Balıkçılıkta, balığın yerini tespit etmek, oltanın kaybolmasını önlemek gibi nedenlerle kullanılan şamandıralar, değişik olta setlerine uyum sağlayacak onlarca çeşidi ile hepsiburada.com’da! Şamandıralar, balık tutarken en büyük yardımcınız olacak!
Olta balıkçığında kullanılan olta şamandıraların ağırlıkları kullanılacak olta setine göre değişkenlik gösteriyor. Hepsiburada.com’da farklı ağırlıklardaki şamandıralar arasından kendi olta setinize en uygun modeli seçebilirsiniz. İçi boş şamandıralar ise olta setinin ağırlığına hangi şamandıranın daha uygun olacağına karar veremeyenler için oldukça iyi bir alternatif! İçi boş şamandıraları su ile doldurabilir, deniz üzerindeki yüzerliğini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Hepsiburada.com’da balıkçıların birbirinden farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek şamandıra modellerini bir arada bulabilirsiniz.
Fosfor takılabilir şamandıralarda yer alan fosfor haznesi ile gece balıkçığında hiç zorlanmadan balık tutabilirsiniz. Forforlu zargana topları da gece balıkçığında büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Sert ya da silikon yem kullanıyorsanız bilyeli şamandıralar tam size göre! Tüm balıkların sese duyarlı oldukları biliniyor. Bilyeli şamandıralar, yemin çıkardığı sesi ikiye katlıyor ve sesi duyan balıkların oltaya gelmesini sağlıyor. Eva yani suni mantar şamandılar ise özellikle at-çek zarganalarda kullanılıyor.
Hepsiburada.com’da; Protackle, Remixon Mobydick, Discovery ve AlbaStar gibi markaların şamandıra modellerini bulabilirsiniz. Gece ya da gündüz balıkçılığında kullanılabilecek, farklı ağırlıklara sahip, plastik, suni mantar ve bilyeli şamandıralar arasından kendinize en uygun modeli seçip hemen sepetinize ekleyebilirsiniz!

Balık Av Şamandıraları

406 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Remixon
  2. Rizov
  3. Discovery
  4. Lineaeffe
  5. Protackle
  6. Spro
  7. Kaptan
  8. RİZOV FLOATS
  9. Abalone
  10. Mobydick
  11. Captain
  12. Firefly
  13. Mesica
  14. Mrt
  15. Mutant
  16. Prologic
  17. Scubapro
  18. Shimano
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/22007811
BAŞA DÖN