Braun Tıraş Makinesi

Kullanım pratikliği ve kalitesi ile adından sık sık söz ettiren Braun tıraş makinesi birçok yeni nesil modeli ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Çeyiz paketlerine alabileceğiniz çeşitli parçaları olan modeller, tek kullanımlık modeller, tek başlıklı ve birçok başlığı bulunan modeller, kablolu ya da kablosuz modeller hız kesmeden üretilmeye ve sizlere sunulmaya devam ediyor. Kullandığınız zaman gerçek anlamda memnun kalacağınız bu makine modellerinde klasik renk tonlarına yer verilir. Tam anlamıyla maskülen bir tarza sahip olan tıraş makinesi modelleri ile hem saç hem de sakallarınızı güvenle ve hijyenik bir şekilde tıraşlayabilirsiniz. İstediğiniz şekle sokabilir, çeşitli başlıklarını kullanarak farklı numaralarda saç ve sakal görünümüne sahip olabilirsiniz. 

Braun Tıraş Makinesi Modelleri

Çeşitli birçok tasarıma sahip olan Braun tıraş makinesi fiyatları ile de memnun eden bir ürün yelpazesine sahiptir. Bütçenizi aşmadan dilediğiniz modeli tek tıkla temin edebilme imkanınız vardır. Dilediğiniz her an her yerden giriş yaparak alabileceğiniz bu makine modellerinde kablolu ve kablosuz modeller, kuru kullanım modelleri, seri 1’den başlayarak seri 9’a kadar uzanan modeller, razor men modelleri, şarj edilebilir modeller, ıslak kullanıma uygun modeller, hem ıslak hem kuru kullanıma uygun modeller, parçaları fazla olan ve üçü bir arada işlem yapmanıza fayda sunan modeller, yüz ve saçların kıllarını şekillendirmek için özel olarak tasarlanan modeller, elektrikli modeller ve sakallara özel modeller mevcuttur. Tüm tasarımları, renk tonlarını ve çeşitli özellik ile başlıkları taşıyan modeller içerisinde hem bütçenize hem de saç ve sakal şeklinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Braun Şarjlı Erkek Bakım Kiti

En çok tercih edilen Braun tıraş makinesi başlığı çeşitleri bulunan şarjlı erkek bakım kiti, günlük kullanım için de özel kullanımlar için de ideal bir modeldir. Siyah ve yeşil tasarıma sahip olan üründe 6 farklı başlık bulunur. Saçları, sakalları ve vücut kıllarını tıraş etmek için kullanılabilir. Hepsi bir arada bakım kiti olarak bilinen bu modeli kullanmadığınız zamanlar şarj edebilirsiniz. Daha sonra full şarjlı bir şekilde uzun süre boyunca kullanımına devam edebilirsiniz. Uzun ömürlü bıçakları sayesinde uzun ve kısa kılları da tüyleri de kesmeye yardımcı olur. Burun kıllarını alma aparatı burun ve çevresine zarar vermeden kullanım sağlar. Aynı zamanda saçlarınızı hangi numara boyunda kısaltmak isterseniz o şekle uygun başlıkları da mevcuttur. Kısa sakal tarak başlığı sayesinde kirli sakallarınıza zarar gelmeden ve kısaltmadan bakım yapmanızı sağlar. Dilediğiniz her durumda kullanabileceğiniz bu model 50 dakika boyunca kesinti yaşamadan kullanabileceğiniz bir modeldir. Sezgisel kullanım için de kavraması oldukça ergonomik olan bu model, bıçaklarının keskinliğiyle de dikkat çeker. Başlıkları dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz gibi en kısa boyda kıllar için başlık takmadan da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda makineyi kullandıktan sonra her bölümünü temizlemeniz için içinde bir adet mini fırçası da bulunur. 

Braun Kuru Kullanım Kablosuz Tıraş Makinesi

Kablosuz bir tasarıma sahip olan ve kullanan herkesi ergonomik boyutu ve pratikliği ile memnun eden model, her hatta uyum sağlayan bir modeldir. Kalitesiyle ve pratik kullanımıyla ön planda olan bu modelin içinde 3 esnek bıçağı bulunan bir başlık mevcuttur. Üç bıçaklı başlık sayesinde sinekkaydı tıraş olmanıza olanak sağlar. Nazik bir şekilde cildi hiçbir açıdan tahriş etmeden tıraş yapar. Aynı zamanda en kolay şekilde temizlenen makinelerden birisidir. Kullandıktan sonra sadece suyun altına tutmanız ve durulamanız yeterlidir. Kolaylıkla temizlenir ve kuruladıktan sonra da ambalajına kaldırabilirsiniz. Folyo başlık kullanılarak tasarlanan modelde yüz için ekstra başlıklar da bulunur. Rengi ise siyah ve sarı şeklinde tercih edilmiştir. 1 saat içerisinde tam şarj dolumu sağlar ve sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Özel Alman tasarımına sahip olan kablosuz şarjlı modelde ince tıraş başlığı da bulunur. Bu başlık sayesinde dudak kenarlarını ve burun kenarlarını ince bir şekilde tıraş edebilirsiniz. 

Braun Tıraş Makinesi Serileri

Yeni nesil modelleri ile dikkat çeken Braun, en özel serilerini sizler için üretmeye devam ediyor. Braun vücut tıraş makinesi ve saç, sakal tıraş makinesi kapsamında her zaman en çok tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Erkek bakımında son derece önemli bir yere sahip olan tıraş makinelerini seri şeklinde sunmaya başlamıştır. Burada devreye giren seri numaralarına göre tercih edeceğiniz modellerde farklı özellikler, farklı fiyatlar ve farklı renk tasarımlarına rastlayabilirsiniz. 

Braun Seri 3 Tıraş Makinesi

6 farklı başlığı bulunan Braun seri 3 tıraş makinesi, bıyık, ense, yüz ve favorileri tıraş etmeniz için özel olarak tasarlanmış bir modeldir. İster tamamen tıraş olmak için ister bu alanlarda yalnızca düzeltme yapmak için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir üründür. Islak veya kuru bir şekilde tıraş yapabilirsiniz. Cilde karşı oldukça nazik davranan başlıkları sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz. %100 su geçirmez özelliği sayesinde yıkanabilir olması en sevilen özelliklerinden birisidir. Kullandıktan sonra gönül rahatlığıyla su ile yıkama ve ardından kurulama yapabilirsiniz. Uzun ömürlü şarj gücü sayesinde sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız. Mavi, sarı, yeşil ve siyah tasarımlara sahiptir. Tıraş etmenin yanı sıra düzgünleştirme ve şekillendirme yapmanıza da olanak sağlar. 1 saatlik şarj olma süresi mevcuttur. 1 saatin sonunda tam doluma ulaşır ve kullanıma hazır hale gelir. Aynı zamanda 30 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Folyo başlık kullanılarak tasarlanan modelin tüm bıçakları da oldukça keskindir ve saçlarınızı da sakallarınızı da dilediğiniz boyutlarda tıraş edebilirsiniz. 

Braun Seri 5 Tıraş Makinesi

Şık tasarımıyla ve ergonomik kullanımıyla en uygun Braun tıraş makinesi fiyatları içerisinde de yer alan Braun seri 5 tıraş makinesi, döner başlık özelliğine sahiptir. Kolay bir sinekkaydı tıraş olmak için güvenle tercih edebileceğiniz bir modeldir. Üç esnek başlığı sayesinde yüz kıvrımlarının her alanında kullanıma uygundur. Tam bir tıraş için yaklaşık beş dakikalık bir süre ister. Bu kadar kısa sürede tüm tıraşınızı kolaylıkla olmanıza olanak sunar. Easy Click özelliği sayesinde multi kullanım avantajı sunar. Sakalları ve favorileri şekillendirmek için Easy Click özelliğini kullanabilir ve yeni başlıkları heyecanla deneyebilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik sapı, tek yönlü bir hareket kullanımı sunarak sizleri fiziksel açıdan biraz daha rahatlatır. Döner başlığı sayesinde elinizi yormadan tıraş olmanızı sağlar. Islak ve kuru kullanıma uygun olduğu için, temizleme aşamasında yıkama yapmanızda bir sakınca yoktur. 

Braun Seri 6 Tıraş Makinesi

Siyah ve metalik mavi renk tasarımı ile dikkat çeken Braun seri 6 tıraş makinesi, kablosuz rahat bir kullanıma sahiptir. Sinekkaydı tıraş yapan, konforlu bir kullanım sunan, daha uzun ömürlü Li-iyon pil gücüne sahip olan bu model Almanya’da geliştirilmiştir. Hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış başlıklara sahiptir. Cilt konforunu göz önünde bulundurarak tıraş olmanıza olanak sağlar. Üç haftaya kadar dayanan pil gücü sayesinde sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız. Şarja taktığınız zaman beş dakika içerisinde full dolum sağlar ve böylece en acil durumlarda dahi kullanıma hazır hale gelir. Aynı zamanda hem ıslak hem de kuru kullanıma uygundur. Yüzünüze nemlendirici sürmek istemediğinizde ıslak özelliğini kullanarak tıraş yapabilirsiniz. Aynı zamanda favori alanlarını düzeltmek için özel olarak tasarlanan hassas düzeltici aparatı da pakete dahil olarak gönderilir. Braun tıraş makinesi yedek parçaları bulunan ve böylece uzun ömürlü kullanıma sahip olan modellerden birisidir. 

Braun Seri 7 Tıraş Makinesi

En sevilen modeller arasında yer alan Braun seri 7 tıraş makinesi, donanımlı özellikleri ile farklı ve pratik bir tıraş deneyimi sunar. Autosense teknolojisi kullanılarak tasarlanan bu seride, Easy Click özelliği en fazla dikkat çeken özelliklerden birisidir. Kolay kullanım sayesinde bıyık ve favori düzeltmelerinizi de kısa sürede yapabilirsiniz. Aynı zamanda sakal yoğunluğunu otomatik olarak algılayan ve tıraşta sizi yönlendiren mükemmel bir gücü mevcuttur. Teknolojik özelliği daha fazla olan Braun seri 7 tıraş makinesi, ıslak ve kuru kullanıma uygundur. Zorlu bölgelerde ve kıvrımlı bölgelerde dahi başlık döner özelliği sayesinde kolaylıkla kayma sağlar. Li-iyon pil gücü sayesinde 3 haftaya kadar bitmeyen şarj özelliği de sevilen özelliklerinden birisidir. Temizliği için yıkama yapabilir ya da paket içinde özel olarak yer alan fırçayı kullanabilirsiniz. 

Braun Seri 9 Tıraş Makinesi

Son modellerinden biri olan Braun tıraş makinesi 9 serisi, profesyonel bir tıraş deneyimi ile sizleri tanıştırır. Düzenli olarak olmanız gereken tıraşlarda, düzeltme ve şekillendirmelerde, favori ve bıyık şekillendirmelerinde ve özellikle de numaralı saç kesimlerinde en çok işinize yarayan modellerden birisidir. Hassas ciltler için %100 uyumlu başlıklara sahiptir. Cildi tahriş etmeden tamamen nazik davranarak tıraş olmanıza olanak sağlar. Profesyonel ekran özelliği sayesinde tıraşınız hakkında size düzenli bilgi akışı sunar. Aynı zamanda akıllı sonic ve autosense teknolojik donanımı ile mikro titreşimlere ve uyarlanabilir tıraş motoruna sahiptir. Bu özellikleri sayesinde sakallarınızın yoğunluğunu algılar ve tam olarak istediğiniz ayarda tıraş yapmanıza yardımcı olur. Akıllıca gerekli temizleme programı da bulunan modelde özel olarak bir temizleme yapmanıza gerek kalmaz. Kendi kendini temizleyebilen çok özel bir modeldir. Aynı zamanda 5 tıraş başlığına sahiptir. Zorlu kılları dahi kesmek için bu modeli tercih edebilirsiniz. Kuru bir şekilde kullanabileceğiniz gibi duştayken, yüzünüz ıslakken, köpüklüyken ya da jel ile de kullanabilirsiniz. Böylece yüzünüzü tıraş ederken aynı zamanda masaj da yapar. Oldukça hijyenik özelliklere sahip olan bu model, tıraşınızı yaparken ölü derinin atılmasına ve cildin kirden arınmasına da yardımcı olur. 

Braun Flex Xp 5770 Tıraş Makinesi

Yüz kıvrımları için özel oynar başlığa sahip olan Braun flex xp 5770 modeli, üç aşamalı etkin tıraş sistemine sahiptir. Tamamen su geçirmez gövdeye sahip olduğundan yıkanarak temizlenebilir. Uzun tüy düzelticisi sayesinde en uzun tüyleri dahi kısa sürede düzeltmenize ve şekillendirmenize yardımcı olur. Dakikada 7800 devir yaparak rahat ve sıkı kavrama sağlar. Ergonomik kullanımı sayesinde her yerde kullanabileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda başka yere taşımanız için özel ve şık bir çanta tasarımı da mevcuttur. Hem yumuşak tüyler için hem de sert tüyler için kullanıma uygundur. İçinde yer alan koruyucu yağı sayesinde makinenin de bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Yağı fırça ile uygulayarak hem temizleyebilir hem de küflenmesini önleyebilirsiniz. 

Braun Elektrik Razor For Men

Kendisine özel bir Braun tıraş makinesi şarj aleti bulunan razor men, en köklü modellerden birisidir. Cildiniz üzerinde kolaylıkla kayması için özel olarak tasarlanan başlığa sahiptir. Son derece nazik bir şekilde çalışan razor men modeli, birinci sınıf kaliteye sahiptir. En önde gelen ve en çok tercih edilen modellerden biridir. Benzersiz konturlar yaratmanıza yardımcı olur. Tek seferde kusursuz bir şekilde sakallarda düzeltme ve şekillendirme sağlar. Favori ve bıyıklarınızı da nazikçe düzeltebilir ve şekil verebilirsiniz. Geçtiği her testten başarılı sonuçlar elde edilen razor for men modeli, kuru ve ıslak kullanıma uygundur. İster günlük tıraşınızı olurken ister duşta genel bir bakım yaparken kullanabilirsiniz. Şarj standına sahip olan model kolaylıkla şarj edilir ve böylece tam zamanlı şarj dolumu sağlar. Dilediğiniz her an kullanıma hazır olan razor for men model makine, cildi tahriş etmez ve tıraştan sonra tazelenmiş bir cilt sunar. Böylece hem tıraş olmuş olursunuz hem de cilt bakımınızı yaparak cildi ölü derilerden ve kirden arındırmış olursunuz. Tıraşınızı yaparken aynı zamanda cilde masaj yapma özelliği de bulunur. Titreşim özelliği cildin rahatlamasına yardımcı olur. Cildin yorgunluğunu da üzerinizden atar. 

Braun Cruzer Clean Shave Tıraş Makinesi

Hem ıslak hem de kuru kullanıma sahip olan Braun cruzer clean shave tıraş makinesi, koruyucu kapakları bulunan, kablosuz kullanım özelliği bulunan, duşta çalışabilen ve özellikle de yüksek performans parçalarına sahip olan bir modeldir. Günlük kullanabileceğiniz gibi acil ve özel durumlarda da kullanabileceğiniz modern bir tasarıma sahiptir. Oynar başlıklı folyo sistemi sayesinde zorlu ve kıvrımlı bölgelerde dahi kolaylıkla kullanım sunar. Aynı zamanda su ile yıkanarak temizlenebilir. 1 saatlik bir şarj süresine ihtiyaç duyar. Bu sürenin sonucunda şarjda tam dolum sağlar ve kullanıma hazır hale gelir. LED ekran özelliği sayesinde şarj dolumu hakkında size bilgi verir. Aynı zamanda faklı uzunluğa sahip olan sakal kesme aparatları bulunur. Böylece saç ve sakallarda dilediğiniz uzunluğu kısa sürede elde etmenize yardımcı olur. 30 dakika boyunca hız kesmeden ve herhangi bir kesintiye maruz kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İki taraflı döner şekillendirici başlığı ise bıyıklar ve favoriler için idealdir. Şarj standı bulunan makineyi dilediğiniz her yerde güvenle şarj edebilirsiniz. Şarj ederken sallanmak zorunda kalmaz ve herhangi bir tehlike taşımaz. 

Braun Tıraş Makinesi Fiyatları

Son derece şık, ergonomik tasarımlara ve kullanıma sahip olan Braun makineleri, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bütçenizden sapmadan temin edebileceğiniz Braun tıraş makinesi fiyatı, her zaman ulaşabileceğiniz fiyatlardır. Zorluk çekmeden son derece rahat bir şekilde dilediğiniz tıraş makinesi modelini temin edebilirsiniz. Üstelik saatlerce model aramanıza gerek kalmadan online bir şekilde tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Renk çeşitleri, başlık çeşitleri, ergonomik sap çeşitleri, taşınabilir özellikleri, ıslak ve kuru kullanım özellikleri gibi değişen durumlarına göre fiyatlarında da değişiklik meydana gelebilir. 

Braun Tıraş Makineleri Kaliteli midir?

İçerdiği özellikleri, teknolojik donanımları ve diğer tüm detayları göz önüne alındığında Braun tıraş makinelerinde tüm seriler kalitesi ile ön plana çıkar. Son derece kullanışlı olan modellerdir. Uzun ömürlü bir dayanıklılığa sahiptir. 

Braun Tıraş Makineleri Güvenli midir?

Hassas ciltler için özel olarak tasarlanan modelleri sayesinde güvenilir olduklarını söylemek son derece uygundur. Cildi nazikçe tıraş eden ve kesinlikle tahriş etmeden tıraşa olanak sunan modellerdir. Güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Braun Tıraş Makineleri Tahriş Eder mi? 

Özel başlıkları sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz. Aksine cilde bakım ve masaj yapar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Braun Tıraş Makinesi

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Ek Başlık
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012116/26012156/braun