Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy

Koridor Yayıncılık
138,00 TL %28
99,36 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 2
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (7)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

149,00 TL
155,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503103
Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy

 

Bilinçaltının Gücü

Joseph Murphy

Bilincaltının önemi hakkında Dr. Joseph Murphy, “Bilinçaltının Gücü” adlı kitabında şöyle diyor: “Sizce nedir çağların en müthiş sırrı, atom enerjisi mi, termonükleer enerji mi, nötron bombası mı, gezegenler arası yolculuk mu? Hayır, hiçbiri değil, bunun cevabı çok basit, bu sır, kendi bilinçaltınızın içinde olan, mucizeler yaratan o harika güçtür."

 

Senelerdir Amerika'da en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan “Bilinçaltının Gücü” kitabında Joseph Murphy bilinçaltı ile ilgili bütün sorularınızı cevaplıyor ve bireysel gelişiminizde size yol gösteriyor…

 

Düşüncelerinizi Değiştirirseniz Kaderinizi de Değiştirirsiniz

 

Neden bir insan üzgünken diğeri mutludur?

 

Neden bir insan korkak ve endişeliyken diğeri inanç ve güven doludur?

 

Neden bir insan amansız olduğu söylenen bir hastalıktan kurtulurken diğeri iyileşemez?

 

Neden bir insanın güzel, lüks bir evi varken diğeri derme çatma bir yerde yaşamak zorundadır?

 

Neden bir insan tam bir başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir?

 

Neden bir konuşmacı ilgi çekici ve son derece popülerken, diğeri sıradan ve sönüktür?

 

Neden bir insan işinde ya da mesleğinde bir dehayken, diğeri hayatı boyunca hiçbir şey yapmadan ya da başarmadan düşe kalka yürümeye çalışır?

 

Neden bu kadar fazla hoşgörülü ve ahlaklı insan zihnindeki ve bedenindeki olumsuzlukların acısını çekiyor?

 

Neden ahlaksız pek çok kişi başarılı, zengin ve sağlıklı olup bunun keyfini çıkarıyor?

 

Neden bir insan mutlu bir evlilik sürerken diğeri evliliğinde mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşıyor?

 

Bu soruların yanıtı, bilinç ve bilinçaltınızın işleyişinde gizli olabilir mi?

 

Kesinlikle evet.

 

 İnsan zihnindeki sırları incelikli bir şekilde açığa çıkaran Bilinçaltının Gücü, 1963 yılına Dr. Joseph Murphy tarafından kaleme alınmıştır. Yaşamın gücünün insanın derinliğinde saklı olan enerjiden açığa çıktığını belirten eser, insanların farklı yaşamlarının sebebinin farklı bilinç sistemlerine dayalı olduğunu vurgulamaktadır. Düşünceleri yenilemenin yaşamı değiştirmeye olan etkisini anlatan kitap, Amerika'da çok satan bireysel gelişim kitapları arasında yer alma başarısını sürdürmektedir. İnsan zihnindeki kalıpların yaşamdaki sorunlarla bağlantısını çözümleyen ve okuyucuyu zihnin derinliklerine doğru gizemli bir yolculuğa çıkaran eser, 288 sayfadan oluşmaktadır.

Bilinçaltı etkisinin dalga dalga yayılışı

Bilinçaltı alanında önemli çalışmalara imza atan Dr. Joseph Murphy, Bilinçaltının Gücü isimli kitabında çağların en büyük enerjisinin insanın içinde saklı olan mucizede olduğuna ışık tutmaktadır. Kitapta hayat enerjilerinin doğru şekilde yönetilmesi sonucu insan bilincinin hem fiziksel hem de ruhsal yeniliklere kapı araladığı açıklanmaktadır. Bireysel gelişim kategorisine dahil olmasına karşın daha çok medikal unsurlar içeren eser, insan bedeni ve düşünceleri arasında görünmez bir bağ olduğunu vurgulamaktadır. Şüpheci kişilerin yaşamdaki dileklerinin neden gerçekleşmediğinin altını çizerken, kitapta yer alan bilimsel temelli analizler başarısızlığın çözüm sürecine özenle odaklanmaktadır.

Bilinçaltının Gücü, düşüncelerin negatif ögelerden sıyrılarak yapıcı ve sevgi dolu bir kulvara çekilmesi gerektiğine dair kılavuzluk görevi görmektedir. Bilinçaltının işleyişini anlayan kişinin güven kazanacağına, dolayısıyla zihninin işleyişini bilen insanların çok daha huzurlu ve konsantre bir yaşam süreceği fikrine ayna tutmaktadır. Kitapta yer alan bilimsel veriler, konuyu açıklayan ilgi çekici hikayelerle desteklenmektedir. Bu sayede daha güçlü ve akıcı bir anlatıma sahip olan eser, bilimi ve edebi unsurları özenle harmanlamaktadır.

Yenileyici, şaşırtıcı ve merak uyandırıcı

Murphy, Bilinçaltının Gücü kitabında huzuru ve mutluluğu temin etmenin öncelikli yolunun insan beynindeki karmaşık sistemi algılamaktan geçtiğini ifade etmektedir. Bu sayede bedenini ve çevresini daha nitelikli şekilde anlamlandıran kişinin, kalıcı başarılara imza atacağı ve huzur ortamına kavuşacağı düşüncesi kitapta yansıtılan fikirler arasında yer almaktadır. Pozitif bakış açısının kişiyi yenileyeceğini, yeniliğin yaşamdaki detayları görmeyi sağlayacağını ve görmenin ise bakmaktan çok daha farklı bir eylem olduğunu açıklayan Dr. Joseph Murphy; bilinçaltının zorlamayla değil, inanç ve kabul yöntemiyle değiştirilebileceğini vurgulamaktadır.

Zihinsel ve bedensel iyileşmenin kökenini inceleyen Bilinçaltının Gücü, düşünceleri değiştirmenin kaderi değiştireceği mottosundan yola çıkarak hazırlanmıştır. İnsan zihninin gerçek ve hayali olanı ayırt etmeye gücünün yetmediği durumlarda dışarıdan edindiği bilgiler çerçevesinde hareket ettiğini vurgulamaktadır. Eser, doğru bilinçaltı programlama sistemi sayesinde korkuların ve travmaların üstesinden gelinebileceğini bilimsel veriler ışığında açıklayarak telkin tekniklerinin gücünden faydalanmaktadır. Bakış açısını değiştirmeyi başaran birbirinden farklı pek çok kişinin deneyimlerine yer verilen eserde hem tıbbi bilgiler yer almakta hem de kişilerin deneyimleri sayesinde okurlara yepyeni pencereler açılmaktadır.

Bilinçaltının Gücü, kişinin zihninde saklı kalan hazineleri açığa çıkarmanın önemi üzerine hazırlanmış önemli bir çalışma olarak ön plana çıkmaktadır. Bilincin insan fizyolojisindeki büyük rolüne dikkat çeken kitap, sade anlatım üslubu ve altın niteliğindeki bilimsel verileri sayesinde büyük ilgi uyandırmaktadır. İnsanın düşünceleriyle ilgili yolculuğunda yaşamın değişken bir manzara olduğuna dikkat çeken eser, iyileştirme tekniklerini ve yaşanmış öyküleri aynı anda okurlarının beğenisine sunmaktadır. Bilinçaltının prensipli olduğuna ve inanç yasasına bağlı olduğunu açıklayan Bilinçaltının Gücü, zihnin daha uyumlu ve sağlıklı çalışması için gerekli olan ilerleyiş sistemini okurlarına detaylı olarak sunmaktadır. Zihinsel gelişimin sırları, zenginliğin sırrı, eylemlerin planlanması, inancın kaynağı, kalıcı başarı, iyileştirici güç, kalıpların yıkılması gibi ve benzer daha pek çok konu kitapta kendine geniş yer bulmaktadır.

Boyut Normal Boy
Yazar Joseph Murphy
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KBBKORIDOR49
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön