Oto aksesuar ve yedek parça alanında faaliyet gösteren Bosse, pek çok firmaya oto aksesuar sağlar ve dropshipping sistemi ile yaygın bir ağa sahiptir. Aksesuar toptancılığı konusunda uzmanlaşmış olan Bosse, yenilikçi özellikleri ile öne çıkar. Ürünleri 500 ayrı noktada satışta bulunan Bosse ürün gamında stoklu olarak 12.000 çeşit ürün yer alıyor.

Portföyünde cam filmi, iç aksesuar, dış aksesuar, müzik sistemi, bagaj havuzu, oto paspas gibi pek çok ürünü bulunan Bosse, özellikle oto paspas ve bagaj havuzu modellerinde her araca, her modele uygun çeşitlere sahiptir. Aracın kir ve toz nedeniyle yıpranmasına ve eskimesine karşı önlem olarak kullanılan oto paspas çeşitleri, otomobili temiz tutmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için önemlidir.

Taban kumaşının daha uzun ömürlü olması için başta kauçuk olmak üzere pek çok paspas modeli bulunan Bosse, uygun fiyatlı klasik paspas çeşitleri dışında 3D havuzlu paspas modellerini de uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturur. Özel kauçuk malzemeden injeksiyon yoluyla üretilen 3D havuzlu paspas modelleri, at kısmında yer alan tırtıklı yapı sayesinde kaymaz. Üstündeki desenler ise ayaklarınızın kaymasını önler. Şoför bölümündeki paspas,pedal altına tam yerleşerek zemine oturur ve daha konforlu bir sürüş güvenliği sağlar.

Bosse’nin araç paspasları ve bagaj havuzları, kenarındaki yüksek bordürler sayesinde sıvıları içinde hapseder, araç zeminine geçirmez. Çamur, su ve her türlü sıvı kir, paspasın üstünde kalır. Özellikle kış aylarında aracınızın tabanı olumsuz hava şartlarından etkilenmez.

Bosse marka paspaslar, bütün araçlar için model ve yılına göre en hassas biçimde geliştirildiğinden aracın içindeki boşluklara tam olarak oturur. Genellikle dört parça halinde olan paspaslar, aracın doğal bir parçası gibi görünür. Paspas ve bagaj havuzu bulunan araçları temizlemek çok daha kolaydır. Basit işlemlerle çıkarılabilen ve aracın dışında su ile rahatlıkla temizlenen oto paspas ve bagaj havuzu modelleri, aracın içinde tam temizlik ve hijyen sağlar, kir ve bakteri birikmesini önler.

Bosse marka paspas ve bagaj havuzu modelleri üretildiği son teknoloji ham madde sayesinde en düşük ve en yüksek ısılara dahi kolayca dayanır. Geri dönüştürülebilir doğal malzemeden üretilen paspas ve bagaj havuzu çeşitleri doğa dostudur.

Bosse ürünleri, aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalardan etkilenerek araç içinde koku ve benzer sorunlara yol açmaz. Koku yapmayan yüksek kaliteli malzemeden üretilen Bosse ürünleri, zamanla kendini salma ya da biçim bozukluğu gibi sorunlara da yol açmaz. Her araç modeline özel üretilir ve sabitleme yuvaları araç içine tam oturur.

Düzenli temizlikleri yapıldığında ve gereken bakımlar ihmal edilmediğinde uzun yıllar aynı konfor ve estetik ile kullanılabilen Bosse paspas ve bagaj havuzu modelleri, mevsimsel ihtiyaçlara göre yenilebilir. Yaz aylarında hava alabilen dokuma malzemeden üretilmiş Bosse paspasların, kış aylarında ise su geçirmeyen özel kauçuk malzemeden üretilmiş Bosse ürünlerinin kullanılması tavsiye edilir. Bosse paspas, bagaj havuzu ve diğer oto aksesuarları fiyat performans açısından oldukça uygun bir düzey sunar.

Minimum maliyet ile maksimum kaliteye ulaşmak için aracınız için üretilmiş olan Bosse oto paspas ve bagaj havuzu modellerini tercih edebilirsiniz. Araçların iç tasarımları farklı modellere ve hatta yıllara göre değişebildiğinden paspas alırken aracın markası, modeli ve üretim yılı büyük önem taşır. Bosse ürünleri arasında hemen hemen bütün otomobil markalarının farklı yıl ve modellerine uygun paspas ve bagaj havuzu çeşitleri bulunur. Bosse ürünleri arasından aracınıza tam olarak oturacak paspas modelini seçebilir, aracınızın bagajında tam koruma sağlayacak bagaj havuzunu satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bosse

399 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Uyumlu Model A-Z
  6. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön