1926 yılında Paul Bruder tarafından pirinç parça üretimi ile yola koyulan Alman menşeli Bruder, İkinci Dünya Savaşı ile birlikte üretim çalışmalarını askıya aldı. 1948 yılında Heinz Bruder'in mesleki eğitimini tamamlaması ve ikinci nesil olarak şirkete katılmasıyla birlikte yeni fikir arayışları da gündeme geldi. 1958 yılında yeni üretim teknolojisini kullanarak küçük oyuncak üretimi alanında lisans haklarını almaya başlayan marka, 1965'li yıllarda ürettiği küçük boyutlu ürünlerle birlikte şekerleme endüstrisinin gözdesi hâline geldi. İnşaat sektöründe kullanılan ürünlerin minyatür oyuncaklarını başarılı bir biçimde üreten firmanın ürünleri, 1975 yılında Nürnberg Uluslararası Oyuncak Fuarı'nda sergilendi. Bugün 26 bin metrekare dönüştürülmüş kullanılabilir üretim alanına sahip olan şirketin 45 enjeksiyon kalıplama makinesi ve yaklaşık 80 çalışanı bulunuyor.

2003 yılından beri ülkemizde e-ticaret alanında faaliyet gösteren Bruderoyuncak.com, markanın binlerce çeşit oyuncak ürünü arasından en çok tercih edilen modelleri satışa sunuyor. Üstün hizmet anlayışı ile hareket eden firma, kurulduğu günden beri en çok ziyaret edilen ve tıklanan sitelerden biri olmayı başarıyor. Atlas Pazarlama adı altında faaliyetlerine devam eden şirket, kurulduğu ilk günden beri marka imajını güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin vizyonunda e-ticaret faaliyetlerini geliştirmek ve sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmak önemli yer tutuyor. Örnek alınan e-ticaret satış anlayışını en iyi hâle getirmek için var gücüyle çalışan firma, kalıcı müşteri elde etmeyi öncelikli hedefi olarak belirliyor.  

Almanya'nın Fürth şehrindeki merkezde gerçekleştirilen üretim süreçlerinde oyuncaklar kalıp araçlarına yönlendirilmeden önce CAD bilgisayarlar ve 3D tasarım iş istasyonlarında son şeklini alıyor. CNC freeze kalıp makineleri ile üretilen eklerin çelik parçaları, genel model üzerine entegre ediliyor. Yüksek kalitede plastik malzeme kullanan firmanın artan plastik kalıntıları toplanıyor ve geri dönüşüm sürecine dahil ediliyor. Bu sayede kaynaklardan maksimum oranda yararlanılıyor. Dünya genelinde 70'ten fazla ülkeye ihraç edilen oyuncaklar, orijinal kılıfları içerisinde kullanıcılara ulaştırılıyor. Her modelin titizlikle çalışılarak üretim döngüsüne dahil edilmesinin yanı sıra gerekli testlerin yapılması ve bu aşamadan sonra seri üretime geçilmesi, şirket prensipleri arasında yer alıyor. 

Markanın zengin ürün yelpazesi içinde okul öncesi ürünlerin yanında kamyonlar, itfaiye araçları, beton mikserler, traktörler, römorklar, çiftlik ürünleri, vinçler, biçerdöverler ve iş hizmet makineleri bulunuyor. Eğitici oyun kutuları, çocukların okul öncesi eğitimi için oynayarak ve eğlenerek öğrenmelerini sağlıyor. Matematik seti, sayısal hafızayı ve becerileri güçlendirirken beyin gelişimini destekliyor ve problem çözme yetisini de artırıyor. Hikaye oluşturma setleri ise neden-sonuç ilişkisi ile olay ve mantıksal sıralama gibi kabiliyetlerin artırılmasına yardımcı oluyor. 

Açılabilen kapakları, motor inceleme bölümü ve katlanabilir ayna aksamı ile detaylardaki özeni gözler önüne seren kamyon oyuncak modelleri, entegre küçük çöp bidonları sayesinde çöpleri toplayarak gerekli yerde boşaltma yapma imkanı sağlıyor. Özellikli kamyonlar sayesinde çocuklar, geri dönüşümün önemini kavrıyor ve el becerilerini geliştiriyor. Traktör ve çiftlik ekipmanları gibi oyuncaklar ise çocukların oyun zevkini artırırken aynı zamanda alet kullanma yeteneklerini de üst seviyeye taşıyor. Orijinaline sadık mekanizma özellikleri ile dikkat çeken vinç modelleri, yumuşak kauçuk lastik ve kamyon sabitleme ayakları ile birlikte sunuluyor. Aslına birebir benzeyen ürünler, çocuklara keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Gerçek tarım araçları modellerine bağlı kalınarak ölçekleri küçültülen Bruder oyuncak çeşitleri, orijinal lisanslı ürünler olup üretimin tamamı Avrupa'da gerçekleşiyor. Orijinal araçlarla aynı işlevlere sahip ürünler, şaşırtıcı mekanizma özellikleri ile çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklarınızın beğenebileceği pek çok oyuncak modelini Bruder koleksiyonundan bulabilir ve onlara zevkli bir oyun deneyimi yaşatabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bruder

296 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk
 6. Yaş Aralığı
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön