Balıkçılıkta, balığın yerini tespit etmek, oltanın kaybolmasını önlemek gibi nedenlerle kullanılan şamandıralar, değişik olta setlerine uyum sağlayacak onlarca çeşidi ile hepsiburada.com’da! Şamandıralar, balık tutarken en büyük yardımcınız olacak!
Olta balıkçığında kullanılan olta şamandıraların ağırlıkları kullanılacak olta setine göre değişkenlik gösteriyor. Hepsiburada.com’da farklı ağırlıklardaki şamandıralar arasından kendi olta setinize en uygun modeli seçebilirsiniz. İçi boş şamandıralar ise olta setinin ağırlığına hangi şamandıranın daha uygun olacağına karar veremeyenler için oldukça iyi bir alternatif! İçi boş şamandıraları su ile doldurabilir, deniz üzerindeki yüzerliğini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Hepsiburada.com’da balıkçıların birbirinden farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek şamandıra modellerini bir arada bulabilirsiniz.
Fosfor takılabilir şamandıralarda yer alan fosfor haznesi ile gece balıkçığında hiç zorlanmadan balık tutabilirsiniz. Forforlu zargana topları da gece balıkçığında büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Sert ya da silikon yem kullanıyorsanız bilyeli şamandıralar tam size göre! Tüm balıkların sese duyarlı oldukları biliniyor. Bilyeli şamandıralar, yemin çıkardığı sesi ikiye katlıyor ve sesi duyan balıkların oltaya gelmesini sağlıyor. Eva yani suni mantar şamandılar ise özellikle at-çek zarganalarda kullanılıyor.
Hepsiburada.com’da; Protackle, Remixon Mobydick, Discovery ve AlbaStar gibi markaların şamandıra modellerini bulabilirsiniz. Gece ya da gündüz balıkçılığında kullanılabilecek, farklı ağırlıklara sahip, plastik, suni mantar ve bilyeli şamandıralar arasından kendinize en uygun modeli seçip hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!

Balık Av Şamandıraları

555 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Discovery
  2. Remixon
  3. Rizov
  4. AlbaStar
  5. Kaptan
  6. EvoStar
  7. Effe
  8. Spro
  9. ALBA STAR
  10. Extreme
  11. Abalone
  12. Captain
  13. Mutant
  14. SeaHorse
  15. Liman
  16. Apnea
  17. BAUER
  18. Carpzoom
  19. Coghlans
  20. Cressi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/22007811
BAŞA DÖN