babyliss ST450E, koruma modu özelliği ile saç tipine göre ısıyı otomatik olarak ayarlar. 6 farklı ısı ayarı olup 140-235 derece ısı aralığı ile her saç tipi ile uyumludur. Babyliss ST450E iyonik bir saç düzleştirici olup, 28 mm seramik plakalar ile kolayca saçlarınızı düzleştirir. Üründe LCD ekran donanımı ve otomatik kilit sistemi bulunur. Babyliss Diamond saç düzleştirici serisinden olan Babyliss ST326E, 28 mm elmas seramik plakaları ile ısının saçlara verdiği etkiyi minimuma indirir. 140-235 derece farklı ısı ayarlı ve ıslak kuru saç düzleştiricidir.

Babyliss İ-Pro Teknolojisi

Babyliss profesyonel saç düzleştirici modellerinden olan Babyliss Pro saç düzleştirici üstün performans ve kullanıcı dostu modeller sunar. Profesyonel ve kişisel kullanım için en kaliteli saç düzleştirici modellerindendir. Babyliss buharlı saç düzleştirici modellerinden biri olan Babyliss ST395E, kullanılan İ-Pro teknolojisi ile bir kerede düzleştirme kolaylığı sunmasının yanı sıra buharlı nano teknolojisi ile saçlarınızı düzleştirirken nemlendirir ve ekstra parlaklık kazandırır. Titanyum seramik kaplama plakalar 170-230 derece ısı ayarlıdır ve 38 mm çapı ile geniş plakalı saç düzleştiricidir. Babyliss ST395E İ-Pro 230, saçlarınızı elektriklendirmeden maksimum koruma sağlayarak düzleştirir. Buharlı ve buharsız şekilde kullanılabilir. Babyliss 2225TTE, konik plakası sayesinde saçlarınızı hem düzleştirme hem de saçlarınıza bukle yapabilme fonksiyonuna sahiptir. Titanyum-tourmaline kaplama plakalarının en geniş kısmı 32 mm, en ince bölümü ise 16 mm’dir. 170-230 derece sıcaklıklarda 3 farklı ısı ayarı bulunur. Profesyonel ve evde kullanıma uygundur.

Islak kuru saç düzleştirici markaları içerisinde önemli modellerden biri olan Babyliss Pro 2073e, Vent-Channel havalandırma sistemi ile saçlarınızı ayrıca kurutmanıza gerek bırakmayan güvenli bir saç düzleştiricisidir. Titanyum kaplı mikro parçacıklı seramik plakalar Sol-Gel nanoteknolojisi ile elde edilmiştir ve saçlarınızın sürtünmesini en aza indirir. 27 mm plakalar 115-230 derecede 5 sıcaklık ayarı ile ısınır. Advanced Heat Management özelliğinin sıcaklığı sabit tutması hassas saçlar için oldukça uygundur. Geniş plakalı saç düzleştirici olan Babyliss ST389E, ıslak kuru kullanıma uygun iyonlu saç düzleştiricidir. Patenli İ-Pro teknolojisi ile üretilmiş olup 35×120 mm elmas seramik kaplama plakalar saçınızın hızlı ve zarar görmeden düzleşmesini sağlar. LED ekranlı farklı ısı seçenekleri ile 140-235 derece aralığında sıcaklık sunar. Babyliss ıslak kuru saç düzleştiricilerden biri olan Babyliss ST387E, 140-235 derece arasında 6 ısı ayarı her saç tipi için uygundur. Babyliss saç düzleştirici önerileri arasında yer alan bir üründür.

Babyliss Pro Bab ile EP Teknolojisi

İleri seviye ısı yönetim sistemi bulunan Babyliss Pro Bab modellerinin kullanımı oldukça güvenlidir. Profesyonel saç düzleştirici modellerinden olan Babyliss Pro Bab kuaförlerin tercihi olduğu gibi Babyliss Pro modeli ise evde saç düzleştirmek isteyenlerin tercihi olabilir. Babyliss iyonik saç düzleştirici olan Bab-2091 Epe, saçlarınızın elektriklenmesini önler. 5 farklı ısı ayarı olup 150-230 derece aralığında ısı verir. 28 mm×110 mm seramik plakalar hızlı ısınır. Babyliss Bab-2072 Epe modelinde Sol-Gel nanoteknolojisi ile titanyum kaplama mikro seramikli plakalar son derece pürüzsüzdür ve saçlar tek geçişte düzleşir. Advanced Heat Management sistemi ile ısı kontrolü ve sabit sıcaklık sağlayan ürün hassas saçlar için oldukça uygundur. 24×120 mm plaka ölçüleri saçları düzleştirmek ve bukle yapmak için uygundur. 115-230 derecede 5 ısı ayarı vardır.

Babyliss AS

Babyliss saç şekillendirici set halinde olan Babyliss fırçalı saç düzleştirici oldukça fonksiyoneldir. Babyliss saç şekillendirici fırça, hava üflemeli ve döner fırçalı olması saçlarınıza istediğiniz şekli vermeyi kolaylaştırır. Babyliss AS126E, saç şekillendirme aparatları ile 1000W güce sahiptir. İyonlu saç fırçası ile saçlarınız elektriklenmez ve daha parlak görünür. 4 adet değiştirilebilir başlıktan 3’ü seramik kaplama şekillendirici başlık ve 1’i kurutma başlığıdır. Hacim verici termal fırça, saç köklerine hacim vermek için yumuşak kıl fırçası ve düzleştirici başlığı vardır. 2 sıcak 1 soğuk hava ayarı bulunur. Babyliss AS970E, seramik başlıklı iyonik fırça en kaliteli Babyliss profesyonel saç düzleştirici modellerindendir. 650W gücüyle enerji harcama konusunda ekonomiktir. 4 adet saç şekillendirme aparatına sahiptir. Babyliss AS952E, seramik gövdeli iyonik 2 adet geniş fırçası ile mükemmel hacimli fönlü saçlara sahip olmanızı sağlar.

Babyliss HSB

Saçlarınızı tararken düzleşmesini sağlayan Babyliss saç düzleştirici tarak pratik ve vakit tasarrufu sunan bir saç düzleştiricisidir. Babyliss düzleştirici saç fırçası üstün teknolojisi ile öne çıkar. Babyliss HSB100E saçları dış ve iç tarak yapısı ile üç boyutlu düzleştirme imkânı verir. 2 iyonlu fırça yapısı elektriklenmeyi engeller. Seramik gövdesi yıpranmayı minimuma indirir. LED ışıklı göstergesi ile ısı ayarını gösterir. 2 ısı ayarı bulunur ve 160-200 derece ısı verir. Babyliss HSB101E, saçları üç boyutlu tarak yapısıyla tararken düzleştirme imkânı veren elektrikli tarak ile saçlarınızı düzleştirmek kolaydır. Saçlarınızı koparmadan tararken, iyonlu yapısı sayesinde saçlarınızın elektriklenmesini engeller.

Babyliss Saç Düzleştirici Fiyatları

Saç düzleştirici modelleri arasında seçim yapmayı kolaylaştırmak için marka ve diğer özellik filtrelerinden faydalanabilirsiniz. Babyliss marka saç düzleştiricileri incelemek için Babyliss markasını seçerek Babyliss ürünlerini inceleyebilirsiniz. Profesyonellerin tercihi Babyliss Paris düzleştirici, eklenen ileri teknolojik özelliklerine göre fiyat değişkenliğine sahiptir. Uygun Babyliss saç düzleştirici fiyatlarına sahip modeller bulmak mümkündür. Babyliss saç düzleştirici kullanmadan önce saçlarınızı kurutmak önemli olduğundan saç kurutma makinesi seçimi de önemlidir. İhtiyacınıza uygun ürünü hemen edinmek için saç kurutma makinesi fiyatları bölümüne bakabilirsiniz. Babyliss saç düzleştirici ile saçlarınıza fön çektikten sonra şeklini koruması için saç spreyi de tercih edilebilir. Birbirinden etkili saç spreyi fiyatları için alışveriş sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Babyliss Saç Düzleştirici Yorumları

Babyliss saç düzleştiriciler kuaförler ve bloggerlar tarafından önerilen saç düzleştirici markaları arasındadır. Profesyoneller ve diğer kullanıcılar tarafından yapılan Babyliss saç düzleştirici kullanıcı yorumları ürünün olumlu özelliklerini öne çıkarır. Babyliss saç düzleştirici önerilerini inceleyerek de karar verebilirsiniz. Babyliss saç düzleştirici kullananlar ürün sayfalarındaki yorum kısımlarına değerlendirmelerini yapar. Babyliss saç düzleştirici modellerini satın alıp kullandıktan sonra Babyliss saç düzleştirici yorum bölümüne geri bildirim yapabilirsiniz.

Saç düzleştiriciler saça zarar verir mi?

Güvenilir ve kaliteli saç düzleştirici markalarının ürünleri saça zarar vermeden düzleştirme sağlar. Saç tipinize göre uygun ısı ayarı kullandığınızda saçınıza zarar vermez. Saç düzleştiriciniz ıslak kuru saç düzleştirici değilse, saçlarınızı öncesinde mutlaka kurutmalısınız. Aksi takdirde saçınıza zarar verebilir. Saçlarınızı bölümlere ayırarak düzleştirirseniz işlem daha çok kolaylaşır. Aynı yerin üzerinden defalarca geçmemeli ve 15-20 saniyeden daha fazla aynı tutamı kullanmamalısınız. Saç düzleştiricisini sık kullanıyorsanız saçlarınıza yıkama sonrası saç serumu gibi ürünlerle bakım yapabilirsiniz. ​​Saç düzleştirici ile saçlarınızı düzleştirdikten sonra saç düzleştirici krem ve saç spreyi uygulayarak saç şeklinizin sizi daha uzun süre idare etmesini sağlayabilirsiniz.

Saç düzleştirici nasıl seçilir?

İnce ve cansız saçlar için geniş ısı aralığına sahip modeller tercih edilmelidir. İnce telli güçsüz saçlarda saç düzleştirici fırça veya saç düzleştirici tarak çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Kıvırcık ve gür saçlar için titanyum plakalı saç düzleştirici ve iyonlu saç düzleştirici seçmek daha doğru olur. İnce ve güçsüz saçlarda turmalin, seramik veya keratin plakalı saç düzleştirici seçilebilir. Saç uzunluğu arttıkça daha geniş plakaya sahip saç düzleştirici seçmek gerekir. Kıvırcık ve gür saçlar için titanyum plakalı saç düzleştirici ve iyonlu saç düzleştirici seçmek daha doğru olur. İnce ve güçsüz saçlarda turmalin, seramik veya keratin plakalı saç düzleştirici seçilebilir.

Saç düzleştirici nasıl kullanılır?

Cihazı prize takıp açma düğmesine bastıktan sonra en düşük ısı ayarına getirin ve ısısını yükseltin. İşinizi bitirdikten sonra ısıyı yine en düşük ısı ayarına getirip kapatma düğmesine bastıktan sonra prizden çekin. Soğuduktan sonra yerine yerleştirin. Cihazı kullanırken kablosunun ısıtıcıdan uzak olduğuna dikkat etmelisiniz, aksi durumda kablo zarar görerek ürünün bozulması ve zarar görmesine yol açabilir. Cihazı kullanırken kuru bir zemine koymalısınız. Saç düzleştiriciyi hafif nemli bir bez ile kapalı ve fişten çekilmiş konumdayken silebilirsiniz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza etmeniz daha doğru olur.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Babyliss Saç Düzleştirici

59 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 59 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?