Koridor Yayıncılık
Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy

Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy

Koridor Yayıncılık
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
Süper 29 Aralık 2015, Salı
İnsan her kitaptan bişeyler çıkartabiliyor ama bu kitap beklediğinizin üzerinde. Bu kitap sayesinde problemden kendi çabanız ile kurtulmanız çok keyif verici, hemde bu kadar kolayken, yazarın gerçekten emeğine sağlık.hızlı kargo için Teşekkürler hepsi burda@ devamını göster devamını gizle
A***** A***** (34) VİZE - Kırklareli Tüm Yorumlar (72)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503103
HepsiGlobal/true

Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy

 

Bilinçaltının Gücü

Joseph Murphy

Bilincaltının önemi hakkında Dr. Joseph Murphy, “Bilinçaltının Gücü” adlı kitabında şöyle diyor: “Sizce nedir çağların en müthiş sırrı, atom enerjisi mi, termonükleer enerji mi, nötron bombası mı, gezegenler arası yolculuk mu? Hayır, hiçbiri değil, bunun cevabı çok basit, bu sır, kendi bilinçaltınızın içinde olan, mucizeler yaratan o harika güçtür."

 

Senelerdir Amerika'da en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan “Bilinçaltının Gücü” kitabında Joseph Murphy bilinçaltı ile ilgili bütün sorularınızı cevaplıyor ve bireysel gelişiminizde size yol gösteriyor…

 

Düşüncelerinizi Değiştirirseniz Kaderinizi de Değiştirirsiniz

 

Neden bir insan üzgünken diğeri mutludur?

 

Neden bir insan korkak ve endişeliyken diğeri inanç ve güven doludur?

 

Neden bir insan amansız olduğu söylenen bir hastalıktan kurtulurken diğeri iyileşemez?

 

Neden bir insanın güzel, lüks bir evi varken diğeri derme çatma bir yerde yaşamak zorundadır?

 

Neden bir insan tam bir başarı örneğiyken diğeri sefil haldedir?

 

Neden bir konuşmacı ilgi çekici ve son derece popülerken, diğeri sıradan ve sönüktür?

 

Neden bir insan işinde ya da mesleğinde bir dehayken, diğeri hayatı boyunca hiçbir şey yapmadan ya da başarmadan düşe kalka yürümeye çalışır?

 

Neden bu kadar fazla hoşgörülü ve ahlaklı insan zihnindeki ve bedenindeki olumsuzlukların acısını çekiyor?

 

Neden ahlaksız pek çok kişi başarılı, zengin ve sağlıklı olup bunun keyfini çıkarıyor?

 

Neden bir insan mutlu bir evlilik sürerken diğeri evliliğinde mutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşıyor?

 

Bu soruların yanıtı, bilinç ve bilinçaltınızın işleyişinde gizli olabilir mi?

 

Kesinlikle evet.

 

 İnsan zihnindeki sırları incelikli bir şekilde açığa çıkaran Bilinçaltının Gücü, 1963 yılına Dr. Joseph Murphy tarafından kaleme alınmıştır. Yaşamın gücünün insanın derinliğinde saklı olan enerjiden açığa çıktığını belirten eser, insanların farklı yaşamlarının sebebinin farklı bilinç sistemlerine dayalı olduğunu vurgulamaktadır. Düşünceleri yenilemenin yaşamı değiştirmeye olan etkisini anlatan kitap, Amerika'da çok satan bireysel gelişim kitapları arasında yer alma başarısını sürdürmektedir. İnsan zihnindeki kalıpların yaşamdaki sorunlarla bağlantısını çözümleyen ve okuyucuyu zihnin derinliklerine doğru gizemli bir yolculuğa çıkaran eser, 288 sayfadan oluşmaktadır.

Bilinçaltı etkisinin dalga dalga yayılışı

Bilinçaltı alanında önemli çalışmalara imza atan Dr. Joseph Murphy, Bilinçaltının Gücü isimli kitabında çağların en büyük enerjisinin insanın içinde saklı olan mucizede olduğuna ışık tutmaktadır. Kitapta hayat enerjilerinin doğru şekilde yönetilmesi sonucu insan bilincinin hem fiziksel hem de ruhsal yeniliklere kapı araladığı açıklanmaktadır. Bireysel gelişim kategorisine dahil olmasına karşın daha çok medikal unsurlar içeren eser, insan bedeni ve düşünceleri arasında görünmez bir bağ olduğunu vurgulamaktadır. Şüpheci kişilerin yaşamdaki dileklerinin neden gerçekleşmediğinin altını çizerken, kitapta yer alan bilimsel temelli analizler başarısızlığın çözüm sürecine özenle odaklanmaktadır.

Bilinçaltının Gücü, düşüncelerin negatif ögelerden sıyrılarak yapıcı ve sevgi dolu bir kulvara çekilmesi gerektiğine dair kılavuzluk görevi görmektedir. Bilinçaltının işleyişini anlayan kişinin güven kazanacağına, dolayısıyla zihninin işleyişini bilen insanların çok daha huzurlu ve konsantre bir yaşam süreceği fikrine ayna tutmaktadır. Kitapta yer alan bilimsel veriler, konuyu açıklayan ilgi çekici hikayelerle desteklenmektedir. Bu sayede daha güçlü ve akıcı bir anlatıma sahip olan eser, bilimi ve edebi unsurları özenle harmanlamaktadır.

Yenileyici, şaşırtıcı ve merak uyandırıcı

Murphy, Bilinçaltının Gücü kitabında huzuru ve mutluluğu temin etmenin öncelikli yolunun insan beynindeki karmaşık sistemi algılamaktan geçtiğini ifade etmektedir. Bu sayede bedenini ve çevresini daha nitelikli şekilde anlamlandıran kişinin, kalıcı başarılara imza atacağı ve huzur ortamına kavuşacağı düşüncesi kitapta yansıtılan fikirler arasında yer almaktadır. Pozitif bakış açısının kişiyi yenileyeceğini, yeniliğin yaşamdaki detayları görmeyi sağlayacağını ve görmenin ise bakmaktan çok daha farklı bir eylem olduğunu açıklayan Dr. Joseph Murphy; bilinçaltının zorlamayla değil, inanç ve kabul yöntemiyle değiştirilebileceğini vurgulamaktadır.

Zihinsel ve bedensel iyileşmenin kökenini inceleyen Bilinçaltının Gücü, düşünceleri değiştirmenin kaderi değiştireceği mottosundan yola çıkarak hazırlanmıştır. İnsan zihninin gerçek ve hayali olanı ayırt etmeye gücünün yetmediği durumlarda dışarıdan edindiği bilgiler çerçevesinde hareket ettiğini vurgulamaktadır. Eser, doğru bilinçaltı programlama sistemi sayesinde korkuların ve travmaların üstesinden gelinebileceğini bilimsel veriler ışığında açıklayarak telkin tekniklerinin gücünden faydalanmaktadır. Bakış açısını değiştirmeyi başaran birbirinden farklı pek çok kişinin deneyimlerine yer verilen eserde hem tıbbi bilgiler yer almakta hem de kişilerin deneyimleri sayesinde okurlara yepyeni pencereler açılmaktadır.

Bilinçaltının Gücü, kişinin zihninde saklı kalan hazineleri açığa çıkarmanın önemi üzerine hazırlanmış önemli bir çalışma olarak ön plana çıkmaktadır. Bilincin insan fizyolojisindeki büyük rolüne dikkat çeken kitap, sade anlatım üslubu ve altın niteliğindeki bilimsel verileri sayesinde büyük ilgi uyandırmaktadır. İnsanın düşünceleriyle ilgili yolculuğunda yaşamın değişken bir manzara olduğuna dikkat çeken eser, iyileştirme tekniklerini ve yaşanmış öyküleri aynı anda okurlarının beğenisine sunmaktadır. Bilinçaltının prensipli olduğuna ve inanç yasasına bağlı olduğunu açıklayan Bilinçaltının Gücü, zihnin daha uyumlu ve sağlıklı çalışması için gerekli olan ilerleyiş sistemini okurlarına detaylı olarak sunmaktadır. Zihinsel gelişimin sırları, zenginliğin sırrı, eylemlerin planlanması, inancın kaynağı, kalıcı başarı, iyileştirici güç, kalıpların yıkılması gibi ve benzer daha pek çok konu kitapta kendine geniş yer bulmaktadır.

Boyut Normal Boy
Yazar Joseph Murphy
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu KBBKORIDOR49
 • AM
  Beş Yıldız

  Hızlı gönderim .Hiçbir sorun yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  okumanızı tavsiye ederim

  Bilinçaltının gücü, gerçekten öğrenilmesi gereken bir husus. Kitap elime sağlam ve hızlı ulaştı teşekkürler......

  ÇİĞLİ - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • GA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  güzel

  tedavi edebilecek bir kitap ve farkındalık için tasarlanmış anlatımı gayet akici ve anlasilir tavsiye ederim

  KARABAĞLAR - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Güzel kısa sürede geldi.

  MELİKGAZİ - Kayseri

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Harika

  okumanizi tavsiye ederim çok iyi bir kitap

  BEŞİKTAŞ - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • JP
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Etkileyici

  Bu kitap hayat rehberi gibi kullanıyorum .

  FATİH - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • HT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Tavsiye Etmiyorum

  Kitap kısaca olumlu düşün herşey olumlu olsun diyor. Mesela ferrarin olduğunu düşünüyorsun ve bir süre sonra sonra ferrarin oluyor gibi. :)))))

  MERKEZ - Çorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • AD
  Beş Yıldız

  Aynen kapakta yazıldığı gibi '' DÜŞÜNCELERİNİZİ DEĞİŞTİRİRSENİZ KADERİNİZİ DE DEĞİŞTİRİRSİNİZ.''

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Kitap elime cok cabuk ulasti. Sırf bunun icin bile 5 yıldızı hak ediyor.

  KARABAĞLAR - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • EB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  çok faydalı bir kitap

  herkesin okuyup,hayatına tatbik etmesi gereken bir eser. teşekkür ederim.

  BAYRAMPAŞA - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (72)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Bilinçaltının Gücü - Joseph Murphy
Güçlü Hafıza - Ahmet Yıldız
Kesintisiz Öğrenme - Mümin Sekman
Zero Limit - Joe Vitale
%12
25,00 TL 21,99 TL
%35
32,00 TL 20,80 TL
%35
13,89 TL 9,03 TL
%8
34,72 TL 31,82 TL
Satıcı
Kitapmakinesi 9,6
Hepsiburada
Hepsiburada
limonkitabevi 8,9
Yorumlar
(72)
(3)
(11)
(13)
Yazar Joseph Murphy Ahmet Yıldız Mümin Sekman Joe Vitale
BAŞA DÖN