Banyo Köpükleri & Yağları

Modern hayatın yoğun koşturmacası ve iş stresi yüzünden, yorgun düşen bedeninize taze bir dokunuş mutlaka iyi gelir. Günün yorgunluğunu atmanıza olanak tanıyan banyo tuzları, köpükleri ve yağları, vücudunuzdaki gözenekleri açarak yorgunluğa sebep olan toksinlerden kurtulmanızı sağlayabilir. Eğer sizin de bu tip yorgunluk şikâyetleriniz varsa, kendinize uygun ürünleri edinerek gün boyu daha zinde olabilirsiniz.

Banyo Tuzları, Köpükleri ve Yağları

Banyonuzda küvetiniz olsun ya da olmasın, çeşitli markalar tarafından geliştirilen banyo tuzları köpükleri yağlarının her koşulda kullanılabilir yapıda olan sürümleri bulunur. Eğer banyonuzda küvetiniz varsa, tercih edebileceğiniz ürünler; banyo köpükleri, vücut yağları ve banyo tuzlarıdır.

Meyve özü içeren banyo köpükleri, zengin formülleriyle cildinizi özenle temizler ve nemlendirebilir. Banyonuza yayılan ahududu, yasemin, çilek, ananas, okaliptüs ve yeşil çay aromalarıyla, cildinizin canlanmasına yardımcı olabilir. Banyo köpükleri aromaterapik etkilidir ve yüzde 100 saf meyve özü karışımıyla zenginleştirilmiştir. Bu üründen, banyo suyuna arzu ettiğiniz miktarda ilave ederek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bitkisel içerikli hanımeli ve portakal aromaterapik tuzlar, kaslarınızın dinlendirilmesi için tavsiye edilen ürünlerdendir. Bu köpükler, kaslarda birikerek yorgunluğa neden olan laktik asidin, daha kolay dağılmasına yardımcı olabilir. Ayrıca manikür - pedikür öncesi ve sonrası için de uygundur. İstenen sıcaklıktaki suyun küvete doldurularak suya ilave edilen banyo köpüklerinin eritilmesiyle hazırlanan karışımın içerisinde, en az yirmi dakika kalınması, üründen alacağınız verimi en üst noktaya ulaştırır. Yapısında yulaf ekstresi bulunduran banyo köpükleri, cildi derinlemesine temizlerken, nemlendirici etkisi sayesinde cildi yumuşatabilir. Dragocalm oluşmuş irritasyonu ve kaşıntıyı önleyerek yatıştırabilir. Bazı ürünlerde yer alan Brookosome ACE, cildinizin A, C ve E vitaminlerinin daha rahat emilimini sağlayabilir.

Banyo tuzları köpükleri yağları içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan vücut yağları, etken maddelerine göre çeşitlilik gösterebilir. Argan yağı içeren vücut yağları, antioksidan içerikleri sayesinde tüm cilt kusurlarının giderilmesinde ve cildinizin yaşlanmasında geciktirici rol oynar. Cildinize renk ve esneklik kazandırırken, yağlı his vermeden cildinizin yumuşamasını sağlayabilir. Bu ürünleri vücudunuza masaj yaparak uygulamanız, vücut yağlarının derinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilir.

Banyoda rahatlamanıza olanak tanıyan ürünlerden biri de banyo tuzlarıdır. Organik portakal ile deniz tuzu karışımı ve iri taneli deniz tuzu kristalleri içerebilen ürünler, cildinizi canlandırmaya, yumuşatmaya ve metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olabilir. Vücut tuzlarının gözeneklerini açtığı cildiniz, ürünlerde bulunabilen shea yağı, jojoba yağı ve E vitaminini en iyi şekilde emebilir. Küvete doldurulan ılık suyun içerisine eklenen banyo tuzlarını eriterek hazırladığınız karışım içerisinde, yirmi dakika süreyle beklemeniz, üründen alacağınız etkiyi arttırır.

Eğer banyonuzda küvetiniz yoksa, sizin için de alternatif ürün seçenekleri mevcuttur. Banyo tuzları köpükleri yağları arasında bulunan vücut yıkama yağları, küvet gerektirmeden pratik bir şekilde uygulanabilir yapıdadır. Vücut yıkama yağları, yüksek yumuşatıcı etkili yağ asitleri konsantrasyonuna sahip günlük yıkama ürünleridir. Zenginleştirilmiş temel yağ asitleri olan Omega 3, 6 ve 9 ile F vitamini içeriği aracılığıyla, cildinizin kaybettiği nem seviyesini cildinize geri kazandırarak hızla rahatlamanızı sağlayabilir. Atopik, tahriş olmuş veya kuru ciltler için ideal ürünlerdir. Bu tip ürünler, nemli cilde masaj yaparak uygulanır, ardından bol sıvı ile iyice durulanır. Aynı zamanda bu kullanım şekline uygun aromatik banyo tuzları da bulunur. Cildinizi ölü deriden arındırarak, cildinizin parlak bir görünüme sahip olmasında önemli rol oynar.

Siz de banyo tuzları köpükleri yağları arasından kendinize uygun ürünleri seçerek gün boyu ruhen ve bedenen rahatlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Tuzları, Köpükleri ve Yağları

741 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 52 / 741 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?