Öğrencilerin, öğrenim yılı boyunca en çok en çok kullandıkları kırtasiye ürünlerinin başında kalemlikler geliyor. Kalem kutusu ya da kalemlik olarak adlandırılan bu küçük çantalar büyük işler başarıyor. Özellikle okula yeni başlayan küçük çocuklar için kolaylıklar sağlıyor. Kalemlerin, silgilerin bir arada derli toplu durmasını mümkün kılan bu küçük çantalar, çocuklara düzenli olma alışkanlığı kazandırıyor. Kalemliklerin yetişkinler için hazırlanan modelleri de bulunuyor. Bunlar çoğunlukla çizim kalemlerini ve gereçlerini bir arada tutmaya yarayan ya da ofislerde kullanılan özel tasarım ürünlerinden oluşuyor. Bu ürünler masa üstü kalemlikler olarak da adlandırılıyor. Benetton kalemlik modelleri ise tasarım özellikleri, renkleri ve kullanım kolaylıklarıyla öğrencilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Benetton Kalemlik

Çeşitlilik gösteren Benetton kalemlik modelleri, her yaş grubundan öğrenci için farklı tasarım özellikleri taşıyor. Çocukların yaşlarına, devam ettikleri sınıfa ve gittikleri okul özelliklerine göre tasarlanan Benetton kalemlikler, öğrenciler ve ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Bu kalem kutuları, kullanışlı ürünler olarak öğrencilerin tüm gereksinimlerine cevap veriyor. Benetton kalemlik modelleri sağlığa ve çevreye zarar vermeyen kimyasal maddelerle üretiliyor. Kumaştan üretilen modeller ise kolay temizlenen ve çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünler olarak tasarlanıyor. Kalemlikler, genellikle fermuar ile açılabilen iki ya da üç bölmeden oluşuyor. Ürünlerin ön yüzlerinde kabartmalı Benetton baskısı yer alıyor.

Çocukların kullanacakları tüm ürünlerin sağlıklı malzemeden yapılmış olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle seçilen kalemlik modellerinde hassasiyet gösterilmesi gerekiyor. Benetton kalemlik modellerinin hepsi bu anlayışla üretiliyor. Çocuklarınıza kanserojen madde içermeyen, sağlıklı materyallerle üretilen bir kalemlik almak istiyorsanız, Benetton kalemlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Benetton kalem kutu modellerinin detaylı özelliklerle üretilenleri, ofis hayatında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Masasının üzerini derli toplu tutmak isteyenler için ideal bir ürün oluyor. Bu kalem kutuları, mimarlar ve kalemle çizim yapma gereği duyanlar için çok kullanışlı bir kalem çantası olma özelliği taşıyor. Çünkü bu ürünler sayesinde ihtiyaç duyulan tüm kalemleri, istenilen her yere kolayca taşımak mümkün oluyor. Kalemleri düzenlemek için ekstra raf detayı bulunan Benetton kalem kutuları, bu amaca hizmet ediyor.

Benetton Kalem Kutu

Kalem kutuları, öğrenciler için vazgeçilmez bir ürün özelliği taşıyor. Pek çok kalem çeşidinin, okul çantası içinde dağılmadan bir arada düzenli olarak tutulmasını sağlıyor. Kalem ve silgi kayıplarının önüne geçiyor. Farklı renklerle tasarlanmış Benetton kalem kutu modelleri, öğrencilerin ilgisini çekiyor. Mavi, pembe, sarı, yeşil, turuncu, fuşya, kırmızı gibi renklerle üretilmiş modeller, kız çocukları için daha uygun ürünler olarak tercih ediliyor. Gri, lacivert, koyu yeşil, mavi ve siyah tonlarıyla kombin yapılan Benetton kalem kutu modelleri ise erkek çocuklarına hitap ediyor.

Genel olarak 21 x 10 x 7 cm boyutlarında üretilen kalem kutuları, dikdörtgen şeklini taşıyor. Üç gözlü modeller daha çok yaşı büyük öğrenciler için uygun ürünler oluyor. Kalem kutularının tek ya da iki gözlü olanları ise yaşı küçük öğrenciler için üretiliyor.

Öğrencilerin ve ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştıran Benetton kalem kutu ve kalemlik modellerinin fiyatları, ürünün taşıdığı özelliklere göre değişim gösteriyor. Kaliteli malzemeden üretilen ve tasarım ürün özellikleri taşıyan kalem çantaları, uygun ve ulaşılır fiyat seçenekleri ile sunuluyor. United Colors Of Benetton lisansıyla üretilen kalem kutuları, markanın kalitesini yansıtan ürünler olarak beğeni topluyor. Marka bilinirliğinin sunduğu güven sayesinde ebeveynler, çocukları için tehlike içermeyen bir ürün aldıklarından emin oluyor. Hem kendi çocuklarınız hem de yakınlarınızın çocukları için iyi bir hediye olma özelliği de taşıyan Benetton kalem kutularını inceleyebilirsiniz.

Benetton Kalemlik Seti ve Kalem Kutuları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Benetton
  2. Hakan Çanta
  3. Yaygan
  4. Pape
  5. Trendix
  6. Ümit Çanta
  7. Pantone
  8. U.S. Polo Assn.
  9. Eastpak
  10. Ozpack
  11. Kagito
  12. Winx Club
  13. Top Model
  14. Busquets
  15. Pixie Crew
  16. Fenerium
  17. HERLİTZ
  18. Santoro
  19. Slazenger
  20. Deffter
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Benetton
DSACategoryId/2147483643/21005491/21005092/21005099
BAŞA DÖN