Bloknot

Bloknot Fiyatları ve Modelleri

Bloknot kelimesi, dilimize Fransızcadan geçmiştir ve koparılabilir yapraklara sahip not defterleri olarak tanım bulur. Son derece işlevsel olan bloknot defterler, günlük yaşamda birçok farklı alanda tercih edilir. Günlük yaşamda sık bir şekilde kullanılan bloknot çeşitleri, iş yaşamında da oldukça tercih edilmektedir.

Bloknot nedir?  Bloknot nerelerde kullanılır? Gibi soruların yanıtı son derece çeşitlidir. Bloknot temelde not alma ihtiyacını karşılamak için üretilen bir defter türüdür. Yaprakların kolay bir şekilde koparılması, alınan notların başka kişilere kolay koşullarda iletilmesini sağlar. Her türlü notu almayı kolaylaştıran not defterleri ayrıca kolay taşınabilir özellikleri nedeni ile de tercih nedenidir. 

Bloknot Defter Çeşitleri

Hayatınızı kolaylaştıracak bloknot defterler arasında birçok farklı model ile karşılaşabilirsiniz. İhtiyaca uygun olarak üretilen defterler arasından farklı ebat ve renk tercihinizi yapabilir ve her durumda not alma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Bloknot defter çeşitleri arasında; a4 bloknot, a5 bloknot, a6 bloknot, spiralli bloknot, dikişli bloknot, tutkallı bloknot, zımbalı bloknot, çizgili bloknot, çizgisiz bloknot, kareli bloknot ve panelli bloknot gibi modeller bulunur. Kullanım alanınıza göre uygun ebadı tercih edebilirsiniz. 

A4 bloknot modelleri yapı itibari ile daha klasik ve daha pratiktir. Birçok modelde arka kısımda yer alan karton kapak hem ürünü daha kaliteli yapar hem de kullanımını kolaylaştırır. Tercihe göre bu bloknot modelleri marka ve model baskıları ile de farklı bir kullanım alanına sahip olabilmektedir. Tercihinize göre a4 ve a5 bloknot modellerinde 60 yaprak ve 90 yaprak ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. 

Spiralli bloknot modelleri, kullanımı en yaygın olan bir diğer bloknot modelidir. Üründe yer alan özel spiral düzeneği, bloknot sayfalarının defalarca açılıp kapanmaya karşı muhteşem bir korumaya sahip olmasını sağlar. Sayfalar kullanıma bağlı olarak yıpranmaz ve notlarınızı daha uzun süre muhafaza edebilmenize zemin hazırlar. Bütün sayfaların düz durmasını sağlayan sistem aynı zamanda elde tutuş kolaylığı açısından da size avantaj sağlar. 

Tutkallı bloknot modelleri, bloknota az miktarda ihtiyacınız olduğu durumlarda yardımınıza koşacak şekilde tasarlanmıştır. Daha fazla bloknot kullanımınız söz konusu ise bu durumda sizin için en iyi tercih dikişli bloknot modelleridir. Cep tipi olarak bir bloknot kullanmak isterseniz bu durumda da zımbalı bloknot modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Bloknotların bir diğer sınıflandırılma şekli ise sayfa özelliklerine göredir. Çizgili, çizgisiz ve kareli olarak tasarlanan bloknot modelleri hem günlük not alma hem resim çizme hem de basit hesaplar yapabilme ihtiyacınızı tam anlamı ile karşılar. Çizgili bloknotlarda satır aralıkları 7 mm olarak tasarlanmıştır. Kareli bloknotlarda mevcut aralıklar ise 5 mm olarak ölçülebilmektedir. Ürünler arasında yer alan Bristol kapak, kuşe kapak, lokal lak ve laminasyon bloknot ürünleri arasından da tercih yaparak, her anlamda ihtiyacınızı karşılayacak üst kalite bloknotlara sahip olabilirsiniz. 

Bloknot Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bloknot tercihinizde birkaç kritere dikkat ederek, size en uygun ürüne karar verebilirsiniz. 

Kullanım Amacı: Bloknot tercihinizde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ürünü kullanım alanınızdır. Evde kullanmayı tercih edeceğiniz bloknot modeli ile okulunuzda ya da ofisinizde ihtiyacınız olacak bloknot modeli birbirinden çok farklı olacaktır. Ev kullanımı için tercih edeceğiniz bloknotlara yeri geldiğinde yemek tarifi yazabilmeli, pratik bilgileri zaman kaybetmeden not edebilmelisiniz. Notunuzu birden fazla sayfaya sığdırmanız gerektiği durumlarda, sayfa bütünlüğünü kaybetmeden not almanızı sağlayacak kullanışlı bir bloknot modeli tercih etmelisiniz. Önemli bilgilerin gözden kaybolmasına engel olacak bir bloknot tercihi yaparak, bilgilerinizi verimli bir şekilde not alabilirsiniz. Telefon rehberi olarak kullanacağınız bloknot modellerinde de sade tasarımlar amacınıza uygunluk taşıyacaktır.

Eğer bloknotunuzu satın aldıktan sonra başkaları ile yaprak paylaşımı yapmayacak iseniz, spiralli bloknotlara ihtiyacınız kalmayacaktır. Ancak eğer ki notları her daim başkaları ile paylaşmak zorunda kalıyorsanız, bu durumda spiralli not defterleri sizin için en iyi seçenek olacaktır. Yine dış yaşamda zor koşullarda bloknot kullanımınız, sert kapaklı ürünler en büyük kurtarıcınız olacaktır. Her ihtiyacınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak bloknot tasarımı ürünler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. 

İşlevsellik: Bloknot tercihinizde kullanım amacınızı en iyi yansıtacak olan model, size her ortamda rahatlık sağlayacaktır. Tercihinizde kullanım alanınızdan sonra ürünün sayfalarının açılma yapısı, yaprakların birleştirilme şekli, kâğıdın nitelikleri, katlanma özellikleri gibi konulara dikkat etmelisiniz. Bu aşamada eğer sayılar hayatınızın bir parçası ise kareli bloknot modellerini inceleyebilirsiniz. Bir diğer durum da eğer yazı boyutunuz büyükse satır aralığı geniş olan a4 bloknot defter modellerine göz atabilirsiniz. Eğer taşıma konusunda problemleriniz varsa ve fazla yer kaplamasını istemiyorsanız, a6 bloknot modelleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz. 

Bloknotunuzu eğer cebinizde taşımaktan yana iseniz, bu durumda daha hafif ve daha kullanışlı ürünleri inceleyebilirsiniz. Rehber işlevli bloknot modelleri günlük yaşamınızda cebinizde mükemmel bir kullanım performansı sunar.

Kağıt Ebadı ve Kağıt Türü: Bloknot modellerinde birçok farklı özellikli kağıt kullanılır. Kurşun kalem ile tükenmez kalem kullanımı, sayfalarda aynı mükemmel performansı sergilemez. Bu nedenle kullanacağınız kalem türüne uygun kağıt türünün yer aldığı bloknot modelleri size her koşulda rahat bir kullanım avantajı sunar. Eğer bloknot kullanımınızda renkli kalemler ön plana çıkıyorsa, bu durumda da size en uygun ürünler daha kalın gramajlı ve kaliteli kâğıt türü kullanılan bloknot modelleridir.

Estetik: Bloknot modellerinde bulunan estetik detaylar önemsiz gibi görünür ancak sizi kullanım anınızda üst düzeyde motive eder. Artan motivasyonunuz hayatınızda daha fazla başarı edinmenizde rol oynar. Tercihiniz sırasında bloknot modellerinde kapak tasarımları ve ürün görselleri konusuna özen göstererek başarınızı destekleyebilirsiniz. Tercihinize göre sade tasarımlar tercih ederek, ürünleri baskılar ile kişiye özel bir ürün haline de getirebilirsiniz.

Baskılı Bloknot Modelleri

Bloknotlar günlük yaşamı kolaylaştıran ürünlerdir. Not alma ve hatırlatma görevlerini üstlenen bloknot modelleri, özel durumlarda kurumsal kimliği yansıtması amacı ile de sık tercih edilir. İsim ve logo tanıtımı konusunda en başarılı promosyon ürünleri arasında yer alan baskılı bloknot modelleri, son derece etkili bir reklam aracıdır. Baskı için tercih edeceğiniz logo ve bloknot modeline karar vererek baskılı bloknot fiyatları hakkında daha net bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bloknot Fiyatları

Bloknotlar, son derece geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bloknot fiyatı, ürünün sayfa yapısına, kâğıt kalitesine göre değişir. Hangi tarzda bir bloknota ihtiyacınız olduğu konusunda fikir sahibi olursanız, bloknot fiyatları konusunda da daha açık fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Ürünler arasında gezinti yaparak, size en uygun bloknot modeline en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.Bloknot Çeşitleri Nelerdir?

Bloknot çeşitleri arasında A4 bloknot, a5 bloknot, a6 bloknot, spiralli bloknot, dikişli bloknot, tutkallı bloknot, zımbalı bloknot, çizgili bloknot, çizgisiz bloknot, kareli bloknot ve panelli bloknot gibi ürünler yer alır.

Bloknot Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bloknot tercih ederken; kullanım amacı, işlevsellik, kağıt türü ve kağıt ebadı gibi unsurlara dikkat etmek gerekir.

Bloknot Hangi Amaçlar ile Kullanılabilir?

Bloknot modelleri, not alma, not bırakma, önemli bilgileri hatırlama ve telefon rehberi gibi amaçlar ile kullanılabilir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bloknot Fiyatları ve Modelleri

7353 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 7353 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/60002937